Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Internet Explorer 8 ще се появи следващата седмица!
GGbit.info > Hi-Tech > ??????? > ??????? ??????
kakavida

Изглежда, че Microsoft не губи никакво време за пускането на Internet Explorer 8. Очаква се, версията RTM (release to manufacturing) да бъде готова за следващата седмица. Публичното разпространение на продукта ще е в рамките на следващите седем дни. Докладите сочат, че IE8 ще бъде анонсиран в Тайван на 20-ти март, а в Лас Вегас ще бъде официалното му представяне - MIX09 в четвъртък.

Internet Explorer 8 ще бъде по-стандартен, отколкото своите предшественици, като предлага подобрена функция на подпрозорците, нови ускорители (известни като Activities) и Web Slices, XSS Filter, подобрена съвместимост, засилена защита, скорост и надеждност.

Източник : KALDATA.COM

Сваляй народе! Бива си я версията! Изтегли браузъра!
Relevant Advertise!
advokata
Интерестно , каква ли е възможността , IE8 да забие Mozilla на дъното?
Viiipeer_
Цитат(advokata @ Mar 15 2009, 20:38) *
Интерестно , каква ли е възможността , IE8 да забие Mozilla на дъното?

Нулева!
Revolution
Винаги ще съществуват програми като мозила който не си търсят по-добър заместител.
the_mouse
Някак си не мога да предреча нищо добро за IE8 biggrin.gif, ще подобри позициите на Opera и Firefox smile.gif
Niksana
Как бе IE8 e супер biggrin.gif .Само дето повечето пъти забива и никога не може да бъде заместител на Opera или Mozilla. IE8 e супер за потребители които не се интересуват от компютри и все им е тая през какво ще браузнат някой сайт wink.gif
kakavida
Цитат
Само дето повечето пъти забива!

Е все пак е първа версия, а ако не и Демо - Не съм го теглил и незнам какво е smile.gif !
Rap1
Да видим все пак де... smile.gif
renegade1990
Ползвам IE8 още от както излезна първата бета преди месеци, сега ползвам втората и съм отново много доволен.
И алфа да бяха пуснали преди това, и нея щях да ползвам.
За това което ми трябва браузър IE8 си върши работата перфектно.
А за забиването да го има 1 на 1000.
killzone
Според мен каквито и браузери да излизат Internet Explorer си остава най-големия.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.