Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Снимки, интервюта, клипове.
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Филми > Twilight
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Приятелче
Ааааа, не ми харесва. Толкова са изкуствени... бляяя..гадна снимка и толкова фотошоп... wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Relevant Advertise!
Приятелче
Излязоха 8 нови снимки от Vanity Fair!!! ОМГ! Страхотни са!

Gossip Girl
Хахаха, Туайлайт стана страшно известен-Статия в НетИнфо.
ludoto_mimi
VMAN outtakes!

още...
Приятелче
3.gif 3.gif 3.gif

New Movie Still :

InStyle Photoshoot:

New Vanity Fair Photoshoot:

tedichka555
Здравейте, всички. Аз от скоро съм фен на Тwilight и затова не съм сигурна дали това видео го има, но дори да го има песента и видиото са доста добри, така че няма лошо ако се повтори http://vbox7.com/play:f467a2b0
borislava
robert pattinson
tedichka555
Днес в "Браво" има интервю с Робърт и Кристен, статия за Тайлър, а в следващия брой ще има плакат на Алис worthy.gif
Приятелче
Цитат(tedichka555 @ Jan 27 2009, 18:42) *
Днес в "Браво" има интервю с Робърт и Кристен, статия за Тайлър, а в следващия брой ще има плакат на Алис worthy.gif

Ей така останах.... shocking.gif shocking.gif shocking.gif
Мерси много, че сподели.... worthy.gif worthy.gif worthy.gif
П.П.: Може ли да пуснете поне подобна снимка на тази на Алис?!
tedichka555
За нищо wink.gif Сега роботя по издирване на снимката,ако я намеря веднага ще я постна.

Сори не е точно същата, но тази най-много се доближава

http://images1.fanpop.com/images/photos/21...09-1024-768.jpg
Приятелче
Немското БРАВО пак са пуснали много информация за филма/книгата. Не знам дали ще се намери някой да го преведе, но ето сканове. И плаката им е супер готин...

1 2 3 4 5 6 7 8
Плакат - част 1 Плакат - част 2
tedichka555
Ако искате аз мога да го преведа, дори вече се захванах с превода.
ThePinkDuck
Ма щом ти се занимава лошо няма.
Аз не прочетох нищо което да си заслужава вниманието обаче. Каквото навсякъде се пише казва и знае пише и тука. Но пък за плаката мога да кажа само - леле, тоя фотошоп е страшна работа!
Приятелче
Цитат(ThePinkDuck @ Jan 28 2009, 17:03) *
Но пък за плаката мога да кажа само - леле, тоя фотошоп е страшна работа!

Да, наистина. Но пък е много хубав на плаката. Хич не бих го отказала (плаката де... wacko.gif ).
tedichka555
Така аз се захванах с превода и преведох първите нри страници, скоро ще преведа и другите.

1.Страница-корицата

Тайният животна вампира:
Кой трябва да хапе пилета
Кой го боли... 50-те най важни факта

2. Страница.
Вземи нашите супер готини звиздни стикери и облепи с тях компютъра, тетрадката или телефона си с твоите любимци.

Име:Ашли Грийн(Алис)
Години:21
Място на раждане:Джаксънвил,Флорида/САЩ
Височина:1,65
Любим спорт:сърф

Име:Робърт Томас Патинсън
Години:22
Място на раждане:Лондон,Англия
Височина:1,85
Любимо място за бърза закуска:Макдоналдс

Име:Джаксън Ратбоун(Джаспър)
Години:24
Място на раждане:Сингапур, Азия
Височина:1,74
Лубим инструмент:китара

Име:Кристен Джеймс Стюарт (Бела)
Години:18
Място на раждане:Лос Анджелис,Калифорния/САЩ
Височина:1,68
Лубим град:Ню Уорк

Име:Келън Кристофър Лътз (Емет)
Години:23
Място на раждане:Дикинсън,Северна Дакота/САЩ
Височина:1,85
Любима закуска:Канелен тост със стек и яйца

Име:Никол Хюстън Рийд(Розали)
Години:20
Място на раждане:Лос Анджелис,Калифорния/САЩ
Височина:1,69
Любимо хоби:Езда

