Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Дайте мнение за сайта ми
GGbit.info > Hi-Tech > Web разработка
festercho
http://astro-walk.vlevski.eu
Ето сайта...
Дайте си мнението моля...И ако има идеи и предложения също :clapping:Wekee
Приемам и критики bye1.gif
Relevant Advertise!
ogata
Засенчваш уикито с него ... а дизайна ... дизайна възбужда (rofl) емотикони в мен

Особено посрещащият ме надпис flash или non-flash .. и "платеният" домейн smile.gif
vIkToRsHeFa
1. Скъси височината наначалната страница за да не скролва излишно надолу.
2. Там където е заглавното лого, сложи един линк към индекса, помага за навигацията в сайта.
3. Поработи над шрифта и фона на текстовите материали за четене.
4. Разкарай скролбаровете или поне опитай да им смениш цвета да са в тон със сайта. Под опера и подобни дървеняшки браузери ясно че няма да стане както си му е реда, без сериозен човъркинг, но все пак болшинството ползва ИЕ и Мозила. smile.gif

ПП. Предполагам това е проект за националната олимпиада по информатика Категория "Уеб Приложения" !?
ПП2. Ога... Тейк ит ийзи... wink.gif
LSS
1. Каква е целта на този сайт?
2. Информацията е малка, а темата е доста обширна.
3. Навигацията е зле.
4. Какъв е тоя ind.php?confused.gif? Направи си го index.php
5. Това първият сайт който правиш ли е?
festercho
Цитат(LSS @ Apr 12 2008, 18:32) *
1. Каква е целта на този сайт?
2. Информацията е малка, а темата е доста обширна.
3. Навигацията е зле.
4. Какъв е тоя ind.php?confused.gif? Направи си го index.php
5. Това първият сайт който правиш ли е?

1.За олимпиада е.А и ако прочетеш малко ще видиш че е интересна информацията.
2.Ами така си е...за в бъдеще мисля да качвам още, но имам и други проекти и незнам дали ще имам време.
3.Не е много зле biggrin2.gif
4.Тей реших тей го напраих smile.gif се едно кво ще е името.
5.Втория сайт ми е обаче още имам много да уща....

А другите...
vIkToRsHeFa амиии за сега няма да променям нищо обаче някои от нещата които спомена наистина са за промяна...мерси.
А за ogata ще кажа че съм пуснал тая тема за мнения а не за подигравки....като не ти харесва кажи поне какво не ти харесва...без подигравки, не съм пуснал някои сайт в хит.бг примерно....А за хостинга....Суперхостинг е обаче има още 3 сайта на него така че без критики (малко е бавен между другото)
$windle
Много е шарен. Направи нещо по-просто, изчистено, че лесно да се чете от него.
Sh1tHappen
На мен ми харесва като изключим едно нещо , разкарай този бекграунд !!! Текста трябва да се чете , след като посетиш сайта 3-4 пъти забравяш за дизайна му , остава само информацията в него .
Stratovarius
Warning: file(http://api.hostip.info/get_html.php?ip=XXX.XXX.XXX.XXX) [function.file]: failed to open stream: Connection timed out in /home/vlevskiu/public_html/astro-walk/admin/agent/agent.php on line 8

mrgreen[1].gif
http://astro-walk.vlevski.eu/*/editquestions.php
* - произволна планета или слънцето. smile.gif
Бих казал леко необмислено.
Ne7WoRK
Не ми харесва ...
abithecat
Сайта е много як като дизайн
dark_templar13
не мога да коментирам кода защото съм прост дизайнер ... wink.gif
и като такъв мога да препоръчам да смениш дизайна защото буквите се губят - информацията трябва да доминира визуално за да остане в съзнанието, а не фона, иначе структурно интересно си го направил - бих казала че ако почетеш малко за дизайн и структуриране може да стане доста приятно сайтчето -
Поздрави и успех !
Iliyan Georgiev
А бе хора само при мен ли не се зарежда.
Burn
Много ме цепи въпроса кой е най големия п***л в нета ..... 5.gif но иначе си е хубав сайта ама има какво още да се желае.
Rap1
Със сигурност бликчето е правено с ps-to. emoticon1 (111).gif Добри идеи ги имаш, само дето трябва да подбереш по-добри цветове... Разпределението също не ми хареса... Явно чувството ти за естетика, клони към 30%. emoticon1 (43).gif Посъбери ги малко, и ще стане перфектно!
topchokt
Абе харесва ми .
cybersteven
Пич, постарал си се мощно за този сайт - еваларката!!!! Получило се е впечатляващо като набор ефекти и т.н.

Моите критики са:
1. От ефектите не може да се прецени за какво иде реч в сайта. От друга страна ефектите не са mainstream, тоест не са утвърдени комерсиални и привличащи вниманието подходи - буквичките на текстовете се подреждат по сложен алгоритъм, но не привличат внимание върху самите тях или какво искаш да кажеш.

2. Цвета на текста съвпада с цвета на звездите и шрифта е малък - оттам идва не добрата четливост на информацията.

3. Аз бих се съсредоточил върху ефекти на фона (слънцето, проблясване на звездите) - в един сайт е важен текста и посланието - приятелски да е настроен към масата потребители, а не към флаш програмисти.

Иначе от съдържанието се разбира че си десетокласник - като начало е добре продължавай в същия дух, но помисли и за монетаризирането на способностите си - какво търсят комерсиалните потребители в уеб или флаш програмирането - послания, визия, достигане на инфо до мозъчните клетки на потребителя и т.н.
Иначе браво...

djbibow
Цитат($windle @ Apr 13 2008, 05:54) *

ThePrince
Цитат($windle @ Apr 13 2008, 06:54) *

И аз мисля така dry.gif
kakavida
Цитат
1. Скъси височината наначалната страница за да не скролва излишно надолу.
2. Там където е заглавното лого, сложи един линк към индекса, помага за навигацията в сайта.
3. Поработи над шрифта и фона на текстовите материали за четене.
4. Разкарай скролбаровете или поне опитай да им смениш цвета да са в тон със сайта. Под опера и подобни дървеняшки браузери ясно че няма да стане както си му е реда, без сериозен човъркинг, но все пак болшинството ползва ИЕ и Мозила.

Същото мисля - И да не се отварят в нов прозорец някои работи защото е неудобно!
GEORGI_Z
Цитат(festercho @ Apr 10 2008, 23:00) *
http://astro-walk.vlevski.eu
Ето сайта...
Дайте си мнението моля...И ако има идеи и предложения също :clapping:Wekee
Приемам и критики bye1.gif

Warning: Unexpected character in input: ''' (ASCII=39) state=1 in /home/vlevskiu/public_html/astro-walk/index.php on line 51

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/vlevskiu/public_html/astro-walk/index.php on line 51

Това се вижда на този сайт нещо се е помлял майsad.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.