Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Коледна украса за сайт
GGbit.info > Hi-Tech > Web разработка
kitty_kat
Някой може ли да ми каже къде мога да си намеря готини коледни простотийки за сайтове?
Например да валят снежинки, или коледни шапчици, или гирлянди с топки, ей такива глупости?
Relevant Advertise!
kitty_kat
Мерси, това и аз го намерих като ровичках, но не го харесаха на работа, щото търся за фирмения сайт.
Сложиха някакви тъпотии, но все пак не искам да затварям темата, ако някой намери и други неща, може да са полезни.
Naminator_X_
Направи редизайн на някои елементи...сложи гирлянди коледни шапки по ръбовете...коледа е голям празник...ако ще правиш нещо не се стискай smile.gif
kitty_kat
Не бих се стискала в никой случай, обаче аз не съм дизайнер човек. Аз съм нещо като съпорт във фирмата, проблема е, че дизайнерката е ужас, ама ужас. Та, аз се заех да потърся разни неща, но в крайна сметка тя успя да направи нещо не чак толкова гадно и го сложиха. Линкове няма да дам да не се излагаме. biggrin2.gif (то е за рев, ама...)
Мисълта ми беше за най-обикновени хора, които си имат ако щеш и лични странички, ако намерим интересни неща като Коледна украса да постваме тук.
А може и за други празници, ако имате желание.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.