Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ОЩЕ ЕДНА ГОЛЯМА НОВИНА
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Относно предната тема, която визираше (отново) "ГОЛЯМА НОВИНА", искам да добавя, че тази е другата голяма новина, която идва директно IESB.com

Новината се отнася за Лигата на Справедливоста (пълнометражния филм), в която новина ОФИЦИАЛНО Е обявено, че "Мъжът от стомата" ще се изиграе от...

Том Уелинг, който е готов да сложи костюма и червеното наметало.

Цитат
Get ready Smallville fans, your fantasies of Tom Welling in a cape are getting ready to come true. Yes that’s right, Tom Welling, TV’s Clark Kent, has been approached to take up the Superman role in the Justice League film. This has been a hope of Smallville fans for years and all indications are that WB has finally heard the call.

Ето ви и уеб сайта, за да го видите със собствените си очички: IESB.com
Relevant Advertise!
lemmy
Бих казала невероятна новинааа 4.gif 4.gif 4.gif
smallville_f
Няма нищо по-хубаво за "добро утро" от хубава новина като тази!!!!!!!!!!!! На прага на лудостта съм от радост 3.gif !!! МЕРСИ!!! 4.gif 3.gif 3.gif 3.gif
MaLkIq_MuKi
Ако щете ми вярвайте обаче се разревах biggrin2.gif Най-хубавата новина ей smile.gif
solenka
shocking.gif shocking.gif shocking.gif Супер новина! Направо не мога да повярвам. Мерси много, Емо!
Apfh
Страхотна новина, но мисля, че другата половинка в статията прави нещата двойно по-яки.
За какво става дума. В началото на тази седмицата същият сайт пусна статия (то даже има линк към нея в тази), в която се съобщаваше за слух потвърден от източници в няколко компании за CGI/MoCap - накратко ставаше дума, че целият филм за лигата може би ще бъде направен на компютър. Нещо, като предстоящият Беуолф с Анджелина Джоли. Лично аз бях доста разочарован, защото искам изцяло игрален филм! Сега обаче ако прочетете пълната статия, не само ще видим Том, но явно ще го видим, както си трябва - неанимиран. Целият филм няма да бъде анимиран, макар че ще има страшно много сцени изцяло пресъздадени на компютър. Та лично аз съм супер доволен, че ще си гледам Том от плът и стомана, вместо направен с темперни бойчки (колкото и яко да е вече става досадно), което ще рече.. ще се пие двойно след изпитите. wink.gif

Остава още едно друго въпросче сега... кой ще вземат за Батман, след като Роут и Бейл официално обявиха преди няма и седмица, че няма да участват в Лигата?
Johnny Red
Holy shit! biggrin.gif Е това вече ме срина из основи. Карайте линейката веднага! Go, Tom, go! 8.gif
free_soul
Очаквах , че ще дойде и този ден...Да разбера , че любимият ми актьор ще изиграе Супермен на големия екран. Представях си каква ли ще бъде моята "реч", а сега когато му дойде времето....става така, че оставам без думи. Останах шокиран от радост, останах също и малко изненадан, че Роут е отказал(незнавам какви причини). Том е образът на Супермен през ховото хилядолетие. Той заслужава да поеме щафетата и да приеме съдбата на Супермен.

П.С. Какво ще стане с актьора, който ще играе Батман. Не мога да повярвам , че Бейл се е отказал....
П.С. Кога излизаше Лигата на справелидвостта. Спомням си нещо за 2009...ама не съм сигорен
Mara Jade Fan
Абе новината си е страхотна и наистина много се радвам blush.gif !!! Но това все още е само донякъде. Защото докато не подпишат черно на бяло договора,докато не почнат снимките- няма да имам сигурността че всичко е истина. Все ще си мисля, че ако ме ощипят и ще се събудя mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif !!! Когатовсичко стане завършен факт, тогава едва ще се зарадвам истински. Абе честно казано още повече ще се зарадвам, ако актрисата, която ще изберат да играе Hawkgirl е също толкова яка,колкото и героинята в анимациите 4.gif 4.gif !!!
didssy
нещо ми скача в корема и тфа не е храната !!! нямам търпениееееееееее да да видяяяя този филм .... shocking.gif worthy.gif worthy.gif
Johnny Red
Цитат(vikihill96 @ Aug 26 2007, 16:53) *
Абе честно казано още повече ще се зарадвам, ако актрисата, която ще изберат да играе Hawkgirl е също толкова яка,колкото и героинята в анимациите 4.gif 4.gif !!!

