Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Спойлери за "Gemini" и "Veritas"
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Tedo
Сезон 7, Епизод 9 - "Gemini"

- В този епизод става ясно как Джулиан/Грант е оживял. Негово оцеляване има връзка с Проект: Близнаци.
- След като Кларк се завръща в Смолвил, трябва да обяснява каде са били двамата с Кара през последните няколко седмици

Сезон 7, Епизод 15 - "Veritas"

- Лоис и Джими работят заедно по статия.
- Освен Брейниак, можем да очаваме още един злодей от миналото на Смолвил да се появи в този епизод.
- Клои и Лайнъл имат конфронтация за намерения му.
Relevant Advertise!
didssy
охохо smile.gif не мога и да мечтая кой ще бъде другият завръщащ се злодей smile.gif
Johnny Red
Цитат(didssy @ Nov 16 2007, 18:47) *
охохо smile.gif не мога и да мечтая кой ще бъде другият завръщащ се злодей smile.gif

Аз казвам любимият ни "странен" пич. biggrin2.gif
smallville_f
Цитат(sonofsparda @ Nov 16 2007, 17:48) *
Цитат(didssy @ Nov 16 2007, 18:47) *

Аз казвам любимият ни "странен" пич. biggrin2.gif

68beats
А къде е бил Кларк,че да обеснява,че го е нямало седмици,нещо не схващам-за Кара ми стана ясно...
Радвам се,че ще си имаме нов злодей,нямам търпение да видя Клой в деиствие!
В каква ли посока ще продължът отношенията между Кларк и Лана това е другия въпрос,който ме човърка от вътре...
П.С.Кога горе-долу ще може да гледаме трейлър...
apophis
хехе това ще е интересно вече ако и бизарро се завърна двамата с бейни да се съюзят среу Кларк ,нему мисля smile.gif
ПС:Закво ли Клои и лайнъл ще се конфронтират 100% ще е страхотен финал smile.gif
Tedo
Цитат(nepokornata_princesa @ Nov 16 2007, 18:54) *
А къде е бил Кларк,че да обеснява,че го е нямало седмици,нещо не схващам-за Кара ми стана ясно...
Радвам се,че ще си имаме нов злодей,нямам търпение да видя Клой в деиствие!
В каква ли посока ще продължът отношенията между Кларк и Лана това е другия въпрос,който ме човърка от вътре...
П.С.Кога горе-долу ще може да гледаме трейлър...

след 2-3 седмици
repeto
Цитат(nepokornata_princesa @ Nov 16 2007, 18:54) *

Ми точно накрая преди да свърши серията кристалите се активираха, тъй че предполагам че е бил пренесен някаде.(нали Джор-ел му каза, че неговите деиствията ще имат своите последици) Дали да търси Кара, или въобще някаде на Земята това вече е нещо което ще разберем чак след 3 седмици.
А на мен ми е по интересно какво точно е направил Зор-ел на Кара и защо е с амнезия. А и с Джулиан ще ми интересно да видя какво точно са замислили.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.