Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: "Господари на ефира" и "Пълна лудница" по bTV от тази есен
GGbit.info > Дискусии > Общи дискусии > Други новини
Sharo
>>

"Господари на ефира" стартира по bTV на 14 септември с нов декор, нова графична опаковка и нови адреналинки, като ще се излъчва всяка делнична вечер от 23:30 ч. "Пълна лудница" започва от 3 октомври с нови сюжетни линии и визуална графика, а зрителите на bTV ще гледат предаването всяка събота от 22.30 часа.

Oo
Relevant Advertise!
Bloody_Tears
Много глупаво беше това според мен, особенно смяната на часа..ама както и да е. Ще видим какво са направили след има няма месец wink.gif
Tomahawk
Ем БТВ продадаха правата за ШЛ и ся гледат с кво да си спечелят повечко зрители biggrin.gif
Undisclosed Desires
Ще е много интересно. И двете предавания са яки.
Skidy
Цитат(Bloody_Tears @ Aug 21 2009, 04:26) *
Много глупаво беше това според мен, особенно смяната на часа..ама както и да е. Ще видим какво са направили след има няма месец wink.gif

Глупаво е една телевизия да купи две успешни предавания? Адски се дразня от факта, че има само 24 часа в денонощието, но оня горе не ме слуша и той..
Onlyshits
Цитат(Skidy @ Aug 21 2009, 14:44) *
Цитат(Bloody_Tears @ Aug 21 2009, 04:26) *

Глупаво е една телевизия да купи две успешни предавания? Адски се дразня от факта, че има само 24 часа в денонощието, но оня горе не ме слуша и той..

И ко confused.gif нищо не ти разбрах от тва което каза ......
girl_from_hell
обожавам господари на ефира ама защо ще го набутат толкова късно .. иначе слушах че после можело и да променят програмата дано това да значи по ранен час трябва да дават малоумни турски сериали .. просто телевизията е голяма тъпотия
MiMzZz
Според мене bTV просто вече се чудят как да си дигнат рейтинга... Аз ме мисля, че някой гледа нещо по bTV oсвен "Новините" (или поне аз само т'ва гледам) или "Перла".. Всички знаем, че предпочитаната телевизия е била винаги Nova.. И определено нанасят жесток удар на телевизията, като и отнемат двете най-яки предавания... Аз лично обичах "Господари на ефира" и особено "Пълна лудница", но не мисля, че ще ги гледам вече, ако наистина ще ги дават по bTV..
to660
по голяма глупост от това едвали можеше да се случи за може би най-успешното предаване в БГ ефир. едва ли ще гледам господари на ефира отново с такъв интерес по скапаната "Би"ТВ. ште дават предаването на "голите охлюви" в по ранен час отколкото Г. на ефира. краино съм възмотен от тази промяна
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.