Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ТРЕЙЛЪР: епизод #03 "Fierce"
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Страници: 1, 2
MaHeKeHa
Ето ви е трейлърът за 3-ти епизод от сезон 7, който (отново) обещава да е интересен. Е, както винаги, де:

Връзка: Trailer: Smallville, epx03 "Fierce"
Relevant Advertise!
68beats
При мен не може да установи връзка със сървара,би ли ми помогнал happy.gif
Johnny Red
Да се радват Клана-феновете, аз лично чакам да видя нещо повече за Кара.

П.П.: Ето линк в "тубата" ако не ти зарежда горния - Fierce Trailer. Director's Cut-а също е излязъл, ама нали знаете, че в официалния сайт вече могат да го гледат само американците, така че ще трябва да почакаме малко и него да го пуснат в Youtube.
Mara Jade Fan
Абе, ако някой може да ми обясни на "глупав" човек като мен-какво означаваха думичките-"Лана, която напусна-не е тази,която се завръща"? Тоест,просто като стил на държание или буквално имаха предвид? Питам според вас,де?
repeto
Цитат(vikihill96 @ Oct 5 2007, 10:55) *
Абе, ако някой може да ми обясни на "глупав" човек като мен-какво означаваха думичките-"Лана, която напусна-не е тази,която се завръща"? Тоест,просто като стил на държание или буквално имаха предвид? Питам според вас,де?

Това и мен ме озадачи, понеже вече стана ясно какво е стамало с клонинга(които е използвала да инсценира смърта си) не ми е ясно и на мен какво искат да кажат с това. В следващите епизоди се говори за някаква тайна която Лана крие от Кларк. Имаше спекулации, че това всъщност не е Лана а клонинга й, но сега стана ясно че тя го е използвала за да инсценира смърта си и от тук вече съвсем се омотах....
Найстина какво мислите за това.
Mara Jade Fan
Абе ако исках да бъда гаден,щях да кажа, че Лекс е направил по няколко клонинга-по един за всеки, ако ме разбирате mrgreen[1].gif (шегувам се, да не се обиди някой 10.gif ). Тамън ще има за всички-отваряш вратите на имението-Лекс и Лана, феновете са доволни....отваряш вратите на фермата-Кларк и Лана си говорят миличко(и други неща правят,ама айде да не описвам с подробности 15.gif )-клана-феновете са доволни.... отиваме в един апартамент близо до Дейли планет(познат от шести сезон)-отваряме и виждаме Лана и Оливър- тук доволният е Оливър 10.gif 10.gif ....и накрая, но не на последно място-отиваме в апартамента в Талон- отваряме и...виждаме Лана, Клои,Лойс и Кара- играят стрип покер, а после може и други неща-така аз съм доволееееенннн 15.gif 15.gif 15.gif !!!!
smallville_f
тц-тц... мъже 18.gif А колкото до Лана ... в Шанхай може да е станала Meteor Freak... или пък понеже Кларк не знае за клонинга, и за това да го казват така - Тази, която си отиде, не е тази която се завърна. Демек отиде си клонинга, върна се истинската!!! Абе както и да е. Важното е, че се връща с пълна сила в серала, и аз пак ше й се нервя като почне да се заяжда с Лекс 19.gif
didssy
агрхххгхгласбгй не мога да отворя първия линк , а и you tube-а ми птаи некфи тъпиизми wacko.gif ащо все на мене ?!
MaLkIq_MuKi
Ми аз лично мисля е ще е като държание, но ми е чудно пък ква ще е тази тайна. Първоначално и аз си помислих че е за клонинга, ама то е ясно че е бил клонинга вътре щом тя е там. Абе не знам вече dry.gif Важното е че си се връща в Смолвил, щото лично аз пък много си я обичам! happy.gif
didssy
алилуя smile.gif видях го ... хммм наистина и според мене става дума за държанието на лана ... smile.gif
Mara Jade Fan
Е то нищо не ми пречеше да помечтая де 10.gif 10.gif !!!Айде и само държанието на Лана да е променено-пак ще съм доволен 4.gif 4.gif !!!
68beats
Meрси на sonofsparda,за помоща!
И аз си я чакам Ланчето,защото Кларк не ми преличаше на себе си ,без нея happy.gif Пък и на 100% ще има и доста доволни хора,от по-интимните сценки 15.gif
Гледах треилъра няколко пъти и чак сега чух една реплика на Лана''Никога не съм крила нещо от теб''...мисля че пак ще станат прекалено много развръзки!
free_soul
Лана и Кларк на път отново заедно...уау..как ли ще реагира Лекс? Или дали въобще ще разбере, че Лана е всъщност жива? Кара как ще приеме Лана във фермата, и дали Лана е на път да "замеси" нещо голямо, което ще постави на карта повечето главни герои..хмм
Tedo
Цитат(free_soul @ Oct 5 2007, 18:02) *
Или дали въобще ще разбере, че Лана е всъщност жива?

