Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Алфред Гоуф и Майлс Милър напускат шоуто
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Tedo
За голямо мое съжаление трябва да съобщя, че главните виновници за това Смолвил да има такъв невероятен успех повече от 7 години Алфред Гоуф и Майлс Милър в писмо към феновете обявяват че ще напуснат шоуто след края на 7-ми сезон. В писмото си те изразаяват благодарноста и гордоста си да работят с невероятния екип и каст през всичкото това време и най-вече на нас феновете който през годините сме подкрепяли шоуто в добри и лоши моменти.

Алфред Гоуф и Майлс Милър
: "Кnow this – we never stopped fighting to make this show great. Thanks for watching."

Това за съжаление не е първо-априлска шега mad.gif . Аз си мисля че двамата напускат Смолвил точно една години преди на свърши сериалa, защото може би подготвят някой спин-оф на Смолвил.(Justice League, Green Arrow, SuperGirl confused.gif)
Relevant Advertise!
apophis
а дано подготвят спин оф че в такъв ще има много хляб независимо дали е за Стрелата или Супергърл.Ако има спин оф ще бъде голям успех.Смолвил свършва след 2008-2009 сезона и му тряба достоен замесник какъв по добър от някой спин оф smile.gif
A_l_e_x
Много жалко наистина. Честно казано 8 сезон или по точно историята в него взе вече много да ме съмнява,ама да видим
Victoria
Усещам как осми сезон ще се сбози.... но да видим.
The_Man_Of_Steel
О,нее,май 8ми сезон ще е безинтересен ако Е...няма да го гледам
lyubenski
За лошо !!!
kashlakov
Лоша работа!!
Tedo
Усещам че ще стане като That 70's show 8-ми сезон Тофър Грейс и Аштън Кътчър си заминаха и шоуто стана бая скучно, при Смолвил пак 8-ми сезон две от звездите Майкъл и Кристин се оттеглят и най вероятно и Джон Глоувър а за капак сега и Гоуф и Милър. Работата става много е****. mad.gif
Johnny Red
Да не говорим предварително, че без тях сериала щял да се обози. Сигурен съм, че идеите, които научихме за другия сезон са точно техни. wink.gif Но както и да е, тази новина е нещо, което най-малко очаквах и определено ми дойде в повече. Въпреки всичката критика, която съм им сипал, искам да благодаря на създателите, че направиха сериал, който да ме задържи толкова дълго време и се надявам да постигнат успех в бъдещите си начинания. smile.gif Благодаря ви, Ал и Майлс. smile.gif
Mara Jade Fan
Ааа, стига бе днес само "хубави новини" mad.gif!!! Първо разбрах, че вече няма да изучаваме вече в училище предмета наречен"Български език", сега и Гоуф и Милър напускат. Ебахти скапаната работа бе. Дори и да не се сбози сериала, пак напускането им прибавено към това на Майкъл, Кристин и Джон става прекаленичко вече. Но наистина благодаря ви Ал и Майлс worthy.gif worthy.gif !!!
Johnny Red
Но ако местата им заемат Кели Саудърс и Браян Питърсън(което според мен ще стане), които в момента са изп. продуценти, изобщо не мисля, че има нужда от притеснения - те присъстват от началото на сериала, заедно с Ал и Майлс, тъй че нищо не е изгубено. smile.gif Имаме си къде-къде по-сериозни проблеми от това, че продуцентите напускат - като вероятната Холивудска стачка, която буквално ще унищожи всичко по пътя си и тогава само ще сънуваме 8 сезон. wink.gif
68beats
Хмм,Ванката дава някакви надежди,но някак си незнам...вече стана прекалено много за нас феновете-Кристин и Майкъл си отиват,сега и Гоуф и Милър...
Mara Jade Fan
Абе все пак си мисля, че дори и да се махнат, след като са отдали 7 години на един сериал едва ли ще оставят нещата на доникъде както се казва. Пък и като гледам Ванката вика, че и евентуалните нови, които ще дойдат на тяхно място са стабилни тъй че аз се надявам 8-ми сезон наистина да ни разтърси из основи като за последно biggrin2.gif biggrin2.gif !!!
repeto
Значи от CW са обявали, че that Executive Producers Todd Slavkin, Darren Swimmer, Kelly Souders and Brian Peterson ще помагнат за шоуто за следващия сезон, което значи че ще има 8-ми сезон.

Ето и сайта от които излзна това инфо:

http://www.tv.com/story/11100.html?tag=gum...om_clk=gumballs

С две думи най-важното е накрая и това е че ще има 8-ми сезон.
"Al Gough и Miles Millar бяха невероятни партньори и важни за развитието и успехът на Смолвил. Въпреки, че сме тъжни да ги видим да си отиват, ние сме и много-ентусиазирани да ви съобщим че Executive Producers Todd Slavkin, Darren Swimmer, Kelly Souders и Brian Peterson ще поемат шоуто през следващия сезон. Todd, Darren, Kelly, и Brian пишат сценарии за шоуто през последните 6 години, а и като продуценти през последните 4 години, са изиграли важна роля в развитието на сериите. Като продуценти, те ще продължат ще продължат да създават истории за Смолвил феновете които те очакват и обичат."
Johnny Red
Цитат(repeto @ Apr 4 2008, 00:56) *
С две думи най-важното е накрая и това е че ще има 8-ми сезон.
"Al Gough и Miles Millar бяха невероятни партньори и важни за развитието и успехът на Смолвил. Въпреки, че сме тъжни да ги видим да си отиват, ние сме и много-ентусиазирани да ви съобщим че Executive Producers Todd Slavkin, Darren Swimmer, Kelly Souders и Brian Peterson ще поемат шоуто през следващия сезон. Todd, Darren, Kelly, и Brian пишат сценарии за шоуто през последните 6 години, а и като продуценти през последните 4 години, са изиграли важна роля в развитието на сериите. Като продуценти, те ще продължат ще продължат да създават истории за Смолвил феновете които те очакват и обичат."

Word. biggrin2.gif

П.П.:Какво ви казах аз, че нещата ще останат в сигурни ръце. smile.gif
♥Didito♥
Цитат(sonofsparda @ Apr 4 2008, 02:30) *
П.П.:Какво ви казах аз, че нещата ще останат в сигурни ръце. smile.gif

Мхм супер сезона няма да е боза biggrin2.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.