Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Чий глас Ви допада
GGbit.info > Развлечение > Музика
ogata
Няма такава темичка и за това реших да Ви попитам : Гласа на кой певец и певица Ви допада най-много ?
Като тембър , сексапил и т.н smile.gif

Моите фаворити са :

Жени :

September - адски нежен глас според мен
Joss Stone - изпълнен със сексапил . Огромни гласови възможности
Shania Twain - Има нещо закачливо в гласа и .

Мъже :
Chad Kroeger ( вокалист на Nickelback ) - просто ми допада неговата дрезгавост
Shaggy - biggrin2.gif
Relevant Advertise!
Bloody_Tears
Е, много хубава тема Ога

Значи от мъжете: Adam Gontier (вокалиста на Three Days Grace) Харесва ми колко дрезгав и плътен глас има (нищо, че е от цигарите 18.gif ).Естественно няма да пропусна Mike Barnes (вокалиста на RED ) Незнам как точно да опиша гласа му, но е толкова завладяващ, всяка песен все едно я пее с душата си (баси как прозвуча O.o ) biggrin.gif Следващ е Shaun Morgan (вокалиста на Seether) Незнам защо, но много ми харесва гласа му. Много е странен mrgreen[1].gif

При жените само 1 има: Lacey Mosley worthy.gif Вокалистката на Flyleaf. Невероятен глас, не знам от къде го вади, но просто е велика worthy.gif А и е имала толкова труден живот, просто й се възхищавам. worthy.gif
f0rgy
Жени:

Hayley Williams(Paramore),Dido,Bjork,Mariah Carey...не ми се мисли повече ьD

Мъже:

тука мога изброявам мноо xD ама примерно xD

Chester Bennington (Linkin Park) , Brad Arnold (Three Dors Down) , Adam Gontier (Three Days Grace) , Chad Kroeger (Nickelback)

Най вече те xD
vasinka_{P}
Жени:
Christina Aguilera - има уникален глас, много голям глас
Joss Stone - бяла жена с черен глас
Leona Lewis - имам големи надежди за това момиче, има големи заложби
Anastacia
Мъже:
Орлин Горанов - един от най големите в българскате музика
Миро - той ми е любимец, няма как да го пропусна, има много нежен глас
Слави - при него не е точно глас, при него е емоция
Tose Proeski worthy.gif sad.gif
The Black Dragon
Жени
Dragana Mirkovic
C.C.Catch
Мацката от Sylver
Madonna
Celine Dion
Alexia
Corona
Elena Paparizou (Antique)
Bonnie Tyler
Leann Rimes
Cascada
Tina Arena
Мацката от E-Type
Lita Ford
Tina Turner
Тони Дачева
Shania Twain

Мъже
Roy Khan (Kamelot)
Richard Marx
John Bon Jovie
Bryan Adams
Eros Ramazzotti
Kenny Rogers
Michael Buble
Michael Bolton
Johnny Hernandez
Costi Ionita
Phill Collins
Nikos (Antique)

Може би има и още, но тези се сещам за първосигнална smile.gif
OneGoodIdea
Ще започна с мацките щото не са много само една е де Pink, тя най-много ми допада като женски вокал. Иначе мъжки вокали: Пецко, Васко Кръпката, Том Делонг, Адам Гонтиер и за сега за тях се сещам. Доста разнообразни като стилове на пеене, но и 4мата с голям талант, особено сладкия ми Пецко хахах biggrin2.gif
hristin4e
жени:
Christina Scabbia (от Lacuna coil); September;
Ами.. май от жените са тези. Имам по-големи наблюдения върху мъжките изпълнители и групи rolleyes.gif

мъже:
Jim Adkins (от Jimmy Eat World) Гласа му е много необикновен и привлича внимание wink.gif
Jon Foreman (от Switchfoot) Има невероятно нежен глас. А понякога вкарва някой друг дрезгав тон.. Невероятен е.
Gavin DeGraw До сега не съм чула някой с подобен глас. Уникален.
също много ми харесват гласовете на Tiziano Ferro и Ryan Tedder(от One Republic)
Когато чуя гласовете на тези петимата просто настръхвам цялата.. Според мен имат невероятни гласове rolleyes.gif
И всеки от гласовете прекрасен по различен начин smile.gif
Plamie
Цитат(ogata @ Jun 7 2008, 22:24) *
Мъже :
Chad Kroeger ( вокалист на Nickelback ) - просто ми допада неговата дрезгавост

