Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Още спойлери за "Lara"
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Tedo
Появи се поредната порция спойлери за 6-ти епизод.Насладете им се.

Цитат
- Както Емо вече ни съобщи,има вероятност ролята на Зор-Ел да бъде изпълнена от бившия Херкулес Кевин Сорбо.
- Неидефициран синьо-червен обект(Кара) е забелязан да лети над Вашингтон.
- Кара е отвлечена от правителствен агент,който се е досетил връзката между разбития й кораб и нея.
- Клои разбира тайната,която Лана крие от Кларк.(каква ирония само smile.gif )

Relevant Advertise!
Mara Jade Fan
Вече почнаха да ми лазят по нервите- това от тяхна страна не е само садизъм ами висша форма на мъчение- дай да зарием нещастните шматки с купища яка информация, но да им пуснем някакво видео(въпреки че можем спокойно да пуснем 10-20 трейлъра ) -няма такова нещо. Нека да се пържат на бавен огън.... mad.gif mad.gif !!! Мерси за информацията toho , ама честно казано вече изобщо не ми става по-добре като чета готините спойлери около новия сезон. ПРекалено садистично е това вече, много при това. Както викаш-те ще пуснат трейлър чак след като мине първия епизод от 7-ми сезон blush.gif blush.gif !!! А и още нещо- чакам Херк- Кевин с отворени обятия. Дали наистина ще играе този за който си мислим wink.gif ?!?!
Tedo
Споко,Вики.Имам някво предчуствие,че до седмица ще се появи първото трейлърче.
Mara Jade Fan
Цитат(toho @ Sep 3 2007, 22:58) *
Споко,Вики.Имам някво предчуствие,че до седмица ще се появи първото трейлърче.

Да им ма.ата и седмицата 19.gif 19.gif !!! Сигурно си прав, защото щом търпелив човек като мен почна вече да се изнервя вече-какво остава за нерваците отвъд океана happy.gif happy.gif !!! А това с неидентифицирания обект в "хубави цветове"- Кара worthy.gif worthy.gif също обещава да е яко 4.gif 4.gif !!!
free_soul
Мерси, интересна новина.

Кара май май ше си фърка наляяяво и надясноо...без да му мисли по много. Опасностите , които идват..отговорността, когато притежаваш такива сили...всичко е толкова...товарещо и плашещо. Само да се надяваме Кларк да е там...to save the day again.
Johnny Red
Е, че как. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.