3.Първите 20 факта

Ти също ли го усещаш?Една треска вилнее из Германия.Почти 1,5 милиона кино посетители.Фалшиви вампирски зъби се продават на всякъде.Неочаквано никой няма да ходи на солариум.По-ясни факти:Ти стоиш посредата на "Twilight" треска.Никога досега вампирте не са били толкова готини.Рядко любовна история е била толкова секси.И защото човек никога не може да знае достатъчно зо Робърт Патинсън (22) кото Едуард и Кристен Стюарт(18) като Бела,за да може да споделя, сега идва най-голямата "Браво"-серия.В първа част ти споделяме 50 тайни за "Twilight" . Какво мислят звездите? Какво стои зад вампирския култ?"Браво" знае :
1.Робърт Патинсън прави музика и вече има собствена група с името "Лоши Момичета".Той пее,свири на китара и пиано.И днес той прекарва свободното си вриме в лондонскити заведения и излиза спонтанно на сцената.По време на лошите си дни,Робърт искарвал пари като свирел на пиано в хотелски барове.
2.Ако Кристин Стюарт не беше станала актриса,би искала да работи за защита на животните.Тя има една котка,която се казва "Jella"
3.За ролята на Сара в "Паник стая"(2002) Кристен "изпреварва" своята колежка Хайдън Пантериер(19,"Герои)
4.Заради цвета на очите Робърт трябва да носи котактни лещи и се оплаква от болката, която му причиняват:"За слеващите части трябва да измислим нещо друго",казва Робърт
5.Осиновителят на Едуард Каралайл(Питър Фачинели,35) създава вампирите вегитариянци в "Twilight".Преди около 450 години като човек той е бил син на Пастор,който преследвал вампирите.По време на една война Каралайл бива ухапан от един кръвопиец и бива създаден. Тъй като е много набоженр за него ниможе и да става на въпрос,това да убие човек.Той винаги се прехранва с животни и поради това от векове има имунитет към човешка кръв.В своя несвършващ живот,за да си даде цел, става лекар.
6.Ники Рийд(Розали,20) и Кристен са най-добри приятелки.Това обаче не е причината,поради която играят заедно в "Twilight".Режисьорката Катрин Хардуик (53) познава Ники още от филма "13", ангажира я обаче досто по-късно от Кристен.
7.Първата работа на Робърт:На десет той разнася весници на своите лондонски съседи.
8.Грешки при снимането:По време на сцената с романтичната целувка Робърт пада от леглото, а когато той завежда Кристен в гората загубва диска на бандата си."Колко героично",шегува се Робърт.
9.Авторката Стефани Меяр (35) се появява във филма съвсем за малко на бара в ресторанта.
10.Заради филма Робърт трябва да си избелва зъбите и да носи шини, за да познатата перфектна вампирска захапка.Освен това той три месеца посещава фитнес студио и смъква 10 килограма.
11.На 16 години Робърт трябва да се откаже от кариерата на модел,защото бил "твърде мъжествен".
12.На всички учасници,играещи вампри,им било забранено три месеца да излизат на слънце, за да изглеждат възможно най-светли.
13.Втората част "New Moon"се развива в Италия.Тогава звездите ще са толкова близо до нас.
14.Дизайнерската къща на семейтво Кълън в действителност се намира в Портланд/Онтарио и принадлежи на един от мениджърите на "Найк".Заради това от екипа на филма, сградата получава името "Къщата Найк"
15.През последната седмица се проведе отворен кастинг за ролите в част две и три.Продуцентите търсят свежа кръв!Търсят се актьори от индиански произход,за да испълнят ролите на хората от родословното дърво на Джейкъб.
16.Докато Робърт бил на 12,по-големите му сестлри Лиси и Виктория го обличали в женски дрехи и му викали Клаудия.
17.Келън Лътз(23,Емет) идва от голямо семейство:той има 7 братя и 1 сестра.
18.Семейство Кълън не са кръвни роднини,но изглеждат като семейство,тъй като по изключение се изхранват с животиска кръв.Едуард(Робърт Пентерсън),Есме(Елизабет Рийзър),Розали(Ники Рийд) и Емет(Келън Лътз) са съсдадени от Каралайл(Питър Фачинели),когато са умирали.Алис(Ашли Грийн) и Джаспър(Джаксън Ратбоун)се срещат с Каралайл като вампири и се присъединяват към неговите вярвания.Интересно:Розали е била създадена от Каралайл, за да бъде партньорка на Едуард.Двамата обаче никога не се влюбват един в друг.Въпрекитова Розали е предпазлива с Бела.
19.Семейство Кълън са единствените вампири,които имат толкова близки контакти с хората.Те искат да си дадът цел в живота.За да не привлечат внимание се опитват да се държят като смъртни.Затова Едуард,неговите братя и сестри също ходят на училище.Тъй като не остаряват обаче могат да се задържят само малко на едно място, без да привлекат внимание. Във Форкс са живели през 30-те години.Отново почват да живеят там от 2003.
20.Около 10 годин след своето преобразуване,Едуард не е сигурен дали иска да е вегитарианец и се изнася, за да върви по свой собствен път.Той не убива невинни хора, а се изхранва само грешници.Въпреки това не се чувства добре заради това и се връща при Каралайл, който го према с отворени обятия.

