Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Курсове по английски език
GGbit.info > ???????? > ??????????? ? ?????
Scarlett_Io
Нека ако някой знае или е чувал кой е най-добрият център за обучение по английски език в Пловдив, моля да сподели мнение, защото от много време се чудя къде да се запиша и непрекъснато чувам различни мнения!
Relevant Advertise!
adoration_
Аз ходя в LinguaMundi! Сега ще карам 4то ниво тамsmile.gif
Други много добри училища са Фарос,Европа и Британикаsmile.gif

Разгледай условията на 4те училища и си избери това,което е най-добре за теб саматаsmile.gif Ако ти трябва още инфо за LinguaMundi,само кажи smile.gif
$windle
По-добре частни уроци, а не в клас с 50 човека и сумати пари wink.gif
Крадец на рози
Цитат(swindle @ Sep 8 2007, 18:08) *
По-добре частни уроци, а не в клас с 50 човека и сумати пари wink.gif

В клас по 10 човека :> Говориш глупости.
Аз бих казал, че не съм доволен от Европа, но както си решиш.
Mimsey
Цитат(adoration_ @ Sep 8 2007, 16:23) *
Аз ходя в LinguaMundi! Сега ще карам 4то ниво тамsmile.gif
Други много добри училища са Фарос,Европа и Британикаsmile.gif

Разгледай условията на 4те училища и си избери това,което е най-добре за теб саматаsmile.gif Ако ти трябва още инфо за LinguaMundi,само кажи smile.gif

А Сис, каква е цената на едно ниво (приблизително) ? И по колко време трае всяко от нивата? Те бяха само 4-ри или греша?
adoration_
Цитат(Mimsey @ Sep 10 2007, 14:35) *
А Сис, каква е цената на едно ниво (приблизително) ? И по колко време трае всяко от нивата? Те бяха само 4-ри или греша?

Нивата са 5:
1 - Elementary
2 - Pre-Intermediate
3 - Intermediate
4 - Upper-Int.
5 - Advanced

Цената на едно ниво е 248 лева (За сравнение в Европа и останалите училища цените са около 230 E) : ето и САЙТ , където можете да разгледате.
Scarlett_Io
Цитат(adoration_ @ Sep 11 2007, 10:38) *
Цитат(Mimsey @ Sep 10 2007, 14:35) *

Нивата са 5:
1 - Elementary
2 - Pre-Intermediate
3 - Intermediate
4 - Upper-Int.
5 - Advanced

Цената на едно ниво е 248 лева (За сравнение в Европа и останалите училища цените са около 230 E) : ето и САЙТ , където можете да разгледате.

Благодаря ти много !!! 4.gif 2thum[1].gif
adoration_
За нищоsmile.gif
ако имате още въпроси - само питайте smile.gif
kremitoo91
Учила съм в училища Европа две години, но не бях много доволна тогава. Все пак в трети клас беше това, нямам много спомени biggrin.gif Всичко, което научих преди да вляза в гимназията, съм го научила или сама, работейки на компютъра и четяйки чужди форуми, или в час по английски в 5ти и 6ти клас, защото в 7ми учителят беше отчайващ! Аз лично мисля, че най-добре е в училище да си учиш, но предполагам ти е минало времето за кандидатстване след седми клас, така че не знам :/ Трета година съм в паралелка с изучаване на английки език (не говоря за Английски гимназия) и почваме Upper-Intermediate. Миналата година няколко човека се явихме на изпита най-голямата изпитна комисия в Лондон, като три момичето го взехме с над 95 точки. Имахме някакви основи, но главно в часовете научихме най-много. Не знам за какви
класове по 30 човека се говореше по-горе, защото курсовете обикновено са по 10-15, но с колкото и хора да си, важното е да попаднеш на правилното място и на правилния учител. Така че поразпитай и не прибързвай с частни уроци. Ако ще взимаш някакъв изпит - да, може, особено ако форматът е по-особен, но иначе няма смисъл от частни уроци. Иначе съм чувала добри неща за Британика, но нямам идея какви са цените smile.gif
FrAgMaKeR
А за курсовете на kabinata.com някой да има впечетления?
delta717
Никога нe бих опрял да изучавам език срещу заплащане ... освен ако не ми предоставя училището в което уча да си науча езика.С англииския за сега съм нямал никакви проблеми и не мисля че ще имам,защото ми е много лесен просто си напрегнах сивото вещество още от 1-4 клас и от тогава нямам проблеми tongue.gif
Electrum
Цитат(delta717 @ Sep 23 2007, 08:34) *
Никога нe бих опрял да изучавам език срещу заплащане ... освен ако не ми предоставя училището в което уча да си науча езика.С англииския за сега съм нямал никакви проблеми и не мисля че ще имам,защото ми е много лесен просто си напрегнах сивото вещество още от 1-4 клас и от тогава нямам проблеми tongue.gif

Евала,за което .... ако искаш сподели тайната как да се подготвим сами за TOEFL и SAT примерно ?
adoration_
Цитат(YaHeL`` @ Sep 26 2007, 10:08) *
Цитат(delta717 @ Sep 23 2007, 08:34) *

Евала,за което .... ако искаш сподели тайната как да се подготвим сами за TOEFL и SAT примерно ?

