Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Tegan and Sara
GGbit.info > Развлечение > Музика
Ninsey

Tegan and Sara

Теган и Сара са инди рок/инди поп изпълнителки,близначки,родени на 19 септември 1980г. в Калгари,Канада. Първите си записи направили през 1997г. в звукозаписното студио на училището си. Там записали тва демоалбума - Who's in Your Band? и Play Day. През 1998г. настъпил пробивът им - тогава те спечилили Garage Warz Battle of the Bands в родния си град Калгари. По това време били известни като Сара и Теган,защото майка им ги записала така в конкурса.

Тъй като и двете близначки са еднакво добри и в пеенето и в свиренето на инструменти,главните вокали в песните се изпълняват от тази,която е написала конктретната песен.

Последният им албум, The Con, излиза на 24 юли 2007г. Записан е с помощта на Крис Уолъ и Джейсън МакГер от Death Cab Fоr Cutie и Хънтър Бъргън от AFI.

В момента работят върху албум,който се очаква в края на лятото на 2009г. И един факт за личния им живот - и двете са лесбийки.

Discography
1998 Under Feet Like Ours
2000 This Business of Art
2002 If It Was You
2004 So Jealous
2007 The Con

Singles
2000 "The First"
2003 "Time Running"
"I Hear Noises"
"Monday Monday Monday"
2004 "Walking with a Ghost"
"Speak Slow"
2007 "Back in Your Head"
"The Con"

Icons

Лично мнение: Доста симпатични девойки,правят доста приятна музика. Съчетанието на гласовете им е уникално,текстовете са интересни,стилът е оригинален и общо взето си заслужават,ако търсите нещо леко,нестандартно и приятно.
И благодарско за графиките на ralphy
Relevant Advertise!
S ;
Единствено Back in Your Head съм слушала,но затова пък тя е убийствено парче ^^ Трябва още да си дръпна,мда (:
MiMzZz
hell. hell. hell. hell. hell. <3
любимата ми тяхна песен евър.
понякога като ми е настроение ' заеби света ' си ги пускам и куфея из стаята.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.