Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Първата поява на Кара!
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Johnny Red
Телевизия CW току-що сподели снимка от първата поява на Кара Зор-Ел в премиерния епизод "Бизаро". Ето я и нея...

Relevant Advertise!
MaHeKeHa
Е, да беше изчакал поне цялата серия, а не да правиш тема за (1) снимка...
Johnny Red
Първата й поява в сериала - сметнах, че си заслужава да се направи тема. Ако смяташ, че няма смисъл, я махни/затвори...
Mara Jade Fan
Супер biggrin2.gif ! Още няколко такива снимчици и ще "гледам" премиерния епизод от болницата,защото ще съм "получил удар" happy.gif happy.gif !!!
MaLkIq_MuKi
Мале, много яко biggrin2.gif Много ми харесва. И като знам, че в самата серия ще е още по-хубава 4.gif Мерси Ванка, много хубаво че я сподели с нас smile.gif
vIkToRsHeFa
Цитат(MaLkIq_MuKi @ Sep 21 2007, 11:13) *
Мале, много яко biggrin2.gif Много ми харесва. И като знам, че в самата серия ще е още по-хубава 4.gif Мерси Ванка, много хубаво че я сподели с нас smile.gif

О йеа, само една молба пийпъл... Давайте директни линкове към оригиналната снимка,защото само като се кликне на унакса, и ми наизскачат всякакви рекламни боклуци който ми бъгват експлорера... blush.gif

Ако някой друг има сходни проблеми: http://img74.imageshack.us/img74/1153/sgpremierejp0.jpg
Lois Lane
Този кадър под водата изглежда много ефектно направен.
Tedo
Страхотна подводна снимка!!!
Мерси Ванка.
Apfh
Страхотна снимка... (само да беше без гадният воден знак)
Ех... още малко остана. Следващата седмица се очертава да е много блажна... biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.