Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Още информация от TVGuide - с Хелън Слейтър.
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Johnny Red
Информацията е много спойлваща, така че ако не искате да научите важни неща предварително, я пропуснете.

След участието на Дийн Кейн в сериала, още един актьор, участвал в митологията за Мъжа от Стомана, ще се "приземи" в Смолвил. Актрисата изпълняваща ролята на Кара Зор-Ел/Супергърл в едноименния филм от 1984, ще участва засега в два епизода на сериала като майката на Кларк - Лара. "Знаете хората колко много обичат тези неща," ентусиазира ни Слейтър, добавяйки че първо виждаме бременната Лара в откъси от миналото на обречената планета Криптон. "След като героинята ми научава, че Криптон ще бъде унищожена, тя преминава през портал към Смолвил, за да види къде нейното дете ще бъде отгледано...защото съпругът й Джор-Ел вече е бил на Земята и избрал Джонатан и Марта Кент за негово семейство." "Супермама" пътува заедно с племенницата си Кара/Супергърл. И е много добре, защото това, което двете дами научават в миналото, може да е единствената надежда за Кларк, след като друг член на неговото семейство се появява две серии по-късно в епизод, който Слейтър описва като "напрегнат и много стилен епизод".(Бел. Иван - "Blue")

П.П.: Тедо, надявам се това да отговори на надеждите ти относно Криптон. smile.gif
Relevant Advertise!
68beats
Mного мерси за инфото 4.gif
Аз мисля просто сега да остана без коментар,когато дойде времето за епизода ще имаме много да разискваме по темата happy.gif
Green_Arrow
Ааа тва със супермамата е яко smile.gif браво и мерси за информацийката.
Apfh
УоУ.. жесток спойлер! biggrin.gif Нямам търпение..
..и същевременно съм супер щастлив, че най-после ще видим сцени-флашбекс от Криптон!...
Tedo
Цитат(sonofsparda @ Oct 23 2007, 13:05) *
П.П.: Тедо, надявам се това да отговори на надеждите ти относно Криптон. smile.gif

И още как, Ванка. 4.gif
ПП: И кво се оказва баце Кларк и преди е идвал в Смолвил, по един или друг начин wacko.gif
Mara Jade Fan
Ммм, така си е toho, абсолютно си прав happy.gif !!! Мен ми е интересно обаче, дали тогава и майката на Лана е била бременна, може още тогава да са се били харесали с Кларки- той с рентгеновия поглед да я е "опознал" както се казва 18.gif 18.gif !!! Мерси за информацийката Ванка. Според мен не е чак толкова спойлваща- всичко това си се очакваше под една или друга форма 4.gif 4.gif !!!
Johnny Red
Да, така е Вики, но е обяснено с големи подробности и затова реших да сложа един "warning" отгоре. smile.gif
68beats
Цитат(vikihill96 @ Oct 24 2007, 11:58) *
Мен ми е интересно обаче, дали тогава и майката на Лана е била бременна, може още тогава да са се били харесали с Кларки- той с рентгеновия поглед да я е "опознал" както се казва 18.gif 18.gif !!!

18.gif 18.gif Moже и така да е станало,представям си как още от тогава е бил влюбен в нея 18.gif
didssy
съвсем възможно ... biggrin2.gif biggrin2.gif biggrin2.gif biggrin2.gif нали казва че цял живот я е обичал нишо чудно да направят някоя смешна сцена 18.gif предтсавям си лара се разхожда из дома на сем кент и идва майката на лана с един корем и кларки почва да рита от щастие 18.gif
68beats
Цитат(didssy @ Oct 24 2007, 18:37) *
съвсем възможно ... biggrin2.gif biggrin2.gif biggrin2.gif biggrin2.gif нали казва че цял живот я е обичал нишо чудно да направят някоя смешна сцена 18.gif предтсавям си лара се разхожда из дома на сем кент и идва майката на лана с един корем и кларки почва да рита от щастие 18.gif

Мдам и аз си го представям цветно 18.gif ,а Лана какво ще прави в цялаат история huh.gif
Johnny Red
Ще видим. Ама аз предпочитам да не присъства в епизода. Имайки предвид всичко което ще става, както беше и в Justice, възможно е и да я няма. Ама не ми се вярва. wink.gif
68beats
Цитат(sonofsparda @ Oct 24 2007, 22:01) *
Ще видим. Ама аз предпочитам да не присъства в епизода. Имайки предвид всичко което ще става, както беше и в Justice, възможно е и да я няма. Ама не ми се вярва. wink.gif

Нещо вече се обедих за Смолвил,а това е,че всичко е възможно happy.gif ,така че ще видим аз съм много любопитна как майката на Кларк ще приеме Лана и дали въобще ще се срещнат 4.gif
Johnny Red
Майката на Кларк е мъртва, Меги. Няма да я видиш в настоящето, а във флашбек-сцени случили се малко преди унищожението на Криптон. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.