Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: И наградата печели...
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Алисън Мак, която за 2-ра поредна година печели наградата "ТВ приятел" от номинациите "TV Teen Choice Awards" по ТВ Фокс.

Майкъл Розенбаум също бе номиниран тази година, но за нещастие не успя да спечели. Накрая Майкъл загуби само от един сериал - Ugly Betty и актрисата Уилемина.

Въпреки всичко, поздравления за г-ца Мак и поредната й награда!
Relevant Advertise!
Apfh
Евалата на Алисън заслужава си наградата.
Тегля в момента нещо, което се предполага, че е рип на Наградите и ако се окаже истина го пускам тези дни в Замундата, за тези от вас, които имат желание да го изгледат. wink.gif
smallville_f
Ай да й е честито сърфчето на Алисън! Напълно си го е заслужила!!!!!!!!!!!!!!!!! 36_1_55[1].gif Яд ме е за Майкъл... ама нищо... догодина mrgreen[1].gif
Tedo
Ами честито.Не съм се и съмнявал.Аре догодина пак.
Mara Jade Fan
Цитат(toho @ Aug 28 2007, 18:48) *
Ами честито.Не съм се и съмнявал.Аре догодина пак.

Догодина не сърфче, а направо "Златен глобус" happy.gif happy.gif !!! А иначе искрено й честитя наградата. Алисън я заслужава със сигурност 4.gif 4.gif 4.gif !!!
repeto
Еми браво за наградата. Наистина е заслужава. Не мога да се сетя за някои по подходящ да вземе наградата в тази категория, все пак наистина си е верния помощник(Sidekick) на Кларк.
Apfh
Ммм видеото е качено, но за мое голямо разочарование нито Алисън, нито Майкъл ги има. Или не са присъствали лично и видео-награждаването е било отрязано, или самото награждаване не е показано. Кофти номер...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.