следва продължение...
Приятелче
Мерси, много, Теди (ако може, адашче)

Леле, попилях се от смях.
biggrin2.gif biggrin2.gif biggrin2.gif
ThePinkDuck
Само да попитам, ти като писа превода прочете ли си какво си написала? Или по-точно имената на актьорите, градовете и ей такива маловажни световноизвестни нещица!?
tedichka555
Няма защо и да може адашче wink.gif

Ако някъде имам грешки в имена моля да ме извинете, мислех да пиша още като побликувах превода, но просто ми изхвръкна от главата.
cornelia_star
Боже не се притеснявай изобщо,достатъчно усилие си направил/а за да го преведеш тоя текст.Мерси много smile.gif
tedichka555
За нищо, а ето го и обещаното продължение

5.Всичко,което трябва да знаеш!50 хапливи факта около мега филма!

21.Първата роля на Едуард била на 12 в театралната постановка "Guys and Dolls"("Хора и кукли")-той играе кубински танцьор.
22.Трябва да има още една(пета) "Twilight" книга озаглавена "Midnight Sun", която е написана през погледа на Едуард.Няколко глави обаче се появяват в интернет, заради това книгата бива прекратена.Дали някога ще излезе е неясно.
23.Но само Бела, но и 108-годишният Едуард е девствен.
24.Внимание спойлер:В следващата част Дейкъб(Тайлър Лаутър,16)се превръща във върколак и се влюбва в Бела.Кой й пасва по добре?Вампир или върколак?В САЩ феновете се разделят и показват мнението си с тениски :"Отбор Едуард" и "Отбор Джейкъб".За закупуване :www.closeup.de(от около 20 евро)
25.До 2007 Робърт още живее сродителите си.Баща Ричард и майка Клеар.
26.Тейлър Лаутър зопочва своята роля като Джейкъб!За да може да участва и във втората част, трябва да качи 15кг. мускулна маса-тогава той ще се преобрази в един неизбледняващ върколак.
27.През 2002 авторката Стефани Меяр сънува един прекрасен вампир,койта се влюбва в смъртно момиче на една горска поляна-зараждането на "Twilight".Половин година по-късно първата книга "Twilight" е готова.
28.Стефани Меяр винаги е мечтала да има дъщеря,която да кръсти Изабела.Тъйкато нещо пречи на желанието й(тя има трима сина),нарича така героинята в романа.Изабела идва от еврейски и означава "съвършен,безупречен".Едуард идва от англосаксонски и означава "Пазач на собственост/Страж"
29.За да играят всички актьори трябва да прочетат книгите.Робърт Патинсън е единствения,който получава задачата да прочете тайната книга "Midnight Sun",за да може да изпълни по-добре ролята си.
30.Сцената в столовата,в която Едуард хваща ябълката но Бела,намеква за корицата на първата книга.
31.До 18-тия си рожден ден (9.Април) Кристен може да играе само пет часа на ден.Повече игра била забранена."За рожденият й ден й подарихме торта във форвата на часовник",каза режисьорката Хардуик."Така се свърши с нейното спокойствие."
Моля разгърнете...

