Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Заглавието на епизод 8 плюс спойлъри
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Johnny Red
Заглавието на епизод 8 е вече известно - той ще се нарича Blue

- Един от гост-звездите, които вече са обявени за седми сезон, прави своето завръщане в този епизод(Бел. Иван - Дийн Кейн, Хелън Слейтър, Кевин Сорбо??).

- Кларк се сблъсква с нов цвят криптонит в този епизод.

П.П.: Любопитен факт - мисля че Деспина го беше споменала преди и смятам че е добре да го имаме предвид за напред - докато зеленият криптонит го зарежда с нови сили, синият криптонит е смъртоносен за Бизаро. wink.gif И ако не се лъжа прави Кларк по-силен.
Relevant Advertise!
Tedo
Ами то Кевин Сорбо още не е сигурен за Смолвил, Хелън Слейтър едва ли ще е щото тя играе Лара, остава единствено Дийн Кейн.
Мерси за инфото, Ванка.
Johnny Red
Напротив - за Кевин Сорбо е сигурно, просто не е ясно още каква му е ролята. Той каза, че ще се появи за два-три епизода, така че да не го отписваме. Ама и аз най-си мисля за Дийн Кейн. Пък и какво като Хелън Слейтър е Лара? Нищо не пречи по някакъв начин да участва и в този епизод. Спекулираме все пак. smile.gif
Tedo
Цитат(sonofsparda @ Sep 19 2007, 12:09) *
Напротив - за Кевин Сорбо е сигурно, просто не е ясно още каква му е ролята. Той каза, че ще се появи за два-три епизода, така че да не го отписваме. Ама и аз най-си мисля за Дийн Кейн. Пък и какво като Хелън Слейтър е Лара? Нищо не пречи по някакъв начин да участва и в този епизод. Спекулираме все пак. smile.gif

Е да ама в спойлера се набляга на завръщане, Кевин Сорбо не е участвал още, та камо ли да се завръща. А мисълта ми за Лара е, че тя мъртва и трябва да е като спомен от Криптон, а такива сцени са бая скъпички.
Johnny Red
Точно за това и аз най-си мисля за Дийн. Заради завръщането. Но ще се види. Нарочно не смятам и Фил Морис, защото той участваше и в миналия сезон, а то се казва за актьорите появяващи се в този.
sulu
Тва за синият криптонит е супер интересно.Ще бъде готино да видим Кларк поне веднъж облагоденстван от криптонит, вместо както обикновено ощетен biggrin.gif
68beats
Страхотно интересно извучи..нямам търпение wink.gif
MaHeKeHa
Еми те са няколко версии за този криптонит, Ванка.
Johnny Red
Ахъм, известно ми е. Но аз лично с тази съм най-запознат. Иначе ми е любопитно коя ще изберат. Но имайки предвид, че се водят по новите интерпретации, мисля че ще е тази. Ще видим. smile.gif
MaHeKeHa
Напротив. Тази за която си мислиш, се споменава едва в няколко броя на Супермен, докато другата версия фигурира в доста комикси на Супермен - включително и в новата ера Супермен.
Johnny Red
И за коя друга версия точно говорим, защото, както ти каза, са няколко?
MaHeKeHa
Цитат(sonofsparda @ Sep 20 2007, 23:09) *
И за коя друга версия точно говорим, защото, както ти каза, са няколко?

2, ако трябва да сме точни, Ванка. Онази, която отслабва силите на Бизаро (пропорционално на зеления криптонит) и тази, другата версия, която синия Криптонит прави Бизаро интелигентен, добър и политически настроен.
MaLkIq_MuKi
Ооооо, политика. Да ги нямаме такива biggrin2.gif И на мен ще ми е интересно поне 1 да видя Кларк облагодетелстван от някой криптонит worthy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.