Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Нов GGbit Хостинг
GGbit.info > GGbit.info > ????????? ? ??????
vIkToRsHeFa

Сайта е прехвърлен цялостно на нов доста по-бърз и стабилен хостинг като абсолютно всички потребителски данни са запазени, някои потребители няма дори да усетят промяната, освен че сайта ще се зарежда в пъти по-бързо без да си помисля да пада по каквато и да било причина. Тъй като системата е голяма е възможно да има недонастроени неща, ако имате проблеми с нещо, моля пишете ми и ще се погрижа своевремено.

Послепис: Прехвърлянето беше реализирано за около 2-3 часа през ноща, но някои доставчици не обновяват достатъчно често нейм сървърите си така че обновяването на домейна да сочи към новия домейн може да отнеме до около 1 ден, ако не желаете да чакате можете да ползвате нейм сървърите на opendns.com или друга алтернативна услуга, или да зададете от локалния hosts файл новия адрес(91.196.125.125), но второто не е препоръчително.
Relevant Advertise!
FrAgMaKeR
Така вече направо си е кеф да браузваш из форума.. smile.gif
ogata
Бе наистина .. някак си респонда е по в час вече . smile.gif))
koko_8915
Здравейте искам да споделя с вас че не мога да влезна във www.bulforum.com -този форум от същата машинка ли е ?
Ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен smile.gif
FrAgMaKeR
Не, дори не е в един и същи datacenter smile.gif
koko_8915
а защо не мога да влезна в този форум да не би да прават нещо там или е нещо при мен защото до сега е нямало проблеми?
UFO77
Защо не мога да намеря wrzru.com да се хоства някъде? Какъв е новият адрес?
FrAgMaKeR
Нямаме нищо общо с този сайт, в момента домейна е паркиран и затова пренасочва към някакви глупости. Вероятно в бъдеще ще го насочат към правилното място или "ще се чуе" ако има нов адрес. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.