Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Director's cut: Smallville, #01 "Bizzaro" (2 сцени)
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Етo ви Director's cut-a за първи епизод на сезон 7. Както знаете сцените в Director's cut-а не са обработени, така че пълна версия ще можем да видим в петък сутринта :>

Връзка #1: Heat vision - Clark at the River

Връзка #1: Bizzaro and Lois in Luthor's mansion
Relevant Advertise!
Victoria
Пфууу, най-после!
68beats
Мда....най-после happy.gif
repeto
Определено останах приятно изненадан. Доста добре ми с отразиха тези две клипчета и само ми засилиха интереса за петък.
А сцената между Кларк и Лоис е страшна, а както се вижда на Лоис и хареса пошляпването. smile.gif
free_soul
Мерси за клипчетата Емо, ама аз дочаках толкова много до четвъртък / петък, че сега неискам да си развалям удоволствието, което ми предостои да изпитам и затова ще ги пропусна този път.

Благодарско иначе за клиповете.

Keep up the good work.
tzvetka
Само не разбрах какво беше това нещо, което Кларк изпари?
Mara Jade Fan
Ааа момента с пошляпването беше страхотен 10.gif !!! Както и момента когато Кларки използва Heat vision-а си happy.gif ! Мерси за клипчетата. А епизода се очертава да бъде наистина апокалиптичен 4.gif !!! А това дето Кларк изпари е онова което "напира"(буквално) след каскадата която Кларк и Бизаро направиха на стената на язовира happy.gif !!!
Johnny Red
Малиии, ей за това говоря! Аиде бе, кога най-сетне ще дойде петък сутринта? 0039[1].gif Бизаро май е наследил част от "червено-криптонитната" персона на Кларк. 15.gif Yeah, baby, let me smack that ass. tongue.gif
smallville_f
само три думи ... WTF, OMG, w0w 3.gif Кларк изпари водата от язора... Е това беше МОЩНО!!!!!!!!!! А Бизаро как шляпна Лоис по дупето ... малиииииииииииииииииииииииииииииии 15.gif 15.gif 15.gif 15.gif УжасТ!!! Да идва по-бързо "петък в четири сутринта" ... Първа писта по тракерите ше бъда 18.gif Не, честно, нямам търпение.... Мерси, Емо!!!
Johnny Red
Това с язовира наистина ще е нещо грандиозно. Нямам търпение да видя завършената версия! И което още повече ми харесва, че и тук не изневеряват на комиксовата митология - в комиксите, Бизаро също си пада по Лоис. smile.gif "Bizarro think Lois hot. Kent Clark stupid." 18.gif
Mara Jade Fan
Ми Ванка, мен ако ме питаш много си е прав "белокожия странник" 18.gif !!! А иначе егати якото беше,детето се опитва да събуди баща си, ама като видя какво прави нашия и малко се "отклони" от заниманията си 10.gif 10.gif ..
MaLkIq_MuKi
Малей, спуках се от смях. Как я заглеждаше 18.gif Супер бяха, още малко остана дръжте се biggrin2.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.