ти май още не си гледал епизода blush.gif
Mara Jade Fan
Цитат(toho @ Oct 5 2007, 18:03) *
Цитат(free_soul @ Oct 5 2007, 18:02) *
Или дали въобще ще разбере, че Лана е всъщност жива?

ти май още не си гледал епизода blush.gif

Абе нали Павката спомена че тоя месец ще е малко зле с интернета. Нормално да не го е гледал blush.gif !
Mr. Winchester
Не можеше да отворите линка, защото той не е към ютууб пише http://smallville.s07e02.hdtv.xvid-2hd.avi.torrent/ smile.gif
Johnny Red
Ето го и Director's Cut-а на епизода - Fierce Director's Cut

П.П.: Малиииииии! biggrin.gif Woooohoooooo!

П.П.2: В момента Синът на Спарда е в реанимацията. На вратата виси табела - ВНИМАНИЕ! ВЛИЗАНЕТО СТРОГО ЗАБРАНЕНО - СЕКСУАЛНО-АГРЕСИВЕН ИНДИВИД! 18.gif 18.gif 18.gif
Tedo
Ванка, от тва клипче получих сърце-бум. Имай милост. wacko.gif emoticon1 (81).gif 20.gif
Тия хора в Смолвил го обърнаха на Плейбой (не че се оплаквам де).
didssy
мухахаха ванка сложни охрана да не те прекъсват поне 18.gif

иначе кара по бански 4.gif happy.gif какво друго би могъл да каже човек
Johnny Red
O, ти си добре дошла, Диди. Хем беше казала наскоро нещо за скачане. 15.gif
didssy
rolleyes.gif чувствам се поканена wink.gif btw мнай кара и лана нямат нищо против една друга smile.gif поне на лана кара и допадна .
Johnny Red
Цитат(didssy @ Oct 5 2007, 21:06) *
rolleyes.gif чувствам се поканена wink.gif btw мнай кара и лана нямат нищо против една друга smile.gif поне на лана кара и допадна .

Което е малко странно, защото в бъдеще те двете не са първи приятелки - е не са както Лоис и Лана, които в бъдеще не могат да се гледат, ама все пак е little strange. smile.gif
smallville_f
Цитат(toho @ Oct 5 2007, 20:54) *

Мечтата на всеки фен от мъжки пол... 18.gif

Цитат(sonofsparda @ Oct 5 2007, 20:22) *
П.П.2: В момента Синът на Спарда е в реанимацията. На вратата виси табела - ВНИМАНИЕ! ВЛИЗАНЕТО СТРОГО ЗАБРАНЕНО - СЕКСУАЛНО-АГРЕСИВЕН ИНДИВИД! 18.gif 18.gif 18.gif

Лика прилика си с братята си [или поне с по-дългокосия 15.gif ] wink.gif If you know what I mean 18.gif

Иначе Кара е истинска фурия 18.gif Кларк как й вика - нещо по-"замаскирано", по-покрито 18.gif Нене, чакам с нетърпение епизода! Явно голям смях ще пада 18.gif
Tedo
Цитат(smallville_f @ Oct 5 2007, 21:13) *

А защо не и на част от нежната половина blush.gif
Johnny Red
Определено ще мачка този епизод. Лана също ми хареса. smile.gif А след и като Лана би ми харесала в епизода, е ясно с колко ще гласувам за него. smile.gif

П.П.: Оф-топик - той не, че му е по-дълга косата просто му е пусната, а на другия вдигната -
smallville_f
Цитат(toho @ Oct 5 2007, 21:18) *
Цитат(smallville_f @ Oct 5 2007, 21:13) *

