Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: A Man Without Honor
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Текущи > Game of Thrones > Епизоди > Сезон 2
ViruZzZ
A Man Without Honor

сезон 2, епизод 7.

Джайм се среща с роднина; Дани получава покана; Теон ловува.
Relevant Advertise!
ViruZzZ
Едно промо като за в навечерието на епизода. Хорааааааа, останаха 3 епизода само, добре, че има още 1800 страници за прочит biggrin.gif
Djunina
Супер епизод, много ми хареса smile.gif) а това накрая 100% не са децата нашите, ами от селото някои деца.. и все пак познах кой е отвлякъл драконите (донякъде хаха)

това беше много яко wink.gif
Mara Jade Fan
Игрит направо ми напълни душата в този епизод...Направо си му разказа играта на горкия Джон макар и само с думи biggrin2.gif . Какво да кажем пък за Теон, който завърши епизода точно както си беше в книгите...Но хората винаги са обичали да вярват бързо и лесно на внушенията, така че....Историйката около Джайм също беше добре представена (естествено осъзнах, че пичът изобщо не ми е липсвал особено...Както викат - какъвто бащата, такъв и сина. А като го знаем Джофри какво копе.енце е, ами днес видяхме на кого се е метнал blush.gif ). Абе добър, добър епизод.
Djunina
хах мен лично много ме изкефи погледа на Теон накрая, "къртише мивки" както се вика. А Игрит ми е супер интересна засега, дано и за по-нататък.

п.п. Вики мерси, че те има, за да има с кого да си коментирам rolleyes.gif
Mara Jade Fan
"Шпокойно"...То Ицо още не го е гледал затова не коментира. А съм сигурен, че ще има какво...А епизодите неусетно стигат до кулминацията на сезона...Дано наистина допълнителните пари да са ги употребили както си трябва, защото искам битка мам.а му. Стига само врътки правили вече два сезона... biggrin2.gif .

П.П - Остава един коментар до излизането ми в неактивност.....куцо. Филмораторите, помагайте бре wink.gif .
Djunina
Дано да има битки, ще е яко. това с коментарите не го знам, но друг ще ми отговори. Пази си го хах
ViruZzZ
Ето ме! Просто не можех да си пренебрегна Сървайвъра <3 а беше един very very long day :doh: Та..епизодът - отличен, както винаги. Хареса ми самото начало на епизода и опитите на Теон да се доказва пред своите хора, т.е. краят - епичен. Хареса ми вметката и препратката от книгите за едно "малко" и любимо мое пророчество за Азар Ахаи. Санса и Клегейн пак заедно, не случайно му пази плаща под възглавницата си. Игрит е същата като в книгите - нагла до безобразие /не, че има нещо лошо де biggrin.gif / Но не ми харесват нещата на къде отиват и се надявам да не пропуснат един много важен момент с Джон, защото цялата вметка на Игрит ще е загуба на време. Емилия беше прекрасна - 3 сцени и 3те с такъв разкош и с такава сигурност ги изигра все едно е родена да бъде Денерис, а нищо лично, ама първата сцена и беше супер безсмислена. Нямам търпение да ходи при тея пичове, слабост са ми, признавам, а пророчествата, като цяло, в поредицата са ми още по-голяма слабост. Сцената с Церсей и Тирион - силна, силна и пак силна. Любимите ми нейни думи бяха казани от русата и главица и мога да кажа само едно - Скъпа Церсей, имаш много да си плащаш за греховете си smile.gif . Хареса ми препратката за Баристан да покажат, че не е забравен. Джайм - надменен до последно, което се и очаква де..

И така ни остават 3 епизода до края и 2 до епик батъла - CANT WAIT! dry.gif
Djunina
Тва за Баристан съм го изтървала, а да и забравих и аз да кажа. Многооо добра беше наистина сцената на Церсей с Тирион. Милата , просто голям таралеж си е вкарала и вече почна да го осъзнава wink.gif За пророчества не мога да кажа, все пак съм още, но вече на втората книга biggrin.gif
ViruZzZ
За Баристан говори Джайм и ако не си го спомняш беше един от рицарите на краля докато Джофри не го изгони. А пророчествата за мен винаги са били много интересни и не само в тази поредици. Казват го по такъв начин, по който първо - трябва да разбереш какво всъщност ти казват и второ - са супер многозначни и трябва да разгадаеш за кой се отнася. В Троновете не са много, но са доста добре изпипани, първото малко липсва, защото лесно се разбира какво се казва, но виж за второто Мартин доста се е потрудил да има спекулации за поне 4-5 героя biggrin.gif
Djunina
Да сещам се кой е Баристан Селми, просто в серията днеска съм изтървала какво е казал Джайм, който ми е адски противен и не го следя много много какво говори.. за пророчество се сещам само за това дето в 1 епизод с умрелия вълк захапал елена, че се едно Старт ще умре главния и така стана. Също дето на Санса й убиха вълка и затова се едно вече не е от семейството и каза на Церсей като искаха да избягат и ги предаде. Също за Аря, дето и се загуби вълка и затова сега все странства хаха За друго не ми идва на ум в момента. Може да споделиш на лично ако искаш да не спамим иначе така "натовареният" форум wink.gif
Mara Jade Fan
Абе както казах - какъвто бащата, такъв и сина. Нормално да си изпуснала какво е казал Джайм....А като се сетя какви после ги плещеше на Бриен, мали, мали....

