Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Новини
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Текущи > The Vampire Diaries > Епизоди > Сезон 1
Lois Lane
Напълно на кратко ще разясня основното за тази тема. Тук можете да публикувате и разисквате всякакви новини относно епизодите, героите, екипа. Темата няма ограничение за спойлери. Ако даден спойлер се отнася до епизод, за който вече има създадена тема не се притеснявайте да поставите информацията директно в темата на епизода. Приятно обсъждане на предстоящото.

P.S. Ако искате да добавите снимков материал към някоя новина, не се притеснявайте да го сложите тук. Все пак двете имат обща тематика.
Relevant Advertise!
Lois Lane

ЗВЕЗДИ ЗАД РЕШЕТКИТЕ

Преди дни се появиха снимки от новата фотосесия на момичетата от Vampire Diaries, Нина Добрев, Кайла Иуъл, Кандис Акола и Сара Канинг от фотографа Тайлър Шийлдс. Снимките са много хубави, но по време на заснемането им, екипът имал проблем – всички били арестувани.

На 22 август, по време на снимките, полицията получила множество обаждания на 911 за жени, които “висяли на моста Rumble Road в Smarr. ” Също така имало оплаквания, че те се “разголвали за мотористите, които минавали от там.” Разбира се, полицията веднага се отзовала, без да знае, че това е фотосесия, защото явно никой не ги предупредил. В иззетия фотоапарат били намерени снимки на “жени, които висят, седят или обкрачват моста”, както и една снимка, на която “другите жени държат краката на една жена като че ще я хвърлят през моста.” На мястото присъствали Нина Добрев, 20, Кандис Акола, 22, Кайла Иуъл, 24, Кристъл Вайда (която не участва в сериала), Сара Канинг, 22, и Тайлър Шийлдс, 27, всички от които били задържани в участъка и били снимани.

В крайна сметка, Тайлър обяснил за какво ставало дума и се отървали с глоба от 4000 долара.

Източник: Vampire Diaries BG

ViruZzZ
Хохох ;ддд сигурен съм, че ако Нина беше показала плът, щяха да се оттърват и без тея 4000 ;/ ;дд а тая фотосесия някакъв шанс за живот има ли ? xD
Lois Lane
Излязоха няколко снимки... Ако преодолея мързела си и ги намеря с хубаво HQ качество ще ги пусна в галерията. Инак, ако не ме лъже паметта някой ги беше пуснал в общата тема, но на моята възраст всичко е под въпрос. biggrin.gif
Lois Lane
Нов тийзър на Дневниците. Този път и с участието на Бони и Каролин/Каролайн( ще ме прощавате, но ми се спи зверски). Лично аз, а и както подразбирам доста хора по цял свят се надяват занапред да видим и останалите герои в тези мрачни тийзъри.

Лиз.
Хих,ето ги и прословутите снимки на моста. xD
~ цък
~ цък агейн тук са страшно красиви.Ама само аз ли не се сeщам кое е девойчето най-от ляво.Не е от Дневниците,нали?Защото ми идва бяла за Бони xD.
ioanka_vt
Таз полицаи друга работа нямат ли си о.О Голям майтап smile.gif Поне са разбрали как им стоят оранжевите костюмчета biggrin.gif

Ами не е. Аз в спойлерите четох, че едно от момичетата на моста (които са били арестувани) не участва в сериала ... не знам може да е някоя друга актриса ... ама може да греша smile.gif
dudenceto
Цитат(Лиз. @ Sep 13 2009, 01:13) *
~ цък
~ цък агейн тук са страшно красиви.Ама само аз ли не се сeщам кое е девойчето най-от ляво.Не е от Дневниците,нали?Защото ми идва бяла за Бони xD.

На мен ми прилича на Джена rolleyes.gif
Елиia
Цитат(dudenceto @ Sep 13 2009, 11:24) *
Цитат(Лиз. @ Sep 13 2009, 01:13) *
~ цък

На мен ми прилича на Джена rolleyes.gif

Джена,Елена,Каролайн,Вики - всички участват !
taffy
Шон Фарис в Дневниците!!!
After feasting our eyes on Paul Wesley, Ian Somerhalder and Zach Roerig, The Vampire Diaries has added yet another hunk in Mystic Falls for us to sink our teeth into. According to Entertainment Weekly's Michael Ausiello, model turned actor Sean Faris is joining the cast of The Vampire Diaries for a multi-episode arc.
While Faris' role is being kept under the wraps, a show insider reveals that the 27-year-old actor will play a character named Ben, an ex-high school football star-turned-bartender at the Mystic Grill.
Faris' addition on The Vampire Diaries, of course, hints at a possible romance between Ben and one of the show's female characters. Will he fall in line next to Stefan and Damon for Elena's heart? Will he get in the way of Caroline and Matt's budding friendship? Or will he serve as a love interest to another female newbie that's yet to be cast?

