Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Новият супергерой е вече известен!
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Johnny Red
Току-що стана ясно кой ще бъде новият супергерой в Смолвил - и това е неповторимата и любима на Оливър Куин...

Дайна Ланс/Black Canary

Дайна ще бъде представена в епизод 11 - "Siren", в който се завръща и Оливър Куин/Зелената Стрела. smile.gif

П.П.: Sweet mother in heaven! emoticon1 (119).gif 3.gif 8.gif Ех, този екип на Смолвил, бе! Благодаря ви, толкова много ви благодаря. 8.gif Големи поздрави и на DC Comics, че отпуснаха правата за героинята. biggrin2.gif
Relevant Advertise!
Green_Arrow
Аа това е страхотно тази "мадама" е убиец направо smile.gif
sladuranka
А нали преди няколко месеца се каза, че и Wonder Woman щяла да участва. Като включват сега друга, това означава ли, че са размислили? shocking.gif
smallville_f
Цитат(sonofsparda @ Oct 25 2007, 02:33) *

П.П.: Sweet mother in heaven! emoticon1 (119).gif 3.gif 8.gif Ех, този екип на Смолвил, бе! Благодаря ви, толкова много ви благодаря. 8.gif Големи поздрави и на DC Comics, че отпуснаха правата за героинята. biggrin2.gif

х2 happy.gif Само обаче дано Оли не си е пуснал такива руси мустаци като на Green Arrow от снимката huh.gif biggrin2.gif Мерси!!! smile.gif
Tedo
Цитат(sladuranka @ Oct 25 2007, 10:57) *
А нали преди няколко месеца се каза, че и Wonder Woman щяла да участва. Като включват сега друга, това означава ли, че са размислили? shocking.gif

няма такова нещо, никой не е казва че ще Жената Чудо
Johnny Red
Това на снимката е комиксовия му вариант, Мимс. Едва ли като се завърне в сериала ще е така. Макар че би било много любопитно да го видя така. smile.gif

П.П.: Да, за Даяна нищо не са казвали освен, че и за напред ще се опитват да я представят. smile.gif
didssy
ооо не .. скъсвам се от щастиеее !!! направо ми иде да изям смолвил ... екипа епизодите сичкуууу bigarmhug.gif
smallville_f
Диде, тогаа за нас няа остане dry.gif И ше те линчуваме wink.gif biggrin.gif

Цитат(sonofsparda @ Oct 25 2007, 12:06) *
Това на снимката е комиксовия му вариант, Мимс. Едва ли като се завърне в сериала ще е така. Макар че би било много любопитно да го видя така. smile.gif

Не ти верно представяш ли си го - козя брадичка и мустачки като на френски готвач ... wacko.gif 18.gif
Johnny Red
Еми то на тая логика да му праснат и шапката с перото. Оппа, ама той пък беше така на бала с маските. tongue.gif
smallville_f
Цитат(sonofsparda @ Oct 25 2007, 12:58) *
Еми то на тая логика да му праснат и шапката с перото. Оппа, ама той пък беше така на бала с маските. tongue.gif

Мда мда !! Моят любим Робин Худ mrgreen[1].gif

П.С.Спирам, щоту оспамих темата mrgreen[1].gif
68beats
Ехх,Робин Худ... biggrin2.gif ,вярвно прелича на френски готвач комиксвовя вариант на Оли... blush.gif
А иначе свитата от супер герой си има найстина много добро ново попълнение!!!
Apfh
Охооооохохохо..... най-добрата новина за седмицата!!!!!!!!!!!!!!!
Не че нещо, ама... КАЗАХ ВИ! biggrin.gif
Леле, колко ми е кеф!..... не е истина просто!......... Това ще е в челният Топ3 епизоди за сезона!....

Усетихте ли сходството - 11 епизод "Justice" .. 11 епизод "Siren" ? tongue.gif tongue.gif tongue.gif Имайки предвид "Justice" дали пък няма да ни сринат този път до основи......................
Johnny Red
Аз лично съм убеден в това, Бобо. smile.gif
lyubenski
Супер !!! Нямам търпение да видим коя красавица ще ни предоставят от екипа на Смолвил wink.gif.
Johnny Red
За тези, които не са запознати с героинята, ето малко клипчета с нея:

Black Canary в действие

Дайна и Оли - спаринг

Black Canary Tribute

П.П.: Като гледате клиповете, смятам че ще ви стане ясно защо епизода ще се нарича "Siren". smile.gif
didssy
хахха smile.gif вече почвам да я уважавам ... чудно коя ли актриса ще изберат blink.gif мерси за клипчетата
Mara Jade Fan
Мдааа, поредният огромен плюс в колекцията на 7-ми сезон на Смолвил. Наистина страхотна новина Ванка. Пък и тъкмо и Оли се връща пак в действие. Абе перфектно. Надявам се и избора на актриса з аролята да е перфектен( не че се съмнявам, но както се казва, винаги искаме повече и повече happy.gif ).
Adorkable
Цитат(sonofsparda @ Oct 25 2007, 17:03) *
За тези, които не са запознати с героинята, ето малко клипчета с нея:

Black Canary в действие
П.П.: Като гледате клиповете, смятам че ще ви стане ясно защо епизода ще се нарича "Siren". smile.gif

Мале,тая ги млати по трима наведнъж biggrin2.gif shocking.gif .
Дано не се олеят с избора на актриса,ще им е за първи път biggrin2.gif .
Да идва 11 епизод,ясно е,че супергърл не ни е достатъчна(или поне на мен).
mrgreen[1].gif
MaLkIq_MuKi
Мале, суперрр biggrin2.gif Тя ми е една от любимките (да не кажа и любимата от момите на DC). Нямам търпение да я видяяя worthy.gif
lex's_girl
А! Давали са Супермен по cartoon network! В кое измерение съм била.Мерси за клипчетата нямах си и идея коя пък е тази. Изглежда има интересни способности, дали може да духа тухлени къщи с тоя супердъх..или е суперписък... damn!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.