Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: web page maker въпрос?
GGbit.info > Hi-Tech > Web разработка
veso`
Направих сайт на фотошоп после го качих в Web Page Maker като снимка за да си направя линковете , запаих го като html и на компютъра като го отварям си работи но като го качих в интернет ми ми излиза само черен фон и снимката коята фактически е сайта стой с червено кръстче някой знае ли каде греша?
Relevant Advertise!
Naminator_X_
Ти нали знаеш, че и картинката трябва да качих на хоста и да обозначих път към нея а не file:\\\\D:\blah\images\kartinka.jpg не става...нито пък браузъра може да разчете PSD я си дай сайта да прегледам за какво става на въпрос
veso`
Цитат(Naminator_X_ @ Dec 31 2008, 01:59) *
Ти нали знаеш, че и картинката трябва да качих на хоста и да обозначих път към нея а не file:\\\\D:\blah\images\kartinka.jpg не става...нито пък браузъра може да разчете PSD я си дай сайта да прегледам за какво става на въпрос

Аз знам ,че трябва да е кача на хоста ,но не знаех ,че трябва да обзнача път към нея.
Как да го направя пътя към нея самата снимка да направя линк ли как?
LSS
Научи поне основите на html и няма да задаваш такива въпроси. Виж тук, ще ти помогне предполагам.
Naminator_X_
Ами не знам дай си сайта да го погледнем...ще ти кажем къде какво да редактираш
d1Av0lo
Човече,сериозни сайтове не се правят на подобни програмки.Хващаш един текстов редактор и започвам с HTML и CSS...после ако имаш желание по-сложния JavaScript...php и mysql бази данни.Но все пак можеш да използваш и готови системи като Joomla примерно или е107 далеч по-лесно е пък и обикновенните потребители едвали биха направили разликата.
Burn
Не си сложил картинките в правилна директория за да ги отвори трябва те да са в папка images мисля че беше и аз имах такъв проблем като пробвах да напраа някав опит с webpagemaker но както те посъветва d1Av0lo joomla може да ти свърши доста добра работа има много хубави темплейти за нея а за e107 мнение не мога да изразя защото не съм я ползвал но един приятел я ползваше за сайт на ЦС сървара си и остана много доволен smile.gif
Naminator_X_
+1 за e107, но ако ти трябва портал....MkPortal
veso`
Цитат(Burn @ Jan 5 2009, 11:19) *
Не си сложил картинките в правилна директория за да ги отвори трябва те да са в папка images мисля че беше и аз имах такъв проблем като пробвах да напраа някав опит с webpagemaker но както те посъветва d1Av0lo joomla може да ти свърши доста добра работа има много хубави темплейти за нея а за e107 мнение не мога да изразя защото не съм я ползвал но един приятел я ползваше за сайт на ЦС сървара си и остана много доволен smile.gif

Там ми е била грешката не съм слагал снимките в папка!!
Благодаря ти!
Ето го и сайта www.artoptik.hit.bg мисля ,че като за първия ми сайт се получи добре. Правил съм го с фотошоп и webpagemaker, но има още бая за до оправяне.
Използвал съм и малко фотошоп уроци:)
emk0o
На мен лично не ми хареса сайта sad.gif
sick1.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.