Те тва е ! 1clap[1].gif Аз такъв глас просто не мога да си представа някой друг да го има.. worthy.gif
Tedds
От мъжете-Adam Gontier
От жените- Hayley Williams и Amy Lee
Bellatrix
Лелеее, много са...
Фреди Меркюри, Клаус Майне, Джо Елиът, Ричард Маркс, Бони Тейлър, Селин Дион, Стивън Тайлър, Аксел Руди Пел, Майк Патън, Брус Дикинсън, Джордж Майкъл, сър Елтън Джон, Джон Бон Джоуви, Ози Озбърн, Ваня Костова, Тони Димитрова, Мая Йорданова, Стенли, Marie Fredriksson...
Има и още много, не са изброени по степен на харесване (освен първите трима biggrin2.gif) , а просто ей така - хаотично. smile.gif Само тези, за които се сещам в момента, иначе има още много.
selfish_girl
Филип Анселмо и Еди Ведер - вокалите съответно на Пантера и Пърл Джем
ViruZzZ
Жени : Sharon den Adel (Within Temptation) worthy.gif ; Hayley(Paramore); Amy Lee (Evanescence); Avril иии кака Бритни 18.gif
Мъже: Тука са мн - Chester (LP); Adam (3DG); Pierre Bouvier (SP); Ryan Tedder (OR); James (Throw the fight); Ben Burnley (Breaking Benjamin); Jared Leto (30STM); Deryck Whibley (Sum 41); Joel Madden (Good Charlotte); Rich (Rev Theory); John Cooper(Skillet); Davey Havok (AFI); Shaun Morgan (Seether); Gerard Way (MCR); Tyson Ritter (The All American Rejects); Trevor McNevan (Thousand Foot Crunch); Jacoby Shaddix (Papa Roach); Darren и Daniel (Savage Garden); Brad Arnold (Three Doors Down) иии бати Джъстин, Мат Покора, Енрике и Стенли XD
ПП. От мъжките персони съм забравил някой 100% сигурен :|
marti_89_76
Жени: Ищар, Шер, Селин Дион, Шакира, Лили Иванова, Глория, Десислава, Цеца.
Мъже: Джъстин, Таркан, Хулио Иглесиас, Орлин Горанов, Ивайло Гюров, Павароти.
fNatic.
жени:

September
Лора

мъже:

Chester Bennington (LP)
Наско (БТР)
2pac
Фреди Меркюри
Rick Ross
Ninsey
Адски трудно и сто процента ще пропусна някого:
Джони Деп уникален глас има,макар да не се води за изпълнител,обожавам го,Антъни Кийдис(rhcp),Кърт Кобейн,Крис Мартин(coldplay),Джоел(good charlotte),Свилен(остава),вокалът на Sugarcult,Лени Кравиц,Серж(soad),Лиам Галахър(oasis),на Foo Fighters и на Keane вокалите.......

Жените не са толкова много...: Таря Турунен(nightwish),Хейли Уилиамс(paramore),вокалистката на Flyleaf ...Май за тези се сещам....
Ilith
Цитат(selfish_girl @ Jun 22 2008, 20:21) *
Филип Анселмо и Еди Ведер - вокалите съответно на Пантера и Пърл Джем

+ 1 worthy.gif

и..

Anekke van Giersbergen (ex - The Gathering, Agua de Annique)
Masha Scream (Аркона)
Tarja Turunen (ex - Nightwish)
Simone Simmons (Epica)
Emilie Autumn
Mikael Akerfeldt (Opeth, Bloodbath)
Tomi Joutsen (Amorphis, Sinisthra)
Roy Khan (ex - Conception, Kamelot)
Vincent Cavanagh (Anathema)

... и още 324543534. smile.gif)
lemmy
Ще започна с Lemmy, той просто за мен е един уникален глас. Българските гласове:
Атанас Пенев(Б.Т.Р.)
Петър Станоев(Контрол)
Васил Георгиев(Кръпката)
Свилен Ноев(Остава)
Светослав Витков
Кирил Маричков
Васил Найденов
Чавдар Манолчев(Crowfish)
Ерол Ибрахимов(Уикеда)
Димо Стоянов(P.I.F.)
Данчо Лазаров
Звездомир Керемидчиев(Ахат)
Наско Ди Стефано(Седем)..
Anthony Kiedis(rhcp)
Dexter Holland(offspring)
Eddie Vedder(pearl jam)
Chris Cornell
James Hetfield(metallica)
Ian Gillan(deep purple)

и естествено Elvis Presley!.. за сега..

