Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Новинки
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Clark Kent
Тук ще се постват всякакъв вид новини и спойлери свързани само със Смолвил или актьорският състав.
Relevant Advertise!
Clark Kent
ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ

ЗА ЕПИЗОД 16 - HYPNOTIC

30 МАРТ

Брейниак призовава Лекс - Лекс (Майкъл Розенбаум) разкрива, че професор Файн, накратно Брейниак (гостуваща звезда Джеймс Мастърс) е в Хондурас и се подготвя да го посрещне. Кларк (Том Уелинг) се запознава с красива прелъстителка на име Симон (Никол Хилц) която използва магическо заклинание за да кара хората да изпълняват всяко нейно желание. Омагьосания Кларк разкрива силите си пред Симон, и тя вижда възможността и настоява Кларк да убие Лекс. Кристин Креук, Ерика Дюранс, Алисън Мак, Джон Глоувър и Анет О'Тул всъщо участват. Епизодът е написън от Тод Славкин & Дейрън Слимър и ражисирана от Майкъл Рон
Clark Kent
Ето и няколко снимки от новия епизод

Victoria
Скоро по TV7 ще можете да гледате Смолвил (Smallville). Закупен е първи сезон и ще се излъчват по два епизода седмично.
solenka
QUOTE(Victoria @ May 12 2006, 10:25) *

Скоро по TV7 ще можете да гледате Смолвил (Smallville). Закупен е първи сезон и ще се излъчват по два епизода седмично.

Сериозно ли? shocking.gif shocking.gif shocking.gif Не мога да повярвам, ако е така. Може ли малко повече подробности?
Victoria
QUOTE(solenka @ May 12 2006, 18:46) *

QUOTE(Victoria @ May 12 2006, 10:25) *

Сериозно ли? shocking.gif shocking.gif shocking.gif Не мога да повярвам, ако е така. Може ли малко повече подробности?

Засега знам само това. Вероятно утре ще пуснат малко повече подробности. smile.gif
Novkov
2 епизода седмично? Въх те тез 5 сезона докато ги излъчат филма ще има 10-ти сезон 18.gif
Victoria
Е, те засега са купили само първи сезон, не се знае дали ще купуват нататък (дай боже). Ако го даваха всеки ден щеше да е твърде начесто според мен, щеше да свърши за нула време. Макар че си е гаднода чакаш така епизодите де. smile.gif
Още не са публикували допълнителна информация - кога почва и т.н.
Devil^Rose^^
Днес гледам седмичната програма и какво ме приковава на първата страница ......
Премиера по ТВ7, Вторник от 20:00 часа Смолвил ..... Лана е на снимката wink.gif
и като поразгледах още smile.gif ще го дават всеки ден
solenka
Много добра новина! 4.gif Направо не мога да повярвам, че някоя българска телевизия е закупила един от любимите ми сериали! 3.gif
Lex
QUOTE(Devil^Rose^^ @ May 20 2006, 10:43) *

Премиера по ТВ7, Вторник от 20:00 часа Смолвил ..... Лана е на снимката wink.gif

Изпревари ме!
Тъкмо разглеждах вестника с програмата, и на първата страница:
Смолвил, вторник 20:00 TV7

happy.gif
OTH_fenka
QUOTE(Devil^Rose^^ @ May 20 2006, 10:43) *

Е тва е супер. 4.gif Аз чат пат я гледам тая тв,но сега ще гледам всеки ден. wink.gif
Clark Kent
worthy.gif Ето за това си говорихме най накрая дойде и този момент worthy.gif

IPB Image
Novkov
Всеки ден иееееееееееееее worthy.gif 4.gif
Lex
Вече започна! Много хубаво е озвучен, изненадан съм wink.gif
Clark Kent
QUOTE(Lex @ May 23 2006, 19:38) *

Вече започна! Много хубаво е озвучен, изненадан съм wink.gif

Тук можем да поспорим много с теб за озвучението но просто няма смисъл просто нека се радваме че го има вече и по ТВ-то 4part[1].gif
Novkov
Аз не съм съгласен, че е озвъчен хубаво huh.gif Гласовете просто се различават коренно на някои герои dry.gif Но както се каза да се радваме, че го има по ТВ wink.gif
fantoma89
другата седмица от 6 ноември започват да се излъчват по ТВ7 сериите от 2-ри сезон на сериала.приятно гледане на този който не ги е гледал!
sydney
суперррррррррррр 4.gif shocking.gif 4.gif 4.gif 4.gif много благодаря за тази информация biggrin.gif biggrin.gif интересно ми е как го озвучават biggrin2.gif макарч е съм го гледала ще го гледам пак и пка biggrin2.gif biggrin2.gif biggrin2.gif biggrin2.gif отново мерси много worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif
sofi7o
а може ли да попитам от къде мога да си дръпна 1 сезон защото навсякъде където гледам има само от 2 сезон натам sad.gif 14.gif
lyubenski
Пробвай тук
Не иска регистрация smile.gif. Успех.
clark_megi
Кога ли ще купят 3 сезон ,ние вече изгледахме 6 biggrin2.gif ,ам друго си е по ТВ
tzvetka
Цитат(clark_megi @ May 12 2007, 12:18) *
Кога ли ще купят 3 сезон ,ние вече изгледахме 6 biggrin2.gif ,ам друго си е по ТВ

Хех!Аз съм се отказала да ги гледам по ТВ7 просто дубльорите им са много скучни и въобще не им отиват!
sladuranka
Вижте на какво попаднах, но не гарантирам че е вярно
http://www.daemonstv.com/2007/07/08/smallv...r-season-seven/
cute_cruel
"Smallville" Justice League Toys Arrive In 2008

п.с. Съжалявам, ако съм объркала тема, просто в тази папка малко трудно се ориентирам. 16.gif smile.gif
MaHeKeHa
Ами объркала си я, но карай да върви, Деси. Мерси за старанието. Знай, че това се оценява тук. И друг път ако имаш нещо на ум, първо питай къде да го напишеш/сложиш :>
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.