Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: 3x02 ''Age of Inheritance''
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > 90210 > Епизоди > Сезон 3
OTH_Maniac

90210

Season 3 Episode 2 ''Age Of Inheritance''

20.09.2010

Резюме:
Наоми разбира,че вече има достъп към парите във фонда си и решава да направи огромно парти по случай нейният рожден ден,когато ''The Honey Brothers'' изпълняват няколко песни.Диксън,Навид и Лиъм решават да заведат Оскар на вечер навън в града,но купонът им приключва,когато Айви намира снимка на Диксън и някакво момиче.Ани има внезапна връзка с Чарли,момче,когото тя среща в кафене,но тя е по-заинтересована да изследва възможностите си за връзка с Лиам.Джен е принудена да бъде на легло докато роди детето и няма друг избор,освен да допусне Райън в жиота си.Силвър се изправя лице в лице с Теди относно проблемът му с пиенето.Лори Л. и Джесика Лаундс също участват.Лиз Фриландър режисира епизода,написан от Падма Л. Алтури.

Промо

90210 S03E02

Relevant Advertise!
mixmaxshow
90210S03E02Download@Zamunda.net
Лиз.
епизодът ми хареса даже повече от първия.само Силвър не ми допада с тази нова прическа.иначе ми е интересно какво ще стане между нея и Канън и кога ще се усети,че всъщност Наоми не я лъже.и за Теди ми е интересно,дали ще продължи с пиенето и прочие.Ани и Лиъм/Чарли са ми като от сапунка,малко ... а и Ани много праведна го играе.Оскаррр <3 е готиииин. ^
mize
Отново ми стана интересен сериала rolleyes.gif обаче не знам защо, но Силвър ми изглежда много погрозняла sad.gif може и от прическата да е,но определено не ми харесва blink.gif
OTH_Maniac
Цитат(mize @ Sep 22 2010, 15:53) *
Отново ми стана интересен сериала rolleyes.gif обаче не знам защо, но Силвър ми изглежда много погрозняла sad.gif може и от прическата да е,но определено не ми харесва blink.gif

И на мен Силвър не ми харесва на външен вид - във втори сезон си беше най-добре.
Много як епизод,май този сезон ще е най-добрият.
Marissa Cooper
О, Силвър е прекрасна. Има страхотна визия. Добре, че покрай нея два сезона внесоха малко повече свежест в сериала. Много ми харесва, но в този епизод поведението и ме издразни. Твърде доверчива е и искам скоро всичко около ненормалния учител да се разкрие. Държа се много зле с Наоми. Въпреки че характера и на моменти е особен беше много неприятно когато и Адриана и Ани я изоставиха. В този сезон Ани ми харесва само заради историята с Лиъм. Адриана обаче не ми е приятна от миналия сезон, а напоследък дори още повече. Оскар също.
Елиia
И на мен хич не ми хареса,беше симпатична на партито,но в даскалото .. [Силвър де biggrin.gif ];xx
Чудя се дали ще развалят още нещо .. М/у Лиам и Ани не се получава[и сега този новия,не му запомних името " брата " на Лиъм - какви ли братя ще да са biggrin.gif ],м/у Диксън и Айви,Теди/Силвър ..
Адриана супер много я развалиха,не беше ли достатъчно в първия сезон с наркоманството и ?
Ноо въпреки това ми харесва сериала,а учителя май всички го мразиме .. И този Оскар толкова е зле горкия не само като визия,но и като персонаж ..
OTH_Maniac
Адриана по начало си е супер драматичен и сложен персонаж,не виждам кво са и развалили.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.