5.на снимката:В "Доктор Хаус" Еди(дасно) с колежката си Оливия Уалд в залог за асистент доктор.
32.Еди Гатага(29,лошият вампир Лоурент),Елизабет Рийзър(33,майката вампир Есме) и Ники Рийд(Розали) са готови американси сериални звезди.Еди играе в "Доктор Хаус",Елизабет в "Анатомията на Грей",а Ники в "Квартала на богатите".
33.Кристен идва от истинско холивудско семейство.Майка й Джулс е сценаристка,а баща й Джон е Тв-продуцент.Тя получава първата си роля на 9.
34.Форкс/Вашингтон съществува наистина(3200 жители)тук обоче няма снимки.Въпреки това мястот с удоволствие се посещава от "Twilight" феновете.Снимките на филма се намират главно в Портланд/Орегон.
35.Волво правят реклама с "Twilight" на сребристото S60R, колата на Едуард.
36.Робъртпосещава една аматьорска комедийна вечер в "Impov Comedy Club" в Холивуд.Там един комедиянт прави скеч със смърта на Хийт Леджър(28).Заради това Робърт поставил комедиянта на мястото му и веднага напуснал клуба бесен.Яко!
37.От 2 до 4 Октомври в Maritin- хотел в Бон ще се проведе "Ring*Con" -фантастично тържество със звездите от "Twilight". На посещение ще бъдат Ашли Грийн, Еди Гатага и Келън Лътз.
38.Има "Twilight" кукли!Те струват 17 долара и се предлагат в интернет в www.hottopic.com
39."Twilight" е с един от най-добрите резултати в цял свят с 300 милиона долара.Почти 10 пъти колкото струва самата продукция.
40.От своя баща(автомихамик) Робърт наследява любовта към колите.Той желае един ретро автомобил-Порше от 70-те.
41.Едуард може да чете мисли.Също така неговите братя и сестри имат изключителни дарби.Така Алис може да предсказва бъдещето,а Джаспър може да влияе на чувствата на другите.Емет е най силният от всички,а Розали е технически надарена.
42.Заради работата по снимките Робърт трябва да свикни с карането на кола в Америка.В неговата родина Англия управлетито е от ляво.
43.Робърт още има контакт с колегата си от "Хари Потър" Даниел Радклиф(19).Двамата си телефонират и си пишат и-мейли.За Робърт,Даниел е образец,защото въпреки световния си успех той не се е надул.
44.Кристен е първата актриса прослушана за филма.Робърт е последния от 5000 други кандидати за ролята на Едуард
45.Чак след нахранване цветът на очите на вампирите се променя.Колкото по-добре нахранени са вампирите вегитариянци,толкова по-светли и по-златисти са очите им.Вампирите хранещи се от хора,са с кървавочервено оцветени очи.Колкото по-зле е нахранен един вампир,толкова по-тъмни са очите му-при Едуард това е свързано с лошото му настроение.
46.Актьорите упражняват хапещите зъби със сурово пилешко месо.Повреме на снимките,местата за хапане са намазани с мед,за да не бъде чак толкова лошо за всимки участващи.
47.Кам Джигандет(26,Джеймс) в ролята на Кевин в третия сезон на "Квартала на богатите" прегазва Мариса(Миша Бартън),коята умира поради това.Той за това:"И до днес много са ми благодарни за това!"
48.Ники Рийд прекарва около 36 часа във фризьорския салон,за да направи своята кафява коса руса за ролята на Розали."Перука ми се струваше доста нереално.",смята Ники.
49.За първите три книги Стефани Меяр получава от договора 750000 долара.Тя самата се надявала на 10000.
50.За ролята на Едуалд първоначялно Стефани Меяр иска актьора Хенри Кавил(познат от "Тюдорите").Със своите 25 години той е "твърде стар" за ролята.Ние казваме:Благодаря ти Боже!

6.Не съм превеждала натписите около самите дрехи, мисля че става ясно.Превеждала съм само, това което пише на снимките.
Едуард убеждава Бела да отиде с него на училищния бал.Синята рокля Бела заема от сестрата на Едуард.

7.Ти си бил заразен от вампирския вирус?Искаш ли да изглеждаш точно като Едуард или Бела?Ние имаме няколко изгледа за теб...
108-годишниа вампир Едуард притежява свръхестествени сили-като например да чете мисли.

Безсмъртния Едуард и 17-годишната Бела се сприятеляват.Те тайно разузнават горите около селото Форкс.

Безсънни нощи:Бела не може да си измистериозния Едуард от главата.

8.Рязко,как започва всичко
Хвърли поглед-Тайлър Лаутър
2005-Тайлър на 13 години на амиреканската премиера на филма "Сахара".Така започва своята кариера.
2009-Така го познават феновете от кино-успеха "Twilight"!Тайлър(16) като Джейкъб Блек с дълга коса.