Информацията е от BuddyTV.com
®SlowDownBaby
Дневниците на вампира излиза в осем седмична почивка. Епизод 11 ще се злъчи на 14 януари в САЩ.
NaDkAaAa
Spoilers

After all, executive Julie Plec already revealed that Elena and Damon will "go off on a little adventure and bond in a way she didn't think they were capable of."

That doesn't sound good for Stefan though. TV Guide reports that Elena will indeed find herself in the romantic company of Damon, who then introduces her to a friend "who allowed himself to be 'turned' by his vampire lover, which gets the hamster wheels in Elena's pretty, pretty head spinning."

Is Damon controlling Elena or is she with him because of her own free will? Will Elena allow herself to be turned into a vampire?
vampire_lover
Срокът е променен! 11-та серия излиза чак на 21 януари, а в БГ ще можем да я гледаме на 22. wacko.gif
Secretly
Нали щеше да има маратон какво стана ? wacko.gif
Inagr
Маратона беше със старите епизоди :-))))))))
d3m0n4e
а някои да знае кога ще излезе 12 епизод unsure.gif
JuSt Iv
12 епизод излиза на 28 януари в Америка, а ние може да го гледаме на следващия ден! smile.gif
d3m0n4e
Много благодаря за инфото. Нямам търпение biggrin2.gif 3.gif
yan4eto_lpfenka
По повод въпросите възникнали след Children of the damned как братята Салваторе са били превърнати продуцентката на шоуто Джули Плек потвърди, че ще имаме още един и последен за този сезон епизод с флашбекове.

Последно преди Катрин да бъде заловена Стефан имаше вервейн, така че идва въпроса, че преди това тя е споделяла кръв с братята и те са имали достатъчно. Но знаем, че книгите се различават и все пак ни трябват още парченца. Вече нямам търпение!

EDIT:
Вече беше потвърдено подновяването на сериала за втори сезон, който трябва да започне през есента. worthy.gif
OTH_Maniac
МЕЛИНДА КЛАРК (“THE O.C.”) ГОСТУВА КАТО ОТДАВНА ИЗГУБЕНАТА МАЙКА НА МАТ – Мат и Карълайн са изненадани от внезапната поява на майка им Кели (гостуващата звезда Кларк). Стефан и Елена се притесняват от новото поведение на Деймън. Деймън е помолен от шериф Форбс да участва в благотворителен ергенски аукцион. Аларик разкрива шокиращи тайни от собственото си минало. С помощта на Джена и Стефан, Елена е решена да открие повече информация за родната си майка, но истината може да бъде повече, отколкото тя може да понесе.

Описание за 15-ти епизод smile.gif
Becko_
Bтория сезон вече е потвърден!
ekaterina_markova
Първи спойлери за 2 сезон smile.gif
Season 2 Spoilers

According to the press release, "next season, the appearance of the villainous Katherine in Mystic Falls throws a wrench into the love triangle between Stefan, Elena and Damon, and the other residents of Mystic Falls must choose sides as they fall victim to a new breed of danger. New and unexpected friendships will be forged, allies will become enemies, and hearts will be broken. Stefan and Damon will be forced to face a villain more evil and diabolical than they ever believed possible. And they'll take their shirts off. Frequently."

Buddytv.com
twhpbtvsvm
От това, което прочетох ми стана страшно интересно... Врагът на Стефан и Деймън ако не е Катрин - ще я Създателят й. На 99% съм сигурна. laugh.gif Ама може и да бъркам нещо с тоя 1%, че те сценаристите както си праскат свой сценарий...

Иначе нямам търпение да видя още Катрин моменти tongue.gif rolleyes.gif tongue.gif
68beats
Цитат(ekaterina_markova @ May 21 2010, 09:39) *
Първи спойлери за 2 сезон smile.gif
Season 2 Spoilers

According to the press release, "next season, the appearance of the villainous Katherine in Mystic Falls throws a wrench into the love triangle between Stefan, Elena and Damon, and the other residents of Mystic Falls must choose sides as they fall victim to a new breed of danger. New and unexpected friendships will be forged, allies will become enemies, and hearts will be broken. Stefan and Damon will be forced to face a villain more evil and diabolical than they ever believed possible. And they'll take their shirts off. Frequently."

Buddytv.com

woot woot!!
Интригуващо звучи,но то как иначе biggrin2.gif
brooke_scott
Малко спойлери за новия сезон, който не иска да знае около какво ще се върти препоръчвам да не чете по-надолу:

In season 2, the Stefan/Elena/Damon will evolve into a Stefan/Katherine/Elena/Damon quadrangle and surprisingly it will be Stefan, NOT Damon, who will be the most affected by Katherine's return: it will turn out he's not as over her as he thought he was. Elena will come to come to terms with the fact that she may have developped feelings that are more than friendly towards Damon. Damon, on the other hand, will be busy devising a plan with the Council of the Founding Fathers to take down Katherine.
And yes, werewolves will be introduced next season and one of them (probably Tyler?) will connect with a certain witch (Bonnie?) while trying to deal with how to cope with their supernatural abilities.

