Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Официално описание на епизод 8 - "Blue"
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Johnny Red
Хелън Слейтър се завръща като Лара-Ел - Кларк се среща с родната си майка за пръв път. Кларк чува гласа на майка си Лара, викайки за помощ от кристала на Кара и решава да я освободи въпреки предупрежденията на Джор-Ел. Лара и Кларк се събират и тя му дава пръстен съдържащ син криптонит. След като Кларк го слага, осъзнава, че Зор-Ел е манипулирал всичко и синият криптонит му премахва силите, давайки възможност на Зор-Ел да поеме контрол над Крепостта на Уединението. Междувременно Клои и Лекс разбират, че Лоис и Грант имат връзка и ги предупреждават да спрат. Кристин Крюк, Арън Ашмор и Джон Гловър също участват.

Нови спойлъри:

- Научаваме, че два персонажа(единия зъл, а другия уж водещ се добър), имат всеобщ таен план. И това означава само лоши новини за една определена героиня.

Спойлърът е за епизод 7 - Мистериозният герой, срещу когото Клои се изправя, е не някой друг, а.... Лана! Най-добрата приятелка на Кларк буквално поставя ултиматум на Лана: "Ако нараниш приятеля ми, ще си имаш работа с мен". 15.gif
Relevant Advertise!
Tedo
Цитат(sonofsparda @ Oct 27 2007, 04:07) *
П.П.: Че нали уж синия криптонит прави Кларк по-силен? blink.gif Какво пък са намислили сега? Careful not to f*ck up the mithology, guys. rolleyes.gif А лично на мен изобщо не ми допада позицията в която евентуално ще сложат майката на Кларк в този епизод. Тя трябва да служи като негова опора, а не като манипулация на Зор-Ел. mad.gif Ама в крайна сметка, копнежът по най-скъпото наистина може да се окаже фатален. Ще видим какво ще стане. smile.gif

Споко бе, Ванка и така не е зле малко раминаване. Сигурно са решили да разменат ролите на синия и златния криптонит.
Johnny Red
Не ми се вярва, Тедо. Правата са си права - сценаристите не могат да променят отдавна установените работи.
Tedo
Цитат(sonofsparda @ Oct 27 2007, 12:53) *
Не ми се вярва, Тедо. Правата са си права - сценаристите не могат да променят отдавна установените работи.

Ами и аз така си мисля че не могат, ама уви изгледа могат. Странно
Johnny Red
То на тая логика досега да бяха направили сто хепи-енда за Кларк и Лана. А знаеш, че не могат. Ще видим какво ще направят. smile.gif
Johnny Red
Ъпдейт- нови спойлъри в първото мнение.

П.П.: Оооу, кака ви Клои ще разкаже играта на г-ца Ланг. 8.gif 4potrivam[1].gif
Mr. Winchester
Яко, нямам търпение да го видя тоз епизод. 4potrivam[1].gif
Johnny Red
Значи, направих още една справка и се оказа, че малко съм ви подвел. "Сблъсъкът" между Лана и Клои е в епизод 7, а не 8. Моля да бъда извинен.
didssy
извинен си 10.gif айде сега толкоз интересна информация си ни предодставял !

хах тася раота с лана и клои ще ме изкефи !
68beats
ауу много заинтригуващо инфо...
аз ли нещо не съм разбрала,какви ултиматум ще поствя Клой на Лана....и по каква причина ми е абсолютно в магла unsure.gif
Johnny Red
Предполагам, че има нещо общо с това, че Лана придобива силите на Кларк. Нали според официалното описание на епизода, Кларк и Лана ще се кютечат със суперсилите си. А и може би, защото Лана крие неща от Кларк - възможно е и затова Клои да я предупреждава. Защото наистина е някакси много лицемерно от страна на Лана всичките тия години да се тръшка за тая истина и когато най-сетне я получи, да крие свои тайни от Кларк, че и на всичкото отгоре да заявява най-спокойно на Кара, че било невъзможно да са заедно с Кларк, когато имало тайни между тях. dry.gif Доста безочливо според мен. dry.gif Но ще видим какво ще стане и най-вече как Клои ще я забие яко. wink.gif
DeaD_KniGh7
сега ми стана ясно, кои да двамата с общия план , трябва да са Лекс и Маршъна и ясно че се съюзяват срещу Кара mrgreen[1].gif
Johnny Red
Аммм, това звучи малко смешно. Аз залагам на Лекс и Грант. Потърпевшата няма да е коя друга, а бъдещата жинъ на мистър Кент. wink.gif
Tedo
Ето ги и тях:

smallville_f
Якооооо shocking.gif Тоя при Лекс е Грант, нали!? blink.gif Не че нещо ама - Казах ли ви?! mrgreen[1].gif cool.gif Знаех си аз че той е този на странта на Лекс... Затова се опита да държи Лоис далеч от Лутърови 15.gif Казах ви! Знаех си 18.gif

Мерси @toho 4.gif
Mara Jade Fan
Мдаа. Този епизод също ще ни "откъсне главите" май mrgreen[1].gif ...Не, че вече не сме ги "прежалили" 10.gif . Просто Зор-Ел продължава да ме изненадва с неговата "бащина любов", която е показал към Кара на една от снимките 18.gif . Много готини снимки. Мерси за което 4.gif !!!
68beats
Само може да завиждаме на такава бащина любов biggrin2.gif
Страхотни снимки,мерси toho!
Tedo
Цитат(vikihill96 @ Nov 3 2007, 12:12) *
Мдаа. Този епизод също ще ни "откъсне главите" май mrgreen[1].gif ...Не, че вече не сме ги "прежалили" 10.gif . Просто Зор-Ел продължава да ме изненадва с неговата "бащина любов", която е показал към Кара на една от снимките 18.gif . Много готини снимки. Мерси за което 4.gif !!!

Баща на годината!!! Кво да се прави? wacko.gif
Johnny Red
Суперррррр. Мерси, Тошко. smile.gif Лара is back. biggrin.gif
Apfh
Като гледам втората част на снимките се сещам за един доста смислен израз - "В семейни скандали по-добре не се мешай!" biggrin.gif
petkox_ray
Та Зор Ел жив ли е ?
Johnny Red
Не, чрез кристалът на Кара ще стане ясно какво ще става. Явно в него има ДНК, както на майката на Кларк, така и на Зор-Ел. Ще видим това. Страшно много чакам този епизод. smile.gif
Apfh
Дам епизода ще е интересен. Силно се надявам да се поступат в Крепостта. Пък и тази сцена ми навява хубави спомени... Супермен 2 smile.gif
MaLkIq_MuKi
Снимките са много интересни shocking.gif С нетърпение чакам да дойде и този епизод, че пак искам да видя Лара smile.gif
didssy
и аз така !!! worthy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.