Ако някой си мисли,че може сам да се справи,жестоко се лъже! smile.gif Подготовката,която се дава в училище е недостатъчна!:)
Silvana_
Здравейте, 2hi[1].gif да дам и аз едно мнение по темичката wink.gif 5angel[1].gif
В момента уча в Англия след полу-самоподготовка за "TOEFL", така че няма невъзможни неща. 2thum[1].gif
Да подготовката в училище съвсем не е достатъчна изпитах го сама на гърба си! След 13 години в бг училища с усилено изучаване на английски език, се оказа че познанията ми стигат за едно добро ниво на разговорен,да кажем и работен език, но не и за АКАДЕМИЧЕН стил който е необходимо изискване за да учиш в престижно училище в Англия.Номера явно е в това да знаеш какво искаш и да си готов да го постигнеш със собствени сили. 2bye[1].gif
DerEinzige
Britannica - 6** лева целогодишен курс по английски език. Сградата се намира до централна поща.
b00m*
а някой да даде некакви отзиви за Maximum щото гледам че те имат курсове най-редовно пък никой не казва бъкъл за тях. Иначе Lingua Mundi ми изглеждат доста добра школа само дето вече нямат места и сега се чудя дали да чакам до лятото или да ходя в Maximum . Та казвайте :]
Mimsey
Цитат(b00m* @ Feb 5 2008, 18:27) *
а някой да даде некакви отзиви за Maximum щото гледам че те имат курсове най-редовно пък никой не казва бъкъл за тях. Иначе Lingua Mundi ми изглеждат доста добра школа само дето вече нямат места и сега се чудя дали да чакам до лятото или да ходя в Maximum . Та казвайте :]

В Лингуата ще има скоро (или поне би трябвало) по-скорошен курс... ако има желаещи особено, и може да не се наложи да чакаш до лятото чак. smile.gif
b00m*
Цитат(Mimsey @ Feb 5 2008, 19:45) *

В Лингуата ще има скоро (или поне би трябвало) по-скорошен курс... ако има желаещи особено, и може да не се наложи да чакаш до лятото чак. smile.gif

Не исках да задълбочавам но : има места само че те се през делничните дни а аз цял срок съм 2ра смяна и определено не ми е удобно.Иначе чакам ако има повече желаещи да пуснат допълнителна група но не възлагам големи надежди.Докато в Maximum гледам че през седмица пускат нови и нови групи blink.gif а никакви отзиви няма ...
vankoto2002
Цитат(b00m* @ Feb 5 2008, 21:01) *
Цитат(Mimsey @ Feb 5 2008, 19:45) *

Не исках да задълбочавам но : има места само че те се през делничните дни а аз цял срок съм 2ра смяна и определено не ми е удобно.Иначе чакам ако има повече желаещи да пуснат допълнителна група но не възлагам големи надежди.Докато в Maximum гледам че през седмица пускат нови и нови групи blink.gif а никакви отзиви няма ...

Понеже съм изкарал няколко нива там + кандидатстудентска подготовка в Maximum, с която ме приеха на първо класиране английска филология, смея да твърдя, че са най-добрите. За лингвамунди не съм чувал добри отзиви, но ти си решавай.
vilioradev
Аз лично бих препоръчал Lingua Mundi,страхотни преподаватели,съобразяват се с времето на курсистите.Почти 80% от групите продължават и следващото ниво,лично на мен много ми харесва.След завъшване на курса,а и по време на него(по празници) се правят партита с награди и е много весело.Видях,че вече са пуснали и курсове за по-малки(5-8клас),има и подготовка за матури,TOEFL.Ето и още по-подробна информация: http://www.linguamundi.org/plovdiv/hot.php/
Scarletт Io,надявам се да съм помогнал! smile.gif
DiKaKo
rolleyes.gif Интересна дискусия! Ако трябва да се намеся и да дам своя глас, той ще бъде за LinguaMundi. Учил съм на доста места, но определено в Lingua са най-добрите професионалисти, и като преподаватели и като организация на курсовете. Сега завършвам, 4-то ниво там, така че впечатленията са ми много пресни. Със сигурност и лятото ще се запиша, само още не съм решил дали да я карам по по-леката процедура с разговорен курс или пак да си уча стандартните нива:) Надявам се, да съм помогнал, въпреки че виждам че дискусията е доста старичка dry.gif
Virosss
Здравейте,
гледам усилено се пита за курсове по Английски език и реших да ви споделя един каталог на Кабината в който са описани някой от най-известните езикови школи в повечето Български градове - > http://blog.kabinata.com/?page_id=1677

@Scarlett_Io , ако искаш погледни в този каталог категорията Английски език в Пловдив

Между другото наскоро ми се наложи да направя проучване кои са най-добрите езикови училища, понеже започнах да изучавам Английски език. Добри мнения имаше основно за linguamundi, а за онлайн Кабината, та се хванах да уча в Кабината за 3 месечен курс. Засега съм доволен, но повече информация ще дам на края на курса smile.gif
Dimitar111
Отдавна не бях поссещавам форума, но ти предлагам да се ориентираш към сугестопедично обучение по английски език. За целта посети сайта http://suggestopedia-center.com школата се казва Ренесанс център, но за съжаление е в София. Въпреки всичко ако някой друг има нужда от подобни курсове гарантирам, че това място ще ви хареса.
club135
И човекът не е посещавал форума отдавна - има-няма 4 години време.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.