Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Вълнуващи новини!
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Hell aye!

Един от най-добрите уеб сайтове отнасящи се за митологията на Супермен успя да направи интервю с Майлс Милър, който сподели обширна информация относно предстоящия сезон 7. Интервюто е разделено на 3 части във видео формат, но няма картина. Всичкито, което се вижда е снимка на Майлс, а човекът, който е провел интервюто го е направил по телефона.

Като цяло г-н Милър говори за визията на сезон 7 и какво предстои оттук нататък.

Една много интересна новина споделена по време на интервюто:

- Лекс Лутър и Кларк Кент ще се съберат, за да се изправят срещу стар враг от сериала! Спекулациите за сега са "Брейниак", но разбира се, това са само спекулации!

- Другото, което Майлс потвърждава е (за съжаление на някои от вас) Лана и Кларк ще имат (отновно) романтична връзка.

- Някои от старите лица (гост-актьорите) ще се върнат в Смолвил. В това число влиза и Пит Рос.

- Майлс сподели още, че имат СЕРИОЗНИ намерения след края на сериала Смолвил да направят пълнометражен филм Смолвил.

Ето ви връзка към сайта, ако искате да го чуетe със собствените си уши: Voices From Krypton
Relevant Advertise!
smallville_f
О да!!! Лекс и Кларк в екип ... 15.gif Ще ми хареса ... Тфа за Лана се очакваше, все пак тя призна на Кларк че напуска Лекс заради него и му каза, че го обича.Щом ще се върне, защо да не попалува с Кларки blink.gif ... Пит е интересно дали са го направили Super-freak или не... Чакаме го да си дойде "у дома" 4.gif Давам пълната си подкрепа за пълнометражния филм happy.gif Емо, мерси за добрите новини rolleyes.gif
free_soul
Мерси Емо отново за невероятната новина.

Всичко , което описа е страхотно. Няма да пиша излишни коментари......само ще кажа, че Смолвил е сериал който не спира да ме изненадва непрестанно. Именно Смолвил е сериала, в който съм влюбен вече повече от година.

Пишеш, че юнаците смятат да снимат пълнометражен филм Смолвил....какъв по-прекрасен завършек (може би ) от това бихме получили. А като се замисля сега...колко са въобще сериалите, след които се прави пълнометражен филм....май май...нещо не мога да се сетя за такива. Смолвил е на път да стане един сериал-чудо...то ако не за другите..поне за мен ще е.

Отново мерси за новината.
Apfh
Беше време