Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Нови Промо снимки
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
sladuranka
Намерих нови промо снимки Кара, ако са пускани съжалявам, но не съм видяла...Ето ги и самите тях:

http://img4.shareavenue.com/image.php?file...86b3a1d205cae84
http://img4.shareavenue.com/image.php?file...bbfbce8677772cf
Relevant Advertise!
Johnny Red
Кара няма равна в червено и синьо. smile.gif Тони, когато друг път постваш теми, гледай да са в малко по-прилежен вид. Иначе снимките са страхотни, благодаря. smile.gif
Green_Arrow
Ванка , прав си ... Кара е The Best smile.gif
ViruZzZ
lol 3.gif
Mara Jade Fan
Ааааааа 13.gif !!! Много хубави снимки! Наистина Кара си е Кара mrgreen[1].gif !!! Особено на втората снимчица, с тези къси панталонки, Лора просто изглежда, малииии worthy.gif worthy.gif !!!
didssy
ммм ако бях лесбийка ... ама е на ... не съм ... 16.gif
smallville_f
Цитат(didssy @ Oct 2 2007, 22:19) *

Ти може и да твърдиш, че не си, ама аз се пак почвам да зимам предпазни мерки с/у тебе, че да не ме изненадаш... в гръб unsure.gif ...
Иначе Кара е супер wink.gif
Mara Jade Fan
Цитат(smallville_f @ Oct 3 2007, 10:23) *
Цитат(didssy @ Oct 2 2007, 22:19) *

Ти може и да твърдиш, че не си, ама аз се пак почвам да зимам предпазни мерки с/у тебе, че да не ме изненадаш... в гръб unsure.gif ...
Иначе Кара е супер wink.gif

Ахахахаха 18.gif 18.gif !!!Това беше много добро. Разсмя ме от сърце 18.gif 18.gif !! ама все пак що ли си мисля, че това "в гръб" се отнасяше по-скоро за някои "обратни" мъжки инидивди 18.gif 18.gif ? А иначе Кара/Лора откъдето и да можех (ако можех,де) да я "изненадам", все щеше да е супер 15.gif 15.gif !!Просто на тези снимки е cute 4.gif 4.gif !!!
smallville_f
То ясно, че се отнася за "състезатели в лявото платно", ама нали ако тръгне да ми скача от "отпреде" ще я засека веднага, и ше съм способна да надбягам и Кларки wink.gif Трябва да го има елемента на изненада biggrin.gif Затуй като "изненадваш" Кара/Лора, гледай да е в гръб... Че да няма време да избяга wink.gif 18.gif

П.П.Честно - в последните две седмици, в този подфорум прочетох повече извратени планове, въвличащи Кара, отоколкото в Yaoi фен-сайт за 1 месец [но да не навлизаме в подробности, че ще трябва да обяснявам какво е яой blush.gif и покварената ми същност ще излезе наяве rolleyes.gif ]
Johnny Red
LOL! 18.gif 18.gif Не е нужно да обясняваш, Миме, споко. smile.gif Ама това с плановете въвличащи Кара е вярно, трябва по-полека да я караме май. smile.gif
didssy
rolleyes.gif уникално ... миме аз ако щях да ти скачам отзад отпред или откъдето и да е ... вече щях да съм го сторила 18.gif happy.gif но съм предотставила тази чест на мъжки индивиди 10.gif
Johnny Red
Ееее, по-спокойно бе! smile.gif Вие на какво го обърнахте тук само. Това със скачането ще го запомня, Диди(червено-криптонитната персона от характера на Ванката започва да надделява), ама айде да не се отплесваме от същността на темата вече. smile.gif
Mara Jade Fan
Що бе Ванка! Кой се отнася извън темата. Нали почнахме сичко от коментарите на двете снимки на Лора/Кара happy.gif ? Та ако трябва да продължа с "невинните" си планове за Кара/Лора- момента, дето Кларки й хващаше краката и я сваляше на земята...еми същия сценарии, само че на мястото на Си-Кей е "моя милост", а вместо земя-имаме едно огромно балдахинено легло, покрито с копринени чаршафи, а на него..... лежи клонинга на една личност, за която знаем, че ще има такъв през седми сезон( тъмнокоса личност от женски пол 10.gif - мен ми е достатъчен и клонинга, аз съм скромен 18.gif ). Тъй че както казах, аз съм скромен, много скромен 15.gif 15.gif ....но следващата част от сценария я пропускам, заради непълнолетните потребители на форума-"трябва да спазваме някакво приличие все пак" 18.gif 18.gif !!!
MaLkIq_MuKi
ОМГ, влюбена съм в червения цвят по принцип и толкова ми харесва на 1-та снимка че ще умра 4.gif
Johnny Red
Цитат(MaLkIq_MuKi @ Oct 3 2007, 22:00) *
ОМГ, влюбена съм в червения цвят 4.gif

Значи определено името Иван Червенков й допада! biggrin2.gif The Vanka scores again! 15.gif

П.П.: Този път сериозно - да, синьо и червено много отиват на Кара. Страшно ми харесва, че я показват и с дънки. И определено на тази снимка има голяма прилика с Лоис, която както предполагам знаете в бъдеще й става нещо като образец за по-голяма сестра. smile.gif
smallville_f
Е, че тя Лоис на кой не е образец. Много си я обичкам happy.gif Обаче на Кара дет са й лепнали тези червени лачени обувки, хич не ми се нрави ... Прекалено са ми ... лачени 16.gif
Adorkable
На тези снимки гледа,така все едно някой я е ударил с нещо мноооооооого тежко през лицето.
Потника от първата снимка е ужасен,но дава видимост biggrin2.gif...
Като цяло не е зле,но Лоис/Ерика е къде-къде пред Лора/Кара wink.gif(поне според мен,де).
sladuranka
Цитат(Adorkable @ Oct 3 2007, 22:57) *
На тези снимки гледа,така все едно някой я е ударил с нещо мноооооооого тежко през лицето.
Потника от първата снимка е ужасен,но дава видимост biggrin2.gif...
Като цяло не е зле,но Лоис/Ерика е къде-къде пред Лора/Кара wink.gif(поне според мен,де).

Засега да, ама в бъдеще ще видим. Макар да се съмнявам Кара да ми стане по-любима от Лойс...ама както казах - Кой знай?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.