Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Episode 4 - Family Ties
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Текущи > The Vampire Diaries > Епизоди > Сезон 1
Lois Lane

Vampire Diaries - Family Ties

Сценарист:

Режисьор:

Изпълнителни продуценти:

В ролите:

Поддържаща роля:

Гостуващи Актьори:

Brian Young
Andrew Kreisberg

Guy Ferland

Bob Levy
Leslie Morgenstein
Julie Plec
Kevin Williamson

Nina Dobrev (Elena Gilbert)
Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
Paul Wesley (Stefan Salvatore)

Michael Trevino (Tyler Lockwood)
Kayla Ewell (Vicki Donovan)
Zach Roerig (Matt Donovan)
Candice Accola (Caroline Forbes)
Katerina Graham (Bonnie Bennett)
Sara Canning (Jenna Somers)
Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert)

Benjamin Ayres (Mr. Tanner)

СТЕФАН И ЕЛЕНА ПОСЕЩАВАТ ПАРТИТО НА ОСНОВАТЕЛЯ – Елена (Нина Добрев) моли Стефан (Пол Уесли) да я придружи на годишното парти на града в чест на Основателя. Вики (Кайл Иуъл) убеждава Тайлър (Майкъл Тревино) да я заведе на партито, тогава го обвинява, че крие връзката им от семейството си. Зак (гостуващият Крис Уилиам Мартин) разкрива полезна семейна тайна на Стефан. На партито, Деймън (Иън Съмърхолдър) разказва на Елена част от историята на семейство Салватор, оставяйки Елена с въпроси, на които Стефан отказва да отговори. Най-накрая, Стефан предприема мерки да отстрани Деймън от живота си завинаги. Стивън Маккуин, Сара Канинг, Катерина Греъм, Кандис Акола и Зак Рьориг също участват. Гай Ферланд режисира епизода, написан от Андрю Крайсберг и Браян Иънг.

Връзка в АренаБГ:

Дата на излизане в България: 02/10/2009
The Vampire Diaries Season 1 Episode 4 - Family Ties

Връзка в Замунда:

Дата на излизане в България: 02/10/2009
The Vampire Diaries Season 1 Episode 4 - Family Ties

Relevant Advertise!
Lois Lane
Ето я и музиката от епизода.

# "Opposite Direction" by Union Of Knives. Caroline tries on dresses as Damon tells her about vampires.

# "I'm A Lady" by Santigold. Vicki serves Tyler & his parents; Caroline & Bonnie discuss Damon & the Founder's Party; Vicki gets Tyler to ask her to the party.

# "I'm Not Over" by Carolina Liar. Mrs. Lockwood phones as Elena & Bonnie get ready for the party; Elena confronts Jeremy about the missing watch.

# "Shadows Of Ourselves" by Thievery Corporation. Caroline & Damon are greeted by Mrs. Lockwood; Elena & Stefan arrive at the Founder's Party.

# "Back In Time" by V V Brown. Elena & Stefan look at the artifacts; Jenna runs into Logan.

# "Fallout" by Sofi Bonde. Damon apologizes to Elena for trying to kiss her; Caroline & Stefan dance; Damon tells Elena a bit of town history.

# "Wild Place" by Glass Pear. Vicki complains about Tyler's treatment of her; Mrs. Lockwood introduces herself to Vicki; Bonnie re-lights a candle; Damon & Elena rejoin Stefan & Caroline.

# "All We Are" by Matt Nathanson. Damon & Caroline observe Stefan & Elena dancing; Logan expresses his sympathies to Jenna; Elena asks Stefan about Katherine.

# "Brightest Hour (Morgan Page Remix)" by The Submarines. Elena tells Mrs. Lockwood that she couldn't find the watch; Caroline watches Damon reclaim a crystal; Jenna agrees to lunch with Logan; Bonnie unintentionally lights all the candles in the dining room.

# "Believer" by Viva Voce. Damon drags Caroline away from the party and bites her.

Мими, ти си наред да я пуснеш за сваляне smile.gif
twhpbtvsvm
Интересен беше епизода,като изключим главните персонажи мн ми е интересна Бони,чудно ми е какви още дарби притежава..Като цяло всичко става доста интересно...чакаме до 9ти happy.gif
Undisclosed Desires
Наистина интересен епизод беше,очаквам и още от другите герои. Ще е много интересно да видим способностите на Бони
Djunina
Това засега е епизода, който най-много ми хареса. А хахахаха това с коментарите за Бела и Туайлайт ме разбиха 18.gif И все пак Деймън обясни как се става вампир (това по повод коментарите от предните епизоди)
DramaQueen
Много израдва ебавката на Деймиън с Едуард и Бела. И това, че спомена Ан Райс. ^^
Серията много ми хареса, особено края. Завърши доста интересно и нямам търпение до следващата.
the_sex_symbol
С всяка серия, сериала вдига летвата. В този епизод слаби моменти почти нямаше. Не ми хареса как споменаха героите на Здрач, който бие тази история по всички параграфи ; )

Вече освен тийн драмите и хорър моментите, започва да се гради и мистерия, което ми харесва като идея. Жителите се усетиха, че си имат гости отново ; )

Нещото, което не мога да си обесня е това, че братята Салвадор са със същите си имена още от едно време, което е доста рисковано, а като се замисля и невъзможно при положение, че доста хора са запознати с фамилията им и историята около него. До колкото разбрах те са липсвали повече от век в града, а сега заселниците на града се държат така, сякаш и преди това са се спречквали с вампири. Просто тези моменти малко убиват желанието ми да гледам, тъй като съм идеалист.
ViruZzZ
Тоя епизод най ми хареса досега... сетиха се, че Деймън съществува, за да ни покажат малко и от неговата история.
ПП. Нещата, по които "Туайлайт" бият Дневниците са единствено масовата фенгърлщина и голямата окосменост на главния герой ;]
hisi
Епизодчето беше супер. happy.gif
Елиia
Eпизода не ме впечатли кой знае колко .. Единствено ми хареса Бони и свещите ;d
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.