През 2001 година Тайлър започва своята карера в тв-филма "Shadow Fury".Осем години по-късно му върви много по-добре, като дългокосия Джейкъб Блек з първия "Twilight" филм той празнува своя дългоочакван успех-и това е само начялото!В идващия "Twilight" филм той е пак там.
cornelia_star
Хаха имаше някой много интересни факти мерси smile.gif
tedichka555
За нищо,помагам с каквото мога,а и за мен беше добре да си по упражня немския smile.gif
hristin4e
Новата фотосесия на Джаксън!!! цък
Kолко е хубааааааааав! wub.gif
tedichka555

Две стоп кадърчета от мен,това са две любими мои сцени.Първата ми е любима заради прегръдката на Алис и Джаспър,толкова са сладки! blush.gif
brooke_scott
Цитат(hristin4e @ Jan 30 2009, 14:31) *
Новата фотосесия на Джаксън!!! цък
Kолко е хубааааааааав! wub.gif

Ооо много е сладък wub.gif
Мс, че постна снимките, Хрис ^^
Приятелче
Цитат(hristin4e @ Jan 30 2009, 14:31) *
----

Ох, много е хубав! Особено на тези с китарата.... wub.gif
Приятелче
В днешния брой на Хай Клуб има 2 странички за Twilight. Общо взето нито нещо ново, нито нещо интересно, но... Кхъм... Името на Едуард според тях е .. как беше? Ооо, да Едуард Кулан.
tedichka555
Цитат(Приятелче @ Feb 5 2009, 19:33) *
В днешния брой на Хай Клуб има 2 странички за Twilight. Общо взето нито нещо ново, нито нещо интересно, но... Кхъм... Името на Едуард според тях е .. как беше? Ооо, да Едуард Кулан.

Тва за Кулан и аз го видях,иначе етикетчето е яко, а и между другото в TV сага има ста тия за Робърт и няква игра свързана с филма.
Приятелче
Цитат(tedichka555 @ Feb 5 2009, 19:52) *
Цитат(Приятелче @ Feb 5 2009, 19:33) *

Тва за Кулан и аз го видях,иначе етикетчето е яко, а и между другото в TV сага има ста тия за Робърт и няква игра свързана с филма.

Това TV saga списание ли е? Колко струва?
amlm
Цитат
Това TV saga списание ли е? Колко струва?

Вестник е.Някви стотинки 50-60ст ... поне последно бе6е толкова!Мах лев4е да е станало ама не ми се вярва.
tedichka555
http://www.egmontbulgaria.com/bravo/ ще има стайка за номадите, а и плакатче на Алис
http://www.youtube.com/watch?v=goix7jFXD9Q...re=channel_page аз лично мнаго се смях
nelito0o0
Цитат(tedichka555 @ Feb 9 2009, 19:39) *
http://www.youtube.com/watch?v=goix7jFXD9Q...re=channel_page аз лично мнаго се смях

Хахахахаха .. отначало с парфиумите .. Пхахахах 18.gif 18.gif
Bella: Can I come with you? 3.gif
Edward: No, you`re too fat! 16.gif 10.gif
"Oo mum, not in front of Bella" 18.gif 18.gif
Приятелче
В другия брой на БРАВО, който ще излезе на 24 февруари... Моля за внимание!!! biggrin2.gif Ще има плакат на Едуард и Белааа!!!!

Снимката ... много хубава, от бала... Нещо подобно - тук worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif БРАВО ме изумяват. Във всеки брой има плакат на Twilight. И днескашния на Алис също е страхотен!!!
pretty_girl
Цитат(Приятелче @ Feb 10 2009, 15:47) *
БРАВО ме изумяват. Във всеки брой има плакат на Twilight.

