Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Критики & Препоръки
GGbit.info > GGbit.info > ?????? ?? ??????
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
vIkToRsHeFa
Всякакви градивни критики и препоръки които да направят по-удобно и приятно прекарването ви в страниците на GGbit.info са добре дошли!!! 15.gif
Relevant Advertise!
FrAgMaKeR
Защо не пратиш един масов мейл до всички регистрирани в старият форум, че форума се мести тук..
vIkToRsHeFa
QUOTE(FrAgMaKeR)
Защо не пратиш един масов мейл до всички регистрирани в старият форум, че форума се мести тук..

Ами направих го поотделно тъи като опцията там е премахната.

Мисля да почна да трия прехвърленото и да оставя съобщение че форума се мести. Как мислите confused.gif 17.gif

ПП. Можеш да си представиш какъв зор беше..
FrAgMaKeR
Ами по добре не трии, ами затвори всички теми и забрани отварянето на нови..
vIkToRsHeFa
QUOTE(FrAgMaKeR)
Ами по добре не трии, ами затвори всички теми и забрани отварянето на нови..

става ще натикам всичко в един форум и ще го заключа така добре ли е ??
FrAgMaKeR
Идеално 4.gif

Защо не направиш един форум за игри във раздел ggbit.net
vIkToRsHeFa
QUOTE(FrAgMaKeR)
Идеално  [4]

Защо не направиш един форум за игри във раздел ggbit.net

Да слагам го само че нека да е в "основен форум" защото не се връзва някак си само с ggbit.net.
g0blin
Така като гледам за сега форума си е CooL 13.gif Нищо не ме дразни , няма излишни теми и въпроси (поне за сега , а надявам се да има добра администрация , за да е така и за вбъдеще),кефи си ме фабричният интерфейс , абе въобще изобщо , фигуративно казано форума е супер ! Браво ! Не смятам , че ще си губя времето поствайки в този форум. 4.gif
П.П. Току що забелязах , че даже и KREDOR си има , което ме кара да се радвам до безкрай , защото мисля , че това ще е краят на неразбираемата ШЛИОКАВИЦА 20.gif 5.gif 14.gif 13.gif
vIkToRsHeFa
Мдам радвам се а администрацията можеш да бъдеш сигурен че ще е на място... 15.gif
Emo_One
Викторе , аз имам проблем с авартара. Значи опитвам се да си уплолна един аварта който съм почти сигорен че е по малко от 100х100 пиксела ,но ми излиза собщение че бил голям . Ако може да направиш форома автоматично да редактира авартарите до 100х100 пиксела както е форома на бившиа уарез.ру, и да дигнеш малко повече ограничението за големината на фаила .
П.П. ако искаш мога да ти пратя малко картинки за аварати и други , обаче трябва да се прерабитат защото са големи .
vIkToRsHeFa
Увеличавам пространството до 70 кб мисля че е достатачно...
А за аватарите явно не е от размера а от големината на фаила.
А за аватарите ако искаш прати ми ги или ги посни ако искаш да има и други.
Emo_One
QUOTE(GGBIT.INFO)

не е от големината на файла smile.gif излизами че бил по голям от 100х100 пиксела а той не е smile.gif
vIkToRsHeFa
Постни ми го като картинка и ще го сложа и видя...
melkor
Форума OWNZ!!!
Volleyball
A защо не забраниш нерегистрираните да пишат... Получава се малко кофти като някой "гост" ти се направи на отворен...
vIkToRsHeFa
QUOTE(Volleyball)
A защо не забраниш нерегистрираните да пишат... Получава се малко кофти като някой "гост" ти се направи на отворен...

В какъв смисъл confused.gif
Всеки Може да бъде баннат независимо дали е регнат или не.
А и нека всеки изрази мнение а ако му хареса ще се регистрира не е ли така confused.gif 15.gif
Освен това има много силен контрол над постовете ... 12.gif
Th3_SpY
Аве форума си е Супер 13.gif .Мен повече ме кефи от другите 8.gif Има много скинове и тн. 11.gif
vitca3
благодаря эа маил почерпката е от мен
FrAgMaKeR
Раздел за филми, няма да е лоша идея според мен..
vIkToRsHeFa
QUOTE(FrAgMaKeR)
Раздел за филми, няма да е лоша идея според мен..