А защо не и на част от нежната половина blush.gif

Да го направят в стил Плейгърл де ... Нещу, Лекси и Кларки по слипове се трепат в калта, докато Оли се опитва да ги разтърве...само по маска 15.gif, тфа-онова, ала-бала... А неее полуголи мацки със супер способности. I don't say it's not hot but ... аз лично нямам наклонности към нежната половина... Друг е върпосът, че Диди само твърди че няма 18.gif .
А пък Лана нещо пак се изкара многострадалната Геновева... феновете - не ме нападайте ма тфа : Никой не трябва да научи, аз извърших криминално престъпление... малко ми е пресилено rolleyes.gif

П.С. Off - Да де, Ванка! Важното е, че ме разбра wink.gif
Johnny Red
Е, ти изразяваш мнение, Миме. Като фенове, всички имаме право на това - след като сме склонни да чакаме толкова време за този сериал, смятам че имаме право да изказваме някаква критика относно нещо в него. smile.gif
didssy
кхъм ... мименце ... аз нямам наклонности към нежната половинка , а към силната blush.gif

а иначе идеята ти не е лошааа ... ( особено частта с калта ) , но надали ще го доживеем dry.gif
68beats
Хахаха ,липсваха само Кларк и Лана малко посаблечени...и нямаше да се излъчва преди 12 часа 15.gif biggrin2.gif
Значи Мими,хич не ти е лоща идеята,на мен би ми харесало......обаче може и Лана да се включи... 15.gif

П.П.Ужас....просто кви коментари правя..извинете!
smallville_f
Цитат(nepokornata_princesa @ Oct 5 2007, 22:12) *
Значи Мими,хич не ти е лоща идеята,на мен би ми харесало......обаче може и Лана да се включи... 15.gif

Не... не го позволявам .. това все още е моята фантазия, с мойте момчета 15.gif ... ако ще и "Мис 23 Галактики" да ми предложите, аз пак ще откажа... Е, сега, аз... Аз мога да се включа 15.gif 18.gif

Обаче, нененене... Кара има страшно самочувствие... "Бъдещата 'Мис Сладка Царевица' " ... ехххх ... бас ловя, че момчетата си умират да са били на снимачната площадка... Нали, драги съфорумници wink.gif
lex's_girl
*cough* ъм това беше просто странно, каква е работа с криптонците и копнежа им за няква
американска мечта, О да сигурна съм че ако съм в безсъзнание 18 години първото което ще направя като се събудя е да стана мажоретка или кралица на красотата хахах. Обаче се чудя как Лекс ще приеме това че Лана ще живее във фермата на Смолвил, а те как ще устоят на напрежението сред заобикалящите ги сено и крави..горките
Ps smallville_f можеш да си запазиш Кларк и Оливър, но Лекс си е мой, а колкото до жените ах още се двуумя smile.gif
smallville_f
Цитат(lex @ Oct 5 2007, 22:35) *
Ps smallville_f можеш да си запазиш Кларк и Оливър, но Лекс си е мой, а колкото до жените ах още се двуумя smile.gif

Мимс или Рея за по-лесно mrgreen[1].gif И освен тфа забравяш да ти отстъпя Лекс wink.gif А тази Американска мечта... По-скоро Кара иска да вкуси от предизвикателствата, а не че тфа е целта на живота й. Все пак това са 18 години ... Иска да се почутва жива, свободна и ... ъъъ .. да стане кралица на красотата 16.gif
lex's_girl
ахха Ми да бе, да навакса с спасявания на хора или образование, обвинявам американския народ за тая развръзка на връзката в епизода пуу..а за Лекс нали си говорихме кой на кой е ;P А относно момичетата в кал май ще гласувам за Лана и Лойс blush.gif , но това да се изтрие след 24 часа моля xdd
Mara Jade Fan
Ааааааа 20.gif !!! Holly ...... emoticon1 (108).gif !!!!.....лелееееее,ааааа 1sun[1].gif !!! Какви задръжки бе Ванка-след това клипче и говорим още за задръжки 1.gif !! Тази дума "излезе" от речника ми, след като изгледах настоящото клипче 0106[1].gif !!! Мамоооо, още не мога да си събера езика, който продължава да ми се влачи по земята icon_peace.gif !!! Следващия епизод май ще си го гледам с чаша вода в едната ръка и успокоителни в другата 1 (4).gif !!!
MaLkIq_MuKi
Да си кажа чесно ще ми стигне и само Кара, Лана, Лоис и Клои biggrin2.gif Но да не си помислите нещо biggrin2.gif Иначе трейлърчето беше супер 1.gif Нямам търпение да е другия петък вече wub.gif
ViruZzZ
На мене ми стига само Лана biggrin.gif
Tedo
Цитат(MaLkIq_MuKi @ Oct 5 2007, 23:20) *
Да си кажа чесно ще ми стигне и само Кара, Лана, Лоис и Клои

