Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: 3x01 ''Senior Year,Baby!''
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > 90210 > Епизоди > Сезон 3
OTH_Maniac

90210

Season 3 Episode 1 ''Senior Year,Baby''

13.09.2010

Резюме:

ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ ПРИЧИНИЯВА ХАУС И СМЪРТ В БЕВЪРЛИ ХИЛС - В премиерата на трети сезон,Бевърли Хилс е разтърсен от земетресение.Наоми е прекарала лятото си,справяйки се с последиците от изнасилването и от Господин Канън,Ани и Диксън се опитват да свикнат с липсата на баща си,докато Деби се опитва да задържи семейството заедно.Теди и Силвър са по-щастливи от всякога,когато Теди получава травма,която може да сложи край на неговата тенис кариера.Навид посреща Адриана от нейното лятно турне с Хавиер,но тяхното пристигане донася неочаквана смърт.Айви и Диксън се връщат от тяхната лятна ваканция в Австралия,докато Ани и Лиъм откриват,че ще бъде най-добре,ако тяхното приятелство приключи.Стюърд Джилърд режисира епизода,написан от Джени Ърман (3х01)

Промо
Промо 2

90210 S03E01@Zamunda.NET

Relevant Advertise!
Лиз.
teenage dream. <3
нямам търпение за новите епизоди.наоми и сълвър ми липсваха.
ioanka_vt
ехее много добър епизод се очертава дано и сезона бъде такъв smile.gif
Marissa Cooper
И аз вече нямам търпение rolleyes.gif
OTH_Maniac
90210 S03E01@Zamunda.NET
Marissa Cooper
Страхотен епизод!
OTH_Maniac
Цитат(Marissa Cooper @ Sep 14 2010, 12:34) *
Страхотен епизод!

Абсолютно и на мен много,много ми хареса!
S ;
Много хубав епизод
Харесва ми,че разнообразиха персонaжа на Наоми .. макар и по този начин.
Ако разделят Сълвър и Теди обаче ще ги убия -.-
Шепот и прах'
Добро начало.. предния сезон малко ме дразнеше заради цялата тази интрига с Ани и hit and run-a, но този сезон ще бъде интересно..
А този новия, дето Айви го доведе, е тооолкова хот. Разбира се, поведението му е крайно неприятно, но като има сцени с него не го слушам какво говори въобще biggrin.gif
OTH_Maniac

Пак е малко повече от финала на втори сезон.А Госипа се е изложил също.
Marissa Cooper
Много ме е жал за Наоми. Не мислих, че ще се случи това и до последно се надявах, че нищо не е станало. Дано да не направи нещо и на Силвър. Двамата с Теди ми харесват най-много от двойките и стискам палци да се оправят. Яд ме е за Ани и Лиъм. Толкова време чаках да видя как ще се развият нещата между тях, а накрая нищо. Интересно ми е и за каква работа я иска онази жена.
FaLLOuTbOy
Абе тея продуценти базикат ли се?confused.gifconfused.gif
Първо цялата история с Ани дето я влачиха цяла година и най-накрая я завършиха по най-тъпия възможен начин. Ани уби човек, излъга за това, укриваше се, най-накрая си призна за убийството и к'во? Осъдиха на 2-3 месеца домашен арест, В ТОЯ ПАЛАТ, в който живее. И за капак на всичко досиетата й са запечатани, така че да не могат да бъдат разглеждани от кой да е. Или си е наела някой доста добър адвокат или има ебаси късмета хахахахах....
Второ. Запознаваме се с Оскар още в първите минути на епизода... ОК, разбираме, че са най-добри приятели с Айви(confused.gif??)... ОК, разбираме, че Айви има сексуални фантазии свързани с него.. тука вече прекаляват... и таман като си мислиш, че това е всичко, разбираш, че Оскар има връзка с майка й.. ОМФГ. Супер нереално и това всичкото ни го сервираха за 1 епизод.
Трето. Искам да отбележа, че не намирам абсолютно никаква химия между Силвър и Теди.

Харесаха ми Адриана и Наоми.. покрай тях ще е интересно, останалите са пълна боза.
Елиia
Добър епизод като за на4ало tongue.gif
Лиз.
сценаристите да не са решили сега пък да има нещо около Теди и Наоми ? Вярно Силвър е сладур,но наистина с Теди нямат нищо по-специално помежду си ... ще видим.оо да Оскар е демм хот,не знам защо,нервещ е,ама мн яко говори ... кххх,с майка и ?!
Glorious
Цитат(S ; @ Sep 14 2010, 14:23) *
Много хубав епизод
Харесва ми,че разнообразиха персонaжа на Наоми .. макар и по този начин.
Ако разделят Сълвър и Теди обаче ще ги убия -.-

И аз така. blush.gif
FaLLOuTbOy
оо хаха явно не знаете какво ще се случи с Теди :Д И все пак ако искате да раберете /голям спойлър е това/ щракнете

тук

информацията е 100% вярна

честито

biggrin2.gif biggrin2.gif
OTH_Maniac
Да,тамън и аз това щях да пиша biggrin2.gif
Абе поне ще вкарат интрига,дет най-малко съм очаквал точно за ''мачото'' Теди.Ще е интересен сторилайн според мен.
mitencetoy
В началото епизода ми се стори крайно скучен, но по-късно вкараха толкова много заплетени интриги с всички персонажи, че останах с отворена уста. Мисля, че този сезон ще бъде много интересен...Е, разбира се, ако продължават в този дух! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.