Женски вокали:
Милена
Linda Perry(4 non blondes)
Sheryl Crow
Alanis Morissette
Janis Joplin
и тва за сега..
alduaida
Tom Kaulitz от Tokio Hotel, Rihanna, Enrique Iglesias ииииии..... май се изчерпаха rolleyes.gif
gibona
Godsmack biggrin.gif
Nida
Elton John, Alicia Keys,Dicho... smile.gif
ZuZka yeah
Chad Kroeger (Nickelback), Lil Jon, Jentaro blink.gif
qwe123
Вокала на 3 doors down, Brad Arnold, и на Кристина Агилера. Поне тези са, които ми идва веднага на ум smile.gif
RoX My SoX
Окейй.. да видим:
Жени-Таря Турунен <3, Хейли Уилямс, Джанис Джоплин, Нора (:
Мъже-Фреди Меркюри!, Джон Бон Джоуви, Гилби Кларк, Аксел Роуз, Дейвид Ковърдейл и Джо Елиът (:
naley_
От жените-Бионсе и Кристина,имат великолепни гласове и просто като ги слушам ес разтапям worthy.gif
От мъжете-Бон Джови,Тео,Тома biggrin.gif Особено Тома 1sun[1].gif
mR.DiSCo
къзъм мъзъм :Д
Лунно Човече
От жените най - много ми допадат - Бионсе, Шакира,Кристина Агилера, Никол Шерцингер, Мария Илиева, Преслава

А от мъжете - Енрике Иглесиас, Графа, Константин, Бон Джоуви smile.gif biggrin.gif
Усмихнато Човече
.
Tomahawk
Мъже : Corey Taylor (Slipknot) , Cristian Machado (Ill Nino) , Wayne Static ( Static-X) , Sully Erna (Godsmack) , Jonathan Davis (KoЯn) , David Draiman (Disturbed) , Ruki (Gazette) , Satoshi (Girugamesh) , Hizumi (D'espairsRay) , Kyo (Dir En Grey) , Wataru (12012) , Hide , Marilyn Manson , Chad Kroeger (Nickelback) ,Jacoby Shaddix (Papa Roach) , John Cooper (Skillet) ,Klayton (Celldweller) , Trevor McNevan (TFK) , Till Lindemann (Rammstein) , Serj Tankian (ex-S.O.A.D.) , Xzibit има доста здрав глас и според мен най-голямата грешка в живота му е , че се занимава с рап.. 100% съм пропуснал някой , ама аре..
Жени : Sharon Den Adel (Within Temptation) , Tarja Turunen , Ayumi Hamasaki , Mika Nakashima , Faye (F.I.R.) , Haley (Paramore) , Amy Lee (Evanescence) , Теона Долникова (Slot) и тва са май.. xD
MiMzZz
Жени:

Hayley Williams (Paramore)
Shania Twain

Мъже:

Антъни Кийдис (RHCP)
Чад Грей (Mudvayne)
Дейвид Дрейман (Disturbed)
Чад Крюгер (Nickelback)
Серж Танкиан (SOAD)
Трент Резнър (Nine Inch Nails)
silver_angel_
Alicia Keys, Anastacia, Celine Dion, Christina Aguilera, Leona Lewis, Mariah Carey, Sharon Den Adel(Within Temptation), Simone Simons(EPICA), Tarja Turunen(NightWish), Toni Braxton-pone li4no za men 10te nai prekrasni, neveroqtni, unikalni,veliki i vpe4atlqva6ti jenski glasove na sveta za vsi4ki vremena worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif
ogata
Нарушила си правило 1.4 и по-добре се поправи, да не наруша аз правило номер 1.1 !
Fanster
Жени: Amy Lee (Evanescence), Anastacia, Sian Evans (Kosheen)

Мъже: Michael Jackson, Freddie Mercury (Queen), Adam Levine (Maroon 5), Ville Valo (HIM)
salamandra
Първите, които ми хрумват са Sharon den Adel, Paul Isola, Axl Rose, Amy Lee, Freddie Mercury!, Whitney Houston! и за сега толкоз. А, тук виждам още съвпадения с Фанстър - Michael Jackson, Ville Valo.
Undermind
От мъжете: Chris Rea, Barry White, Leonard Cohen и Morgan Freeman(има страхотен глас и съм сигурен, че ще е така и ако пее).

От жените: Kylie Minogue, Nina Simone, Ella Fitzgerald.
kitty_kat
Brian Johnson punk.gif
Rock
Chad Kroeger - наистина неповторим глас.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.