Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Director's cut, #06 - "Lara"
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Ето ви и този трейлър за епизод #06 "Lara", който епизод трябва да е да разтърсващ.

Връзка: Трейлер: Смолвил, епизод #06 - "Lara"

ОБНОВЕНО: Най-накрая Криптон!

Връзка: Director's cut, #06 - "Lara"
Relevant Advertise!
Johnny Red
Да си призная честно, дълбоко в себе си ми се ще "Action" да не ме беше разтърсвал толкова. От край време, съм си казал, че "Лара" би могъл да е следващият "Rosetta", само че след това, на което станах свидетел преди по-малко от час, летвата се издигна много, много нависоко. Очакванията ми са вече дори повече от колосални. Искрено се надявам "Лара" да бъде отново толкова неповторим епизод, като този днес. smile.gif

П.П.: Гледам, че не ни удостоиха с присъствието на Лара в трейлъра. Карай, ако я няма в никой следващ трейлър(което лично много ме съмнява), с удоволствие ще изчакам да я видя в задаващия се вездесъщ епизод. smile.gif
MaHeKeHa
Цитат(sonofsparda @ Oct 26 2007, 07:39) *
Да си призная честно, дълбоко в себе си ми се ще "Action" да не ме беше разтърсвал толкова. От край време, съм си казал, че "Лара" би могъл да е следващият "Rosetta", само че след това, на което станах свидетел преди по-малко от час, летвата се издигна много, много нависоко. Очакванията ми са вече дори повече от колосални. Искрено се надявам "Лара" да бъде отново толкова неповторим епизод, като този днес. smile.gif

П.П.: Гледам, че не ни удостоиха с присъствието на Лара в трейлъра. Карай, яко я няма в никой следващ трейлър(което лично много ме съмнява), с удоволствие ще изчакам да я видя в задаващия се вездесъщ епизод. smile.gif

Дай 5 леа и ще ти покажа Лара :>
68beats
Ех,незнам толкова грандиозни епизод имаше до сега,а и ще предстоят за напред!!!
Нямам търпение!
Tedo
Мда в тоя епизод може още да очакваме Кара да "изравани" линията на кардиограмата си, поне за малко, съдейки по звука на края на трейлъра.
Mara Jade Fan
Това ще е епизод, който вече съвсем ще ни накара да 4литнем" в облаците. След рандиозното шоу днес, не ми се мисли за другата седмица просто. А като си представя Кларк,виждайки майка си(дори и като спомени на Кара)- -това ще си заслужава чакането. а като гледам и другите "екстри4 в епизода, дето с в трейлърчето- е съвсем ще ни разкатаят worthy.gif !!!
MaHeKeHa
Темата е обновена.
Johnny Red
WOW!
Mara Jade Fan
Цитат(sonofsparda @ Oct 27 2007, 03:31) *
WOW!

Двойно WOW, Ванка mrgreen[1].gif ! Абсолютно двойно. Пък и това беше само фрагмент. Като си помисля и за сцените с Лара-май ще видим още от Криптон. Абе ще бъде "високоволтов" епизод happy.gif happy.gif !!!
Tedo
Брех, брех много добре 11.gif
Това от което бягаше/летеше Кара да не беше самолет? blink.gif
68beats
Цитат(toho @ Oct 27 2007, 11:23) *
Това от което бягаше/летеше Кара да не беше самолет? blink.gif [/b][/size]

И на мен така ми се стори...
Иначе епизода,ще е супер,вярвам че ще е по-добър и от "Action"!
didssy
а що сичко беше зелено ?
Johnny Red
Щото се правеше на зелен екран. wink.gif
Tedo
Цитат(didssy @ Oct 27 2007, 13:43) *
а що сичко беше зелено ?

защото Director's cut-а е не монтиран, и липсват ефектите, в случая летенето. Сцените с компютърно генерирани образи се снимат на зелен екран(някой изпозват и син).
didssy
мерси мерси за обясненията smile.gif
Johnny Red
Да, много добро обяснение, Тошко. Поздрави. smile.gif
Tedo
Mom of Steel

Ето един скан за Мисис Слетър от TvGuide.
didssy
gооооо supermom !!!
68beats
Мерси за скана...
Много е била хубава като млада Helen Slater...
Johnny Red
Че и сега хич не е за изхвърляне. smile.gif Дам, знаят пичовете коя да изберат за майката на Супермен. smile.gif
Mara Jade Fan
Е то ако те не знаят, кой бе Ванка biggrin2.gif . А Хелън се е убиец и на тази възраст worthy.gif . Страхотно попадение си е за ролята на Supermom happy.gif !!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.