Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Как да направя УЕБ темплейт
GGbit.info > Hi-Tech > Web разработка
skinovski
Здравейте, от доста време се занимавам с Фотошопа, и в момента като начинаещ искам да се занимавам с Уеб Дизайна. Значи Въпросът ми е следният: Правя дизайна на сайта в Фотосоп, доколкото знам се орязва с помощта на Слайс Тоолс. И след това от меню файл /сейф фор уеб го сейфаме. Как мога този готов дизайн изработен на фотошопа да го превърна в уеб темплейт, след което други хора да могат да си обработват по желание готовия темплейт в дриймвеавърса или подобна програма... Ако някой може да ми помогне да ми пише...
Relevant Advertise!
vIkToRsHeFa
Това е предостатъчно от там нататък поема кодера, след слайса, вече се сглобяват парчетата през дриимуевъра или друг редактор и темплейта е готов. Зависи точно за какво става въпрос де... Иначе ако ще се продава даденият темплейт трябва и да има psd-та за да могат да бъдат редактирани при нужда конкретни елементи. smile.gif
skinovski
мерси за помощта а от къде мога да извлека инфо за кодерската част:)
vIkToRsHeFa
Цитат(skinovski @ Apr 13 2008, 04:21) *
мерси за помощта а от къде мога да извлека инфо за кодерската част:)
Амиии ти имаш всички имиджи само ги сглобяваш е един сайт посредством html езика, можеш да ползваш и визуален редактор за целта. smile.gif
$windle
Ако си направил дизайна на фотошоп и си го нарязал на части, които си експортнал оптимално като картинки, просто отвори Adobe Dreamweaver, направи една таблица с клетки и вкарай частите, хвърляш бутоните, оправяш кода и това е. Ако не си работил с html или програма като дриимуивър, ще ти е много трудно обаче. Уроци за дриимуивър има в интернет, че и на български дори.
skinovski
благодаря ти много rolleyes.gif А може ли да попитам нещо друго, как мога да вкарам звук на бутон освен флаша. Има ли начин в това да се направи с css...
advokata
CSS е за вграждане на стил на бутони и тем подобни неща. Звук към един бутон може да се вкара или със Flash или със JavaScript.
А аз не знам нито един от двата. Така че не мога да ти помогна. biggrin2.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.