Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Garden of Bones
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Текущи > Game of Thrones > Епизоди > Сезон 2
ViruZzZ
Garden of Bones

сезон 2, епизод 4.

Кутрето пристига при Кейтлин и Ренли, за да изпълни заръката на Тирион. Аря и Джендри се опитват да избягат от плена, в който са хванати. Денерис е пред стените на Карт, а Станис продължава да слуша Мелисандра. В Кралски чертог продължава да става все по-напечено за Санса, след като Джофри я заплашва с убийство.
Relevant Advertise!
ViruZzZ
GoT 2x04 @zamunda.net

топъл, топъл ^^
Mara Jade Fan
Мдааа, още малко и вярно щяха да покажат мотамо "раждането" на демона/сянката накрая от Мелисандре - не че и сега не беше достатъчно натурално blush.gif ....Джофри, мам.а му как искам да дойде третия сезон или там когато решат да стигнат и да покажаг едно от любимите ми места в книгите 15.gif , че вече не се търпи гадта. Най-сетне малко повечко да покажат от войната дето я води Роб - доста силен беше момент, когато придържаше главата на нещастника докато мацката действаше с триона върху това дето представляваше крака му....Да не говорим за малкото, но колоритно оползотворено време от Дани - загатна за темперамента си на наследница Таргариените....А като се сетя горките търговци на роби какво ще ги очаква - направо тръпна в очакване happy.gif .
ViruZzZ
Мда.. Джофри... още от първи епизод ми е на сърце, а като се има впредвид чувствата ми към Санса с всяка следваща глава, която чета към нея, се присъединявам към листа на желаещите да видят една мноого "малка" сцена от третата книга. Раждането няма да го коментирам, казах ви, че в четвърти епизод ни очаква по-брутална сцена biggrin.gif Марджери <3 не знам дали самата героиня е толкова прелестна или просто заради Натали и в сериала, и в книгите не мога да спра да и се радвам smile.gif Джендри на малко му се размина, а Ренли горкичкият.. Денерис се разгорещи насред пустинята, няма лошо biggrin.gif Общо взето сериала набира сила, а в този епизод липсата на Джон дори не се забеляза, well done.
Djunina
Кои бяха Ренли и Лоръс, които все ги споменавате confused.gif

А това разждане на края huh.gif
ViruZzZ
Ренли е по-малкият брат на Станис и Робърт (тоя дето Белиш беше при него в шатрата), а Лоръс е жена му, така де един рицар biggrin.gif в тоя епизод го дадоха на един кадър само, а иначе се сети общата сцена на два мъжки екземпляра в една шатра и ще се сетиш кои са smile.gif
Mara Jade Fan
Не бе, Ицо, Лорас е най-добрия фехтувач в кралствата - и от години го "мушка" на крал Ренли 18.gif , като последния все още не се е гътнал (наблягаме на "все още" 10.gif ).
ludoto_mimi
Цитат(ViruZzZ @ Apr 23 2012, 22:01) *
Общо взето сериала набира сила, а в този епизод липсата на Джон дори не се забеляза, well done.

Ааа забеляза се. happy.gif

Епизодът беше много добър, харесва ми как вървят нещата, особено около Аря, където в книгите беше толкова тегаво… Да се присъединя и аз към анти-фенклуба на Джофри и да си кажа за колко неша нямам търпение. 4.gif
Djunina
Цитат(ViruZzZ @ Apr 23 2012, 23:42) *
Ренли е по-малкият брат на Станис и Робърт (тоя дето Белиш беше при него в шатрата), а Лоръс е жена му, така де един рицар biggrin.gif в тоя епизод го дадоха на един кадър само, а иначе се сети общата сцена на два мъжки екземпляра в една шатра и ще се сетиш кои са smile.gif

ааа да аз за Ренли точно него подозирах, но Лоръс като име съм го пропуснала хахаха брата на жената на Ренли хахаха като образ го запомних от предния сезон biggrin2.gif
Djunina
Цитат(Mara Jade Fan @ Apr 23 2012, 23:46) *
Не бе, Ицо, Лорас е най-добрия фехтувач в кралствата - и от години го "мушка" на крал Ренли 18.gif , като последния все още не се е гътнал (наблягаме на "все още" 10.gif ).

Значи може да поспорим, аз мисля, че Лорас е "намушкания" от Ренли, а за фехтовача 100% е жената-мъж rolleyes.gif
Johnny Red
Виждам че не само аз имам проблеми с помненето на имена. 18.gif Иначе връщам си думите назад от миналия епизод. Точно казвам, че се набляга на реализъм и няма толкова свръхестествени същества и какво става - Мелисандре ражда Дарксайд. 18.gif Много приятно бях изненадан защото, отдавна искам да видя нещо по-такa, макар и да подкрепям по-реалистичната насока и конфликтите(вътрешни и външни) между родовете да са бижуто на сериала. В тоя епизод обаче беше и първия фал на сезона за мен. Изглежда пичовете не обичат да снимат битки. През цялото време лордовете планират как да се прецакат взаимно и когато някой най-сетне нападне другия, решават да го скипнат. Е защо така, какво ще им стане да покажат 20-тина секунди сеч? Разбирам че това не е толкова наложително и че го виждаме във всеки "епичен" филм, както и че в сериала колкото и да е добър, не може да има всичко, но това става вече за втори път. В края на първия сезон стана същото и феновете с право мрънкаха за това. Като ще се хайпват военни походи и всякакви опити на някой да си разрастне войската, е нормално веднъж да видим и една кулминация, не е като да нямат кинти за това. wink.gif Предполагам че пазят нещо голямо за финала особено и след тия War is Coming постери и всякви намеци в промо материалите, но нямаше да е зле да има нещо повече тук. Иначе без други оплаквания, Тирион както винаги в своето култово амплоа, Дани най-накрая отново блесна само както тя си може, Марджъри наистина е прекрасна героиня, а за копеленцето Джофри отдавна споделям мненията на всички. Финалната сцена ме заинтригува много и опроверга липсата на битка по-рано. 4.5/5.
Djunina
ТО помненето от друго идва, по принцип след 2,3 сезон помня имената на герои от сериали като изключим тези , които са ми направили впечатление, но сле дкато се зачетах в книгата и по- лесно се помнят smile.gif А до "битките" да не е хубаво да направя няколко сцени, но по принцип не им липсват кървища tongue.gif
ludoto_mimi
Ами то и в книгата няма много битки... ако трябва да съм честна се говори за различни битки, но фактически има само една истинска описана битка в цялата втора книга (то и в третата е г/д така), така че не се учудвам от липсата им в сериала. Даже е хубаво, че изобщо го виждаме Роб, тъй като той даже няма глави.
Johnny Red
Хубаво е, че се придържат към сорс материала. Както казах на мен не ми е толкова наложително да гледам сечища и хвърчащи крайници, учуди ме само как вече за втори път в няколко поредни епизода градят към нещо такова и като дойде време за него пускат черния екран и показват труповете след битката. Втори път става по един и същи начин, затова се захванах.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.