Вики, много се съмнявам да видим Hawkgirl във филма, защото тя по принцип не е част от оригиналния състав на Лигата. В анимацията беше, защото продуцентите искали да има представител на фамилията Хол и затова я слагат на мястото на Ей Си. И аз искам да я видя в игралния филм, ама дълбоко се съмнявам, че ще стане.
Mara Jade Fan
Цитат(sonofsparda @ Aug 27 2007, 13:06) *
Цитат(vikihill96 @ Aug 26 2007, 16:53) *
Абе честно казано още повече ще се зарадвам, ако актрисата, която ще изберат да играе Hawkgirl е също толкова яка,колкото и героинята в анимациите 4.gif 4.gif !!!

Вики, много се съмнявам да видим Hawkgirl във филма, защото тя по принцип не е част от оригиналния състав на Лигата. В анимацията беше, защото продуцентите искали да има представител на фамилията Хол и затова я слагат на мястото на Ей Си. И аз искам да я видя в игралния филм, ама дълбоко се съмнявам, че ще стане.

Ами нормално mad.gif . Защо ли си помислих, че и на човек като мен ще му направят кефа и да я включат. Напоследък все на "хубави" новини с любимите ми червенокоси жени в комиксите, игрите,книгите и филмите ми върви blush.gif !!! Защо ли се учудвам sad.gif sad.gif !!! Абе дано все пак филма като цяло се осъществи в параметрите,които на нас ни се иска smile.gif smile.gif !!!
Green_Arrow
Това е най-добрата новина , която някога съм чувал smile.gif
repeto
Голяма новина найстина. Вече дори я има и в дир.бг със заглавие "Милър ще режисира “Justice League”", само дето не се споменава нищо за актьорския състав, но все пак е хубаво да се види написано.
Само дето този които е писъл статията не прави разлика между Flash и Флаш Гордън.smile.gif
sulu
Това е много добра новина!Честито на всички ни! smile.gif smile.gif smile.gif
Tedo
Според мен Том не трябва да участва във филма.Ако прекалено дълго остане в ролята на Кларк Кент след време всички ще го оприличават на този персонаж и в другите му филми няма да го харесат,както става с много други актьори играли прекалено дълго един персонаж.Визирам примерно каста на Приятели единстено Анистън успя да излезе от сянката на Рейчъл,останалите нямат този късмет и нямат успешни филми или сериали след края на шоуто.Друго което ме притеснява е,че Крисчън Бейл няма да игра е Батман,което си е голяма загуба. 14.gif

П.П.:Това,че проекта няма да бъде на екипа на Сингър и компания,а и Брандън Руут и Крисчън Бейл няма да участват ме навежда на мисълта дали пък филма няма да бъде от типа на Смолвил,без лигави костюмчета от трико и разни наметалца? Доколко знам лиценза или правата или там каквото е за костюма на Супермен е у екипа на Сингър,а пък има веротност следващите 1-2 години да бъде започнат проекта Супермен срещу Батман.
Mara Jade Fan
Като подкрепа на тезата ти с оприличаването на актьорите с дадени роли ще ти добавя и каста в Star Wars-Episodes IV-VI. Там единствено Харисън Форд си има една наистина много стабилна карирера и извън тези филми. Абе не знам, аз явно тъй или иначе ще си бъда прецакан с този филм(мисля че стана ясно защо blush.gif ), но все пак се надявам другия прецакан да бъде Том. Тоест дано филма не се окаже някакъв провал(примери с лоши режисьори-дал бог mrgreen[1].gif ).
Apfh
Цитат(toho @ Aug 29 2007, 11:54) *
П.П.:Това,че проекта няма да бъде на екипа на Сингър и компания,а и Брандън Руут и Крисчън Бейл няма да участват ме навежда на мисълта дали пък филма няма да бъде от типа на Смолвил,без лигави костюмчета от трико и разни наметалца? Доколко знам лиценза или правата или там каквото е за костюма на Супермен е у екипа на Сингър,а пък има веротност следващите 1-2 години да бъде започнат проекта Супермен срещу Батман.