Мдам тази вечер ще пренастроя оптимално форумите... 4.gif
moniobg
имам само една критика усмивките са малко лоши в смисъл има бяло около тях и си личи много, че са одрязани от някаде или нещо от сорта не съм сигурен ама там където пише "нова тема" и "нов отговор" сащо е така с бяло отстрани иначе всичко е супер 4.gif
vIkToRsHeFa
QUOTE(moniobg)
имам само една  критика  усмивките са малко лоши в смисал има бяло около тях и си ли4и много 4е са одряза ни от някаде или нещо от сорта не сам сигурен ама там кадето пише \"нова тема\" и \"нов отговор\" сащо е така с бяло отстрани ина4е вси4ко е супер  4.gif

Ами за емотиконите те са огигиналните на "великия" ipb а бутоните са от sub silver коригирани....
Благодаря при първа възможност ще бъде коригирано !!! 4.gif
Rise of Day
QUOTE(GGBIT.INFO)
QUOTE(Volleyball)
A защо не забраниш нерегистрираните да пишат... Получава се малко кофти като някой \"гост\" ти се направи на отворен...

В какъв смисъл confused.gif
Всеки Може да бъде баннат независимо дали е регнат или не.
А и нека всеки изрази мнение а ако му хареса ще се регистрира не е ли така confused.gif 15.gif
Освен това има много силен контрол над постовете ... 12.gif
Освен това мисля,че основната "привилегия" на регистрираните юзери е в това,че получават на личната си поща много важна информацияIPB Image-изпратена от админите на форумаIPB Image И за това мисля,че "GGBIT.INFO" е мнооого прав-нека да има демокрация и всеки да има право на изборIPB Image
batvase
На мен форума си ми харесва.Има мног полезна информация!Вчера съм чел до среднощ.И сега е така.Май пак ще закъснея за работа утре. Жалко само,че малко са регистрираните и още не се получава дискусия.
vIkToRsHeFa
QUOTE(batvase)
На мен форума си ми харесва.Има мног полезна информация!Вчера съм чел до среднощ.И сега е така.Май пак ще закъснея за работа утре. Жалко само,че малко са регистрираните и още не се получава дискусия.

Aми с тези темпове скоро този проблем ще си замине...
Jonny
Ако е възможно по-нататък да се добавят още Emoticons ( Имам много мога да кача на FTP-то ) и часовника на форума да е динамичен, а не да дава само времето, когато е влезнал потребителя 7.gif
Форумът е супер Продължавайте все така пожелавам ви успехи 4.gif
vIkToRsHeFa
QUOTE(Johnnie_Walker)
Ако е възможно по-нататък да се добавят още Emoticons ( Имам много мога да кача на FTP-то ) и часовника на форума да е динамичен, а не да дава само времето, когато е влезнал потребителя 7.gif
Форумът е супер Продължавайте все така пожелавам ви успехи 4.gif

Мдам добре Определено ще го направя !!! 4.gif

ПП. Разбрахме се с пм-та...
vIkToRsHeFa
Добавен е цялостен преводач които превежда постовете от шлъокавица на нормален български !!!

ПП. Намира се до кредора при постване.

Поздрави !!! 4.gif
etelina
какво ще кажете за една тема в която да се споделят мнения за интересни игри, които сме играли ,защото много често се чудя какво да свалям за игра,а сигурно има доста такива като мен 10.gif
vIkToRsHeFa
QUOTE(etelina)
какво ще кажете за една тема в която да се споделят мнения за интересни игри, които сме играли ,защото много често се чудя какво да свалям  за игра,а сигурно има доста такива като мен 10.gif

Ами форум игри е създаден и една такава тема няма да се отрази зле... 4.gif
g0blin
QUOTE(etelina)
какво ще кажете за една тема в която да се споделят мнения за интересни игри, които сме играли ,защото много често се чудя какво да свалям  за игра,а сигурно има доста такива като мен 10.gif

Ами темата за ИГРИ си я има по принцип , а като искаш нещо което те интересува не пречи да си отвориш една с име "Интересни игри" примерно или нещо такова.
batvase
Aз лично за пореден път се убеждавам колко сте[color=blue][/color] .Имам предвид,че пускате много полезна информация.
БЛАГОДАРЯ! go_team.gif
FrAgMaKeR
Защо не се сложи брояч (counter), за да се знае колко посещаван е форума 4.gif
theivo
горе , името на сайта
НЕОФИЦИАЛЕН
**ASTERIX**
Може да поработите по въпроса за това дето от нов потребител ( майче така беше ) който има само 2 звездички, след 30-тия поуст във форума звездичките се пълнят до дупка и става уважаван потребител.
ПС. Извинявайте ако малко неразбираемо съм го написал ма вие ще се сетите кво искам да ви кажа. 4.gif
vIkToRsHeFa
Не е грешка ранговете са следните :

От 0 до 5 поста -Новобранец
от 5 до 50 поста -Нов Потребител
от 50 до 300 -Потребител
от 300 до 700 - Уважаван Потребител
от 700 до 1000- Маниак
от 1000 до 1500 -Гуру
от 1500 нагоре- Жив Спамър

Като ранговете с главни букви се дават по наша преценка :

УВАЖАВАН ПОТРЕБИТЕЛ

Ще се добавят и други в бъдеще

А относно картинките те са според ранга и са настроени перфектно просто ранга ти е различен...

