Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Краят на света.
GGbit.info > Дискусии > Общи дискусии
Rap1

Случайно го открих, ровейки се в "видео-кутията". laugh.gif Кажете мнения? За мен едва ли е истина, но кой знае. biggrin.gif
Relevant Advertise!
donboneti
Ами така като гледам клипчето представлява добре изработено предположение, какво би станало ако луната падне на земята. А Това протеворечи на всички научни факти. Луната постепенно се отдалечава от планетата, а не се приближава. Този катаклизъм се е случил с нашата планета преди милиарди години при формирането на слънчевата система. Последствията от това, са че имаме луна и живот на планетата.
Rap1
Незнам, ама някъв потребител беше написал, че това е така наречената - "Планета - X" , открита от NASA преди време... 2thin[1].gif
Titan
Тая планета Х е на майка си в падрето... Абсолютно никакъв шанс да стигне толкова близо до Земята... biggrin.gif
Stenly
В един от вестниците бяха писали , че апокалипсиса идва през 2012 година ....!?!? То наистина вече на никой да не вярваш - не беше през 1999 , не дойде и 2000 г. и т.н. Всеки си измисля и интерпретира по свой начин нещата . Поживем - увидим ! shocking.gif
bengi
Ами ..според мен е възможно..някой ден ,но този "някой ден" едвали ще е скоро .
А иначе от чичо гугал намирам това, ако някой се интересува :

http://www.meridian27.com/Mer27/Vol4/f12.htm

club135
Този клип е още един пример защо не трябва японците да се опитват да правят западна музика.
Tomahawk
Ауе сички ше умрем!
nihilista
Нека, нека се доближи тази планета X. Тамън запада и изтока ще разгърнат военния арсенал и ще се разбере кой е по-по-най "хай тек". smile.gif
BleedTheFreak
Дам... хареса ми как е направено клипчето. Да си призная докато го гледах, леко настръхнах при мисълта да се случи нещо подобно при евентуален сблъсък...но доколкото ми е известно е невъзможно поне в близките 300 години. Иначе ако някои има клипчето с по- хубаво качество или песничката (щот и тя ми допадна) моля да сподели.
Благодаря предварително.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.