Това пък къде си го чул? Лигата е сигурна, Супермен 2 е сигурен, Батман 2 се прави... МНОГО ме съмнява да напрвят "Супс vs. Батман" в скоро време. Плюс, че на такъв слух не съм попадал, а чета доста за киното и в частност супер-герои.

Колкото до първата част - Том вече играе 6 години младият Кларк. Според мен отдавна е минал този момент хората да го опреличават само с една роля. Ако актьора е добър и има желание винаги може да промени виждането на зрителя.
В случаят с Приятели - доколкото си спомням хонорара и на шестимата е бил един от най-високите за ТВ предаване. Вярвай ми пари не им липсват. И шестимата имат роли и след сериала. Мат ЛеБланк има собствен спин-оф, което е доста за телевизията.

Вики, Марк Хамил има участие в почти всяка по-значителна анимация през последните 15 години. Гласът му е златен...
Да не играе, а да озвучава си е било изцяло негово решение...
Mara Jade Fan
Цитат(Apfh @ Aug 29 2007, 16:10) *
....Вики, Марк Хамил има участие в почти всяка по-значителна анимация през последните 15 години. Гласът му е златен...

Абе донякъде си е така може би, но съм сигурен, че решението му е било продиктувано не само от желанието му да озвучава анимации и т.н, ами и защото почти нито един негов филм след SW не е имал особен успех(да не кажа нито един..., а всички им е ясно защо). Абе гледал съм му негови филмчета-биографии и знам, че изборът му да не играе,а да озвучава не е съвсем подтикнато от стремежа да върши само едното blush.gif !!!А че като изяви в театъра и озвучаване на анимации и т.н си е перфектен Марк-така си е. Озвучаването му примерно на Жокера си е направо на неземно равнище worthy.gif worthy.gif !!!
А колкото до филмчетата дето ги изброяваш освен JLA - дано да са хубави всичките,защото иначе би било супер гадно happy.gif !!!
Tedo
Цитат(Apfh @ Aug 29 2007, 16:10) *
Това пък къде си го чул? Лигата е сигурна, Супермен 2 е сигурен, Батман 2 се прави... МНОГО ме съмнява да напрвят "Супс vs. Батман" в скоро време. Плюс, че на такъв слух не съм попадал, а чета доста за киното и в частност супер-герои.

Колкото до първата част - Том вече играе 6 години младият Кларк. Според мен отдавна е минал този момент хората да го опреличават само с една роля. Ако актьора е добър и има желание винаги може да промени виждането на зрителя.
В случаят с Приятели - доколкото си спомням хонорара и на шестимата е бил един от най-високите за ТВ предаване. Вярвай ми пари не им липсват. И шестимата имат роли и след сериала. Мат ЛеБланк има собствен спин-оф, което е доста за телевизията.

Вики, Марк Хамил има участие в почти всяка по-значителна анимация през последните 15 години. Гласът му е златен...

Според мен Том трябва след Смолвил да зареже персонажа Кларк Кент той е в началото на кариерата си и ще е много тъпо ако така да се закопае,а и от клипа останах с впечатлението че са говори ли с него за филма но дали ще стане факт е друг въпрос.
Колкото до Приятелите не е само до пари,то Спилбърг и затрупан с пари но продължава да прави филми.А пък Мат ЛеБланк и неговия спин-оф едвам издържа 2 сезона и го спряха защото нямаше рейтинг.
Apfh
Цитат(toho @ Aug 29 2007, 18:42) *
Според мен Том трябва след Смолвил да зареже персонажа Кларк Кент той е в началото на кариерата си и ще е много тъпо ако така да се закопае,а и от клипа останах с впечатлението че са говори ли с него за филма но дали ще стане факт е друг въпрос.
Колкото до Приятелите не е само до пари,то Спилбърг и затрупан с пари но продължава да прави филми.А пък Мат ЛеБланк и неговия спин-оф едвам издържа 2 сезона и го спряха защото нямаше рейтинг.