Поздрави !!!

ПП. Следи се постовете какви са и някои спамери целящи само да си вдигнат ранга дори и стигнали броя постове ще бъдат лишени от него...
С развитието на форума ще се променят и границите за да е реално...
vIkToRsHeFa
QUOTE(GGBIT.INFO)
Не е грешка ранговете са следните : 

От 0 до 5 поста -Новобранец
от  5 до 50 поста  -Нов Потребител
от  50 до 300 -Потребител
от  300 до 700 - Уважаван Потребител
от  700 до 1000- Маниак
от  1000 до 1500 -Гуру
от  1500 нагоре- Жив Спамър

Като ранговете с главни букви се дават по наша преценка :

УВАЖАВАН ПОТРЕБИТЕЛ

Ще се добавят и други в бъдеще

А относно картинките те са според ранга и са настроени перфектно просто ранга ти е различен...

Ако някои иска да си смени ранга с някакъв друг да ми прати едно пм...(естествено само допустими такива... 9.gif )

Поздрави !!!

ПП. Следи се постовете какви са и някои спамери целящи само да си вдигнат ранга дори и стигнали броя постове ще бъдат лишени от него... 
С развитието на форума ще се променят и границите за да е реално...
danio
Ами малък проблем-винаги като влезна и реша да пусна ново мнение ми иска да си пиша на ново името и password-a.И всеки път натискам да влизам автоматично ама нищо не става
FrAgMaKeR
Разреши си кукитата за този сайт и няма да имаш проблем.
vIkToRsHeFa
QUOTE(danio)
Ами малък проблем-винаги като влезна и реша да пусна ново мнение ми иска да си пиша на ново името и password-a.И всеки път натискам да влизам автоматично ама нищо не става

Малко допълнение...

Влизаи или с ип-то или с домеина защото като се записват автологващите кукита на ип-то да речем с него няма проблеми но ако се опиташ да влезеш по обратния начин(в случая домеина) няма да стане...
14.gif

Поздрави !!!

ПП. предполагам че влизаш чрез домеина
Paagrio
QUOTE(danio)

влизай в форума като въвеждаш в адресното поле: 84.252.41.195/индекс.пхп вместо ггбит.инфо
vIkToRsHeFa
QUOTE(Emo_One)
QUOTE(GGBIT.INFO)

не е от големината на файла smile.gif излизами че бил по голям от 100х100 пиксела а той не е smile.gif

Упс забравил съм да кажа : 20.gif

Размера на аватарите е увеличен до 150 х 150 4.gif
Paagrio
Абе що ми се струва че часът на форума е сбъркан 17.gif
FrAgMaKeR
Kато гледам е с един час назад, сега ще го оправя 16.gif
vIkToRsHeFa
QUOTE(FrAgMaKeR)
Kато гледам е с един час назад, сега ще го оправя  [16]

Не би трябвало да е така обаче защото сме в зоната +2 часа а не +3 както и да е... 16.gif
Paagrio
QUOTE(GGBIT.INFO)
QUOTE(FrAgMaKeR)
Kато гледам е с един час назад, сега ще го оправя  [16]

Не би трябвало да е така обаче защото сме в зоната +2 часа а не +3 както и да е... 16.gif

Не се обяснявай... 7.gif
FrAgMaKeR
Проблема е свързан с лятното часово време, промених го на +3 но пак неработи нещо 2.gif
vIkToRsHeFa
QUOTE(FrAgMaKeR)
Проблема е свързан с лятното часово време, промених го на +3 но пак неработи нещо  [2]

Заемам се по проблема...

Едитед : времето трябва да е +2 но в случая както каза фрагмакер това не е от настроиките на форума !!!

За да го фикснеш просто си смени времето на +3 от профила !!!
Paagrio
КАКВО ИСКАТЕ ДА СЕ ПОДОБРИ В ФОРУМА

1. Емотиконите които ти пратих да ги сложиш на ХБОХ ХТРЕМЕ
2. Чата и другите благинки на дефаулт браузъра да ги сложиш и на ХБОХ ХТРЕМЕ
3. Да сложиш ауто рисайз за аватарите
vIkToRsHeFa
QUOTE(XaugyTuH)
КАКВО ИСКАТЕ ДА СЕ ПОДОБРИ В ФОРУМА

1. Емотиконите които ти пратих да ги сложиш на ХБОХ ХТРЕМЕ
2. Чата и другите благинки на дефаулт браузъра да ги сложиш и на ХБОХ ХТРЕМЕ
3. Да сложиш ауто рисайз за аватарите

Както казах и тук : http://84.252.41.195/viewtopic.php?t=405

Още тази вечер се наемам... 4.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.