И за тези, които не са на 'ти' с английския ще преведа накратко /предлагам всички спойлери, които се пускат да имат и превод за улеснение на всички/.

във втория сезон триъгълникът между Стефан, Елена и Деймън ще се превърне в 4-ъгълник - Стефан/Катрин/Елена/Деймън, като изненадващо /нз за кого е изненада, аз това си го знаех през цялото време/ Стефан ще бъде този, който е най-повлиян от завръщането на Катрин. Ще се окаже, че той не я е преодолял, както твърди. Елена ще се примири с факта, ще може да има повече от приятелкси чувства към Деймън, а той, от друга страна, ще бъде зает със съставяне на план за отстраняването на Катрин.
И да, върколаците ще бъдат представени този сезон и един от тях /най-вероятно Тайлър/ ще се свърже с една вещица /Бони?/ докато се опитва да се справи със свръхестествените си способности.

Какво мога да кажа? Изключително ме радват тези спойлери и то от-до. Може ли да стане по-перфектно? И докато повечето неща ги очаквах мога да кажа, че съм доста приятно изненадана от това, че Бони ще се занимава с Тайлър и няма да има шанс да припари до Деймън, както измислените им фенове искат. /това ми е толкова необяснима двойка, че няма накъде повечe wacko.gif /
®SlowDownBaby
Измислена ще ти е, ако не си чела книгите. Иначе спойлерите и на мен ми харесват. Стефан не е преодолял Катрин - ми страхотно, ще има интрига. biggrin.gif
♥Didito♥

Цитат(brooke_scott @ May 22 2010, 20:09) *
Какво мога да кажа? Изключително ме радват тези спойлери и то от-до. Може ли да стане по-перфектно? И докато повечето неща ги очаквах мога да кажа, че съм доста приятно изненадана от това, че Бони ще се занимава с Тайлър и няма да има шанс да припари до Деймън, както измислените им фенове искат. /това ми е толкова необяснима двойка, че няма накъде повечe wacko.gif  /

На същото мнение съм. Само се надявам Елена да не търчи цял сезон след Стефан като изгубено кученце. Дано сценаристите се постараят да развият ДЕ отношенията, защото просто няма да издържа още един сезон пълен с "епичния" романс на СЕ, вече трябва да са разбрали, че са безинтересна двойка както и да се опитва да ги изкара Кевин. Макар да съм се примирила с факта че е малко вероято да видим Деймън и Елена като истинска двойка без Стефан в картинката, мисля че засега така е по-добре. Постепенното изграждане на взаимоотношенията им е милиони пъти по-интересно отколкото изкуствената й любов със Стефан. btw и на мен Бони и Деймън са ми супер измислени, не знам каква е тази мания по тях, обаче феновете им навсякъде ги пробутват. Никога не са ми харесвали в книгите, а камо ли в сериала. Чудя се само дали сериалът ще завърши както книгите. защото както са тръгнали нещата Елена може да остане с Деймън накрая biggrin2.gif
brooke_scott
Диди, съгласна съм на 100%. Просто и в книгите, и в сериала нещата между Стефан и Елена се развиха твърде бързо и изглеждат страшно изкуствени. Те за половин сезон вече се бяха изчерпали и трябваше да наркоманисат Стефан, за да раздвижат нещата. Харесва ми буилд-уп по същата причина, както и в книгите, много по-реално ги развиват отношенията им + много повече задържат интереса и за по-дълго време. Само не трябва да прекаляват с бавенето, защото докато една такава каскада с целувката с Катрин върви за края на първи сезон, то нещо подобно определено няма да е достатъчно за края на втори. А колкото до вероятното запазване на края от книгите, който все още трябва да видим, мисля че поне това би трябвало да запазят. въпреки че ако Елена остане със Стефан накрая ще съжаля, че съм си изгубила времето да чета толкова книги като в крайна сметка нито главната героиня, нито историята ще са претърпели някакво развитие. Стискам палци да не се получи така.