Спилбърг е сценарист, режисьор, продуцент,... и още какво ли не. Целият му живот е киното. При него парите имат доста малко значение.
При "Приятели" става дума за актьори.

Освен това съм разочарован много от гледната ви точка - за да бъде добър един актьор трябва да има само хитове, така ли?! Това е глупаво.

toho, пак ти казвам, че всичко зависи от актьора - ако не успее да си изиграе ролята и зрителите няма да го видят по друг начин.
Ако пък сметнеш датите, ще видиш, че филмът трябва да излезе в края на 8-ми сезон на Smallville. (ако е последен) Не виждам по-добър завършек на една роля от игрален филм. Плюс това има два типа актьори - такива, които се снимат само във филми и такива, които играят за сериали. Първият тип понякога прави гост-участие в сериали, но вторият тип рядко бива канен на голям екран. Доколкото си спомням Том има една (всъщност са 2) по-голяма роля във филм и това е в "Деца на килограм". Предлагат му главна роля в голяма продукция... дали ще откаже? Все едно Роут да е казал "Не" на Супермен, само защото е трябвало да снима малка роля в сериал... wink.gif
Mara Jade Fan
Цитат(Apfh @ Aug 29 2007, 20:04) *
....Освен това съм разочарован много от гледната ви точка - за да бъде добър един актьор трябва да има само хитове, така ли?! Това е глупаво.

Амм, надявам се че не визираш и мен в този случай с това "ви" в гледната точка blush.gif !!! Защото не помня да съм казал нещо от сорта-"щом няма само хитове даден актьор-значи ни става mrgreen[1].gif ". Надявам се че не е тъй, защото от подписчето ми, а и от доста от изказванията ми е ясно на коя филмова поредица с участието на Марк Хамил съм "пожизнен фен" worthy.gif worthy.gif !!! Но тук и идва разликата ми с много други фенове на разните му там поредици и сериали-аз никога не възприемам(или поне се стремя) даден актьор/актриса само с една дадена роля happy.gif !!! Или само пък с "хитови заглавия". Мен ме е яд просто, че голяма част от зрителите по света не са приели Марк с другите му игрални роли(това се отнася и за всички други "уж типажни" актьори-това винаги ме е дразнило happy.gif , да свързваш някой само с опрееделена роля или тип на игра happy.gif ). Вярно че от решението на Марк анимацията със сигурност е спечелила извънредно много,но мен винаги ми се е искало да го гледам и в повечко игрални филми освен в SW. Та дотук с тази тема. Колкото за мнението ти за Том и разсъждението защо трябва да приеме ролята на Супермен във филма-може би си прав, а може би не-да направят евентуалния филм,пък ще решим тогава. Сега само ще спорим-"за" или "против",но само на лична основа ,а няма да спорим пред конкретни факти happy.gif happy.gif!!! Всеки трябва да има обаче шанс да се докаже като разностранен актьор, да видим дали тази бъдеща роля ще помогне на Том в това начинание-Аз му го пожелавам искрено 4.gif 4.gif !!!
black1wolf
Ее брао добра новина tongue.gif Честито на сички smile.gif
MaHeKeHa
Цитат(Apfh @ Aug 29 2007, 19:04) *
Цитат(toho @ Aug 29 2007, 18:42) *

Спилбърг е сценарист, режисьор, продуцент,... и още какво ли не. Целият му живот е киното. При него парите имат доста малко значение.
При "Приятели" става дума за актьори.

Освен това съм разочарован много от гледната ви точка - за да бъде добър един актьор трябва да има само хитове, така ли?! Това е глупаво.

Мерси, Бобо. Ние също сме разочаровани от гледната ТИ точка...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.