Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ритуално ЕМО-самоубийство шокира Благоевград
GGbit.info > Дискусии > Общи дискусии > Други новини
galdoka
Ритуално ЕМО-самоубийство шокира Благоевград

Две 14-годишни момичета хвърлиха в ужас хиляди родители, след като се разбра, че самоубийството им се дължи на популярния сред тийнейджърите Emo Style.

Момичетата са от Благоевград и са учили във II ОУ, предаде вестник „Струма“.

Ръководството на училището е шокирано. Директорът свика родителите на среща, за да ги предупреди за нелепата тенденция все повече тийнейджъри да се включват към ЕМО - стила.

Децата се самоубили ритуално, като си прерязали вените с бръснарско ножче.

Девизът на 14-годишните Мишел от 7 “а” и Нели от 7 “б” бил “Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!”.

Наскоро 15-годишно момиче от Бургас, също почитател на ЕМО-модата, едва не загина от алкохолно натравяне.

Младежите, които са част от EMO-групата, са известни със своята емоционалност. Те не търсят никакво внимание и помощ и се възприемат като обект на социално насилие и несправедливост.

Почитателите на Emo Style са част от една различна култура, включваща и специална мода за обличане и музика.

Dnes.bg
Relevant Advertise!
dIlAr_nA_SeMkI
А моя девиз е "Акъл, море, глава, шамандура"
И пак с HAPPY END "и край на проблемите"
K_f_R
е братче,тва са баси глупостите чесно 18.gif da са живи и здрави 18.gif
melkor
Първо такава новина няма в dnes.bg. Второ - това никак не е смешно. Трето ако още някой пусне първоаприлска шега в раздела с новините ще го отнесе много здраво!
Bloody_Tears
Абе нз дали е шега или не, ама това наистина вече почва да ме плаши. Нямаше толкова да ми пука,ако просто се обличаха еднакво, но това вече е серизоно. Може ли да се нарече "мода" самоубийствата на малолетни деца? Изобщо.... офф нямам думи просто. Надявам се да не е истина

П.С. melkor, има такава новина.
club135
Цитат към новината:

Цитат(Галина Паскалева @ Apr 1 2008, 10:10)
Децата са живи и здрави, никога не са се наранявали, преди месец видяхме драскотини на няколко ръце, направени с остър химикал , и извикахме родителите на среща, за да им напомним, че децата имат нужда от внимание. предупредихме ги за опасностите на Емо културата и им пуснахме един клип от Vbox7. Всички други твърдения са измислица, както казва Марк Твен: "Слуховете за моята смърт и този път са силно преувеличени".
Оставам на съвестта на всички пишещи собствената им преценка.
ogata
Мелкоре - има такава новина ... галдока е за наказване ! Щото пише без да прегледа първо !

http://ggbit.info/forum/index.php?showtopi...mp;#entry375817
galdoka
Вижте сега не знам дали е истина ама ако е ... нямам думи просто!Прости хора - глупава вълна заляла не само милото БГ, а целия свят dry.gif

П.П. объркала съм мястото на темата - GGbit.info > Дискусии > Общи дискусии > Други новини ... ако може някой да я премести rolleyes.gif

Edit:
Цитат(ogata @ Apr 1 2008, 11:29) *
Мелкоре - има такава новина ... галдока е за наказване ! Щото пише без да прегледа първо !

http://ggbit.info/forum/index.php?showtopi...mp;#entry375817

упппппсиииии ... начи направо трийте темата ... съжалявам много - бавничка съм си
+ това аз съм проверила дали темата я има в този раздел не в целия форум |-(
melkor
Цитат(Bloody_Tears @ Apr 1 2008, 10:24) *
Абе нз дали е шега или не, ама това наистина вече почва да ме плаши. Нямаше толкова да ми пука,ако просто се обличаха еднакво, но това вече е серизоно. Може ли да се нарече "мода" самоубийствата на малолетни деца? Изобщо.... офф нямам думи просто. Надявам се да не е истина

П.С. melkor, има такава новина.

Съгласен съм. Има. Но аз не успях да я намеря в сайта им сутринта когато търсех.