Споделяме едно мнение. laugh.gif
didssy
a аз предлагам всички актиори главни + още няколко ( визирам оливър за ужас на мими) в калта да ги туриме и да се нахвърляме заедно кой до кфото се добере тфа е ! егати офтопика се получи обаче biggrin2.gif
ViruZzZ
Цитат(didssy @ Oct 5 2007, 23:35) *
a аз предлагам всички актиори главни + още няколко ( визирам оливър за ужас на мими) в калта да ги туриме и да се нахвърляме заедно кой до кфото се добере тфа е ! егати офтопика се получи обаче biggrin2.gif

18.gif 18.gif 18.gif
Mara Jade Fan
Що бе, ние си коментираме последното клипче. Не виждам нищо лошо! Ама предлагам преди всички да се нахвърлим на актрисите(мъжете) и актьорите(женската част от форума)...ами предлагам преди това, да дойдете в скромната ми "хасиенда" и да пийнете всички по едно за"отскок"- "казва това подмолната ми личност, сипвайки приспивателно в питиетата на всички"- да видим тогава кой ще е пръв 10.gif 10.gif !!! Нека надпреварата-"конкурса" започне 15.gif !!!
smallville_f
Цитат(didssy @ Oct 5 2007, 23:35) *
a аз предлагам всички актиори главни + още няколко ( визирам оливър за ужас на мими)

Предупреждавам те за последен път - НЕ СИ ГО И ПОМИСЛЯЙ ... причината ти е пределно ясна 18.gif Но ако скоро не успокоим ... топката ... туко-виж сме отнесли по някой друг warn ... rolleyes.gif Та така ... Чакаме епизода [*и тя отчаяно се опита да замаскира спама* 18.gif ] .

П.С. Вики, а който не пие, не пуши и по жени не ходи 5angel[1].gif
ViruZzZ
Който искате зимайте ама аз си взимам Лана(за Кларки няма да остане biggrin.gifbiggrin.gif)
68beats
Добре тогава,аз си вземам Кларк като ще хартиса biggrin2.gif
Иначе всичко ще е много интересно 18.gif ..и епизода също...
П.П.Ако случайно имаме някои и друг процент warn ,няма да се учудя от къде е biggrin2.gif
free_soul
Хехех...тццц, голямо шоу си спретнахте а?

Ама радвам се , че Ви е харесал трейлъра. И на мен много ми хареса. Кара изглежда зашеметяващо по..почти по без дрехи shocking.gif

А аз като видях отново усмихнатото лице на Лана..и се присетих за първите сезони..за нейната безгрижност...за безгрижните и скучни дни в Смолвил. Когато всичко беше толкова по-просто и лесно. Да...направих тази съпоставка с началото понеже, толкова неща се насъбраха в последно време, че тази невинност на поне един от главните герои (Лана) ме накара да се сетя когато не всички имаха толкова много проблеми и не бяха нагазили сериозно още в живота.

Очаквам отново страхотен езпизод.

А междудругото правя неистови усилия да се докопам до 2 епизод, чакам един приятел да ми помогне за това, че и аз искам да си напиша коментара по темата ; )
Johnny Red
Е, Павка, то една от най-известните черти на Лана е да изглежда невинна. wink.gif
68beats
Мда и аз наскоро се бях сетила ,колко спокойно си живееха първите сезони..без лъжи без таини! unsure.gif
Johnny Red
Аммм, Лана препираше за тая проклета истина още от първия сезон. wink.gif
didssy
мдам така си е smile.gif 6 сезона и трябваха за да разбере голямата тайна на кларк ... направо ми е странно ... но наистина са като погледна назад първите 3 сезона бяха толкова ... абе ... нямаше такива конспирации като сега smile.gif
68beats
Mда..точно за мен щеше да е по-добре да разбере или в началото или в пети сезон...а сега всичко още повече се усложнява dry.gif unsure.gif
lex's_girl
Ето още един клип от "Fierce" -> http://www.youtube.com/watch?v=C52mWxicAj0
Браво Кара, Кларки определено трябва да се качи на влака на реалността или да си остане на релсите happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.