Ми нищо чудно като се има предвид, че същото издателство (Егмонт) издава книгата smile.gif, нормално е да прави реклама на книгата и филма в списанието. Пък и в момента Twilight вълната е в пълен разгар в България.
По същият начин пускаха плакати на Хари Потър, като излизаше книга или филм.. (издателство на които пак е Егмонт).
Аз лично принципно много се дразня на Браво, защото при тях за всеки брой важи формулата 25% HSM и Hannah Montana (на книгите за които те пак са издатели!!!) и 25% Токио Хотел (тва пък се дължи на немският произход на списанието) и 50% някакви други тийн звезди...
В крайна сметка ние може да се радвам и да сме сигурни, че почти във всеки брой в близко бъдеще ще намерим по нещо туайлайтско.
Приятелче
shocking.gif shocking.gif shocking.gif

Ъъм, има някакво чуждо списание "Film Fantasy." Естествено, не у нас, но някакво момиче е снимала страниците (Тук) , пълни с инфо за Twilight.
Корицата
Стефани
Едуард (или по-скоро Роб)
Бела
За правенето на филма
пак Бела
снимки
снимка

Искам и аз....
Velsis
Ееее страшно списаниееее , искам и тук да имаме такова.И то много хубави неща са сложили.А снимката на Кристен дето седи ... много ме радва. smile.gif

Иначе мерси , че го пусна тук.
dark__orchid
Цитат(ludoto_mimi @ Oct 26 2008, 00:20) *
Това не знам дали е точно за тук, но вече го гледах 5 пъти и си умирам от смях. Много са добри тия. 18.gif 18.gif
http://www.youtube.com/watch?v=dompotjTeIA

Хахаха 18.gif 18.gif 18.gif !Страхотно е!
nelito0o0
Цитат(Приятелче @ Feb 10 2009, 15:47) *
В другия брой на БРАВО, който ще излезе на 24 февруари... Моля за внимание!!! biggrin2.gif Ще има плакат на Едуард и Белааа!!!!

Снимката ... много хубава, от бала... Нещо подобно - тук worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif БРАВО ме изумяват. Във всеки брой има плакат на Twilight. И днескашния на Алис също е страхотен!!!

24-ти ми изглежда супер далечно unsure.gif Но затова пък, в следващия брой на Хай-Клуб .. МЕГАПОСТЕР на Едуард и Бела а снимката е любимата ми blush.gif wub.gif
`BruKas`
Значи в следващия брой на Хай Клуб ще е това? Лелеее кога излиза ?
cornelia_star
Цитат(`BruKas` @ Feb 12 2009, 18:14) *
Значи в следващия брой на Хай Клуб ще е това? Лелеее кога излиза ?

Другия четвъртък и аз ще си го взимам.За по-точно на 19.02.2009 smile.gif biggrin2.gif
tedichka555
Снощи гледах едно филмче с Келън и реших да си направя малко стоп кадърчета.Ето ги и вие да се посмеете
http://i582.photobucket.com/albums/ss261/t...pg?t=1234548387
http://i582.photobucket.com/albums/ss261/t...pg?t=1234548689
http://i582.photobucket.com/albums/ss261/t...pg?t=1234548253
ThePinkDuck
Смого сладко филмче. Келън се появява общо за около 5 мин ама няма значение. Преди да го изберат за Емет, изобщо не му обръщах внимание във филма. Единствено в клипа на кака ви Хилари ми беше направил впечатление!
tedichka555
Утре "БРАВО" излиза така - http://www.egmontbulgaria.com/bravo/issues/0904.htm
Приятелче
Линка не се отваря. - ETO

P.S.: ...18.gif...
B&B_fan90
Айц айц пак намазахме 2 страници Туайлайт biggrin2.gif
Роб smile.gif
Плаката е супееер smile.gif
tedichka555
http://justjared.buzznet.com/2009/02/22/ro...-2009/#comments
Малко от Оскарчетата wink.gif
Приятелче
Цитат(tedichka555 @ Feb 23 2009, 20:14) *

Аах, как се е разхубавил, като му е порaснала още малко косица. Робъртчо в смокинг. blush.gif blush.gif
Приятелче
Днес в БРАBО едно момиче е писало на списанието за още инфо за Twilight и са й отговорили : "Здравей, *****! Бла - блаа... За теб и всички останали фенове на "Здрач" ще издадем една тайна. БРАBО подготвя специално издание, посветено на поредицата, с много плакати, факти и конкурс с невероятни награди. Подробностите очаквай в следващия брой. (10 март) " 4part[1].gif 4part[1].gif 4part[1].gif

Също в списанието са публикували най-бруталния цитат от втората книга от 3-та глава. B автобуса щях да се разрева.
А и има инфо за л\бовния живот на Роб.

П.С.: Сори за двойния пост.
mitencetoy
Ихаааа на 10-ти март в списание "БРАВО" ще има плакат на Twilight / или по-точно на вампирското семейство Кълън /
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.