П.П - Номера с постовете е, че обичам да отбелязвам всеки крайъгълен камък в броя на постовете ми подобаващо. Ако забелязваш единствените теми, които съм пускал са именно такива - юбилейни. Е вярно бях пускал и някоя и друга във форума на Legend of the Seeker, но поради преждевременното му канселиране - проклети да са от телевизиите и разпространителските компании, темичката, която бях пуснал за Калан Амнел (изпълнена от прекрасната Bridget Regan) отиде по дяволите в кошчето на форума. Та затова е цялата история с постовете....Но след малко ще си пусна юбилейната темичка и всъщност май няма да преставам да пиша biggrin2.gif .
Djunina
Ясноо, а не споменавай сийкъра и мен ми е болно за него, страхотен страхотен страхотен и 100 пъти по толкова. Мен русата с червеното коженото костюмче ме кефеше повече
ViruZzZ
OFF: имаше 2 с кожени червени костюмчета и едната беше мнооооооооооого повече от другата и ми е в сърцето оттогава нон-стоп! biggrin.gif <3
Djunina
?? тази е мойта smile.gif)
Mara Jade Fan
Кара - в последния излъчен епизод на "Търсача", обръщайки се към друго морещица: И така кой е шефът тук?
Морещица: Аз.
*следва зверски шамар от страна на Кара, който залепя противничката и на земята*
Кара: Та кой е шефът?
Морещица: Ти worthy.gif ....Естествено, че Кара и на мен ми е от любимките. И казвам "е", защото периодично си препрочитам "Мечът на истината" , в момента дори си чета пак "Първото правило на магьосника" (нищо че съм чел всички книги от поредицата поне по 5 пъти, класиката си е класика) и там Калан, Ричард, Кара и Зед са си вечно живи. Виж Мрачния Рал си беше пукнал още в първата книга и не се съживяваше както в сериала, нито пък беше брат на Ричард, а негов баща, ама кой ти гледа такива подробности....Най-ме е яд, че каста беше страшен просто в "Легендата" - като излезли от книгите. И за да не е офтопик всичко - харесва ми, че същото правят като цяло и в "Троновете". И пак ще се повторя - Игрит си беше като излязла от книгите също. Както казва Ицо - безсрамна, безсрамна до немай къде biggrin2.gif .
Djunina
ахх сериозно ли.. решено е след троновете мятам на лаптопа сийкъра
Johnny Red
Аз си нямам идея за кви пророчества говорите и се радвам, че нямам. biggrin.gif Като се натрупат сезоните тогава сигурно ще свържа 2 и 2. Направо ми стана жално за горкия Джон. Игрит си е типична жена, дразни те, усуква те и накрая те вкарва в безизходица 18.gif Ама те е яд на себе си щото си бил толкоз наивен хаха. Добра беше идеята Джайм да няма много екранно време тоя сезон. Веднъж като си покаже магариите и ти стига като за цял сезон. Макар че Ланистър никога не ми омръзват да ги мразя. Нямах никакви симпатии към Церсей. Реализма в историята на GoT, не само спрямо цялостна липса на свръхестествено, а и спрямо вътрешни състояния отново се видя. И в реалния живот като си го начукаш сам, после почваш да се вайкаш и тръшкаш и си разбираш грешките ама е твърде късно и никой няма да прояви разбиране към теб, особено ти самия. Макар и да разбирам добре меланхолията на Церсей, тя сама се докара дотук. Чудно ми е кога Тивин ще разбере за Аря, очевидно му стават ясни нещата, сцените между тия двамата ме изпълват отвсякъде. Точно най-студения Ланистър ми е и най-любим. Естествено никой не е като Тирион, ама Тирион освен остроумието и решителността, си има и благородността. Тивин си е coldhearted badass. И е страхотен в това си амплоа. Дани винаги успява да блесне по всеки един начин, това момиче без значение дали е уязвима, решителна или отчаяна винаги има страшно силно присъствие. Наистина са избрали перфектен каст. А относно Теон, принципно не мисля, че му се отдава да се прави много на тиранин. Изражението му накрая го издаде. Тоя му стремеж да докаже пред семейството си, че бил "истински Грейджой" е ок, ама аз лично не мога да го приема изобщо така и как някакси изведнъж реши да стане такъв. Не че някога е бил много позитивен герой ама все пак. Тук обаче ми допадна как ги изигра накрая. На оная мацка пак не й показаха лицето. Е явно ще трябва да се примиря с това lol. Ами дано наистина сезона води към голямо клане накрая, трябва да има кулминация, просто няма как. Иначе досега както винаги всичко е на 6.
ludoto_mimi
Ох тия пророчества са голяма работа, още ме объркват. На мен лично най-много ми хареса момента с my lord/m'lord тъй като е препратка към една от следващите книги.

Последно 9 или 10 епизода ще са?
Johnny Red
10.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.