Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: What Is Dead May Never Die
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Текущи > Game of Thrones > Епизоди > Сезон 2
ViruZzZ
What Is Dead May Never Die

сезон 2, епизод 3.

На новата си длъжност Тирион се опитва да разкара доносниците като изиграва хитър номер с намесени три брака. Кейтлин отива при Ренли, за да се съюзи с Роб, но Ренли, Лорас и Марджери имат други планове. Същевременно в Зимен Хребет Лувин се опитва да разгадае сънищата на Бран, а на Железните острови Теон се кланя на новите си богове, пренебрегвайки Старк.
Relevant Advertise!
Johnny Red
Тирион пак открадна шоуто. Джуджаря отново си изигра картите перфектно. Интригите продължават на макс, сцената с Теон и баща му беше отличителен момент а Аря накрая почна да поема инициативата. +1. Стремежът и "игрите" на всички владетели да постигнат целта си е може би най-доброто нещо в историята на сериала и определено компенсира за любопитството ми спрямо какви са тия неща отвъд Вала, немъртви, или "wildlings", квито там се водят. Надявам се в бъдеще да споменат нещо повече за тях, че от първия сезон са ми крайно любопитни. Макар че и да не го направят, реализма в сериала винаги ми е правил силно впечатление. Понякога се говори за магия, както тук стана въпрос за сънищата на Бран и че в миналото е имало гиганти и т.н. Драконите очевидно са или ще са важна част по-нататък, но е много интересно, че не присъстват типичните елементи на средновековно фентъзи. Няма орки, хобити, говорящи дървета и всякви подобни фантасмагории, разчита се основно на интригите между родовете, откъдето естествено идва и заглавието. Напълно подкрепям да има нещо различно в до болка познат жанр и се радвам, че GoT следва това дори и понякога да ми се ще да наблегнат малко повече на "свръхестествените" неща в него.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.