Цитат(®SlowDownBaby @ May 23 2010, 19:04) *
Измислена ще ти е, ако не си чела книгите. Иначе спойлерите и на мен ми харесват. Стефан не е преодолял Катрин - ми страхотно, ще има интрига. biggrin.gif

Книгите съм ги чела от-до и мога да кажа, че НЯМА нищо, което да ги категоризира като двойка. Деймън никога не е показвал каквито и да е чувства към Бони, а тя си харесва Мат доколкото мога да съдя по реакциите й. За мен това е тотална глупост, още повече като се има предвид последната книга където определено се виждаше кой с кого може да бъде. И да кажем, добре, в книгата поне са имали малко повече /2-3 huh.gif / момента където всъщност да се държат приятелски или той да я съжалява какъв малък, беззащитен човек е и да я спасява заради Елена, но то е ясно, че няма да ги бъде там. Нещото, което наистина ме изнервя, обаче, е това, че в сериала като не се движат по книгите съвсем могат да о*ерат нещата ако някой от сценаристите се обърка и реши да разнообрази главните вртъзки с малко Бони. Да се надяваме, че няма да им пука за безмозъчните им 'фенове', които едва ли не ги изкарват най-голямата любов в книгите.
twhpbtvsvm
Цитат(♥Didito♥ @ May 23 2010, 23:26) *

Цитат(brooke_scott @ May 22 2010, 20:09) *
Какво мога да кажа? Изключително ме радват тези спойлери и то от-до. Може ли да стане по-перфектно? И докато повечето неща ги очаквах мога да кажа, че съм доста приятно изненадана от това, че Бони ще се занимава с Тайлър и няма да има шанс да припари до Деймън, както измислените им фенове искат. /това ми е толкова необяснима двойка, че няма накъде повечe wacko.gif  /

На същото мнение съм. Само се надявам Елена да не търчи цял сезон след Стефан като изгубено кученце. Дано сценаристите се постараят да развият ДЕ отношенията, защото просто няма да издържа още един сезон пълен с "епичния" романс на СЕ, вече трябва да са разбрали, че са безинтересна двойка както и да се опитва да ги изкара Кевин. Макар да съм се примирила с факта че е малко вероято да видим Деймън и Елена като истинска двойка без Стефан в картинката, мисля че засега така е по-добре. Постепенното изграждане на взаимоотношенията им е милиони пъти по-интересно отколкото изкуствената й любов със Стефан. btw и на мен Бони и Деймън са ми супер измислени, не знам каква е тази мания по тях, обаче феновете им навсякъде ги пробутват. Никога не са ми харесвали в книгите, а камо ли в сериала. Чудя се само дали сериалът ще завърши както книгите. защото както са тръгнали нещата Елена може да остане с Деймън накрая biggrin2.gif

Няма лошо да видим ДЕ моменти, но не хранете голяма надежда... Според мен накрая пак всичко ще си е Стефан/Елена. А в книгите - не знам. Кой ли ще избере Елена...
brooke_scott
Цитат(twhpbtvsvm @ May 24 2010, 00:41) *
[i]Няма лошо да видим ДЕ моменти, но не хранете голяма надежда... Според мен накрая пак всичко ще си е Стефан/Елена.

Еми да, то аз вече се чудя защо има триъгълник ако няма да има развитие от 2ри епизод нататък blink.gif
®SlowDownBaby
Току що се замслих и знаете ли какво реших за себе си - ако я нямаше многострадалната Елена, сериалът щеше да е пъти по-як.
Marissa Cooper
Ако я нямаше "многострадалната Елена" сериал нямаше да има. wink.gif happy.gif
68beats
Цитат(®SlowDownBaby @ May 24 2010, 03:25) *
Току що се замслих и знаете ли какво реших за себе си - ако я нямаше многострадалната Елена, сериалът щеше да е пъти по-як.

Стига с тези измислени коментари , щяло или не.. щом я има Елена,значи така трябва.

Хвърлете едно око на това , не знам колко от вас са го гледали ,но аз много се смях -
тадам .Истината е,че аз не шипвам която и да била двойка или определен персонаж ( като изключим Катрин ,може би ) ,но връзката м/у Иан и Нина ме кара да мисля,че ще се забавлявам и наслаждавам да гледам ЕД.
Не е тук мястото да питам дали според вас има нещо *по-специално* от добри отношения м/у Иан и Нина .. започвам да се чудя ,тези погледи и докосвания.
Ок ,ок . Спирам ,знам че сигурно вече ще се намери някой тук,който иска да ми отреже пръстите. biggrin2.gif

Ето и този клип,по-нов е ..от около 4 дни , великолепната тройка си мълчи, но поне е приятно видео.
Още Иан-Нина погледи уловени.
brooke_scott
пфф няма ли да го качат с хубаво качество вече ;]
anyway аз го виждам втория сезон да се очертава добре. нямам търпение да видя сцената, в която деймън казва на стеф4о че е целунал елена ]smile.gif другото, което много ме радва е, че ако съдя по трейлъра и думите на катрин, тя се е върнала за стефан, което не може да бъде по-хубаво ако подейства като събуждане за деймън и съвсем да го насочи на където трябва xD това, обаче, което много ме изненада и съм благодарна ако се случи е когато катрин се изправи срещу бони да й срита задника!
ехх как ми липсва редовната седмична доза деймън...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.