Цитат(galdoka @ Apr 1 2008, 11:30) *
П.П. объркала съм мястото на темата - GGbit.info > Дискусии > Общи дискусии > Други новини ... ако може някой да я премести rolleyes.gif

Не. Не си. Аз я преместих от там в Общи дискусии.
ViruZzZ
Ххаха и аз го видях това вчера, но не е вярно ...
FrAgMaKeR
Цитат(melkor @ Apr 1 2008, 10:16) *
Първо такава новина няма в dnes.bg. Второ - това никак не е смешно. Трето ако още някой пусне първоаприлска шега в раздела с новините ще го отнесе много здраво!

Има такава новина вчера цял ден беше на първа страница, същата новина беше копирана и в няколко други информационни сайтове, мисля че всички се базират на статия в местен вестник в Благоевград. Навсякъде имаше стотици коментари, повече глупости.. на едно място дори emo style беше заменен с думата "секта".. явно журналистите толкова разбират и си ги нагаждат както искат.

Случаят наистина е трагичен и всякакви глупави коментари са крайно нетактични и неподходящи и ще се санкционират.

aria
-
The_Man_Of_Steel
ся истина или not
K_f_R
И закво да не се смея на това ? Само тва не разбрах ? Не е ли по принцип по избор,как да реагираш за различно нещастие.Тва си е бозлива (лъжлива) новина за първи април,пълни булшитс,ама айде вярвайте им и далече ще стигнем = ))
FrAgMaKeR
Новината не е от първи април бе хора, неразбрахте ли!!! Просто темата тук е от тогава..
fNatic.
тяхно си решение.. аз лично мразя емота и то много мразя ги колкото циганите и се отнасям по същия начин към тях като с мангалите. колко трябва да си тъп и да не ти пука та да си прережеш вените... mad.gif mad.gif mad.gif
ViruZzZ
Е да ама не е вярно, на една съученичка леля и е учителка в Благоевград и точно тея Мишел и Нели ги познава и тя каза, че някакъв журналист това го е казал и само са си писали dry.gif
nyuu
Цитат(dIlAr_nA_SeMkI @ Apr 1 2008, 09:55) *
А моя девиз е "Акъл, море, глава, шамандура"
И пак с HAPPY END "и край на проблемите"

"Акъл - море, глава - шамандура", но както и да е.

Интересно що за "репортер" би написал (изфантазирал) статия на толкова сериозна тема.

ЕМО-тата кат' си ги кефи да са емоционални и вечно депресирани, кой може да ги спре?
**Naley*
Тея не са нормални просто shocking.gif нямам думи за тоя стил
ShArKy`
Ааз тоя девиз го знам по друг начин - "Кухнята-ножа,банята-вените-край на проблемите..Крещи,режи,плачи щот тъпо емо си ти" 18.gif 18.gif 18.gif
kakavida
Това е гадното да си ЕМО!
ZuZka yeah
Ехеее, сладури! biggrin.gif
mR.DiSCo
Ами кво да кажа - те са си го избрали.Да се режат като толкова много искат.И Стилът ЕМО е най-заблудения .. Няма кво да говорим..
nihilista
2 шамара + гола глава до навършване на 18 години, след това в кадровата служба и предполагам, че след това вече ще има основателна причина да си отнеме живота... За такива хора трябва да се грижи психолох и да се обърне внимание както и отговорност на родителите. Освен това трябва да се арестуват всички китайчета, япончета, корейчета и там всякакви дръпнати и смахнати човечета които подклаждат такива стилове и движения. Чудно ми е просто как комунизма при тях е допуснал такова разхайтено положение.
advokata
На тази статия се смях , не защото тея са толкова "депресирани" били , че са се самоубили , а защото са толкова големи идиоти. biggrin.gif
Freaky
Тази статия е постната на първи април rolleyes.gif
Undisclosed Desires
ОМГ, 18.gif 16.gif ,такива са за психолог и за детска педагогическа стая.
Думи нямам просто dry.gif mad.gif
bLex
Цитат(HaleyJamesScottTm @ Sep 13 2009, 17:51) *
ОМГ, 18.gif 16.gif ,такива са за психолог и за детска педагогическа стая.
Думи нямам просто dry.gif mad.gif

психиатър кфо психолог..
darkymir
тия не умряха ли че цяла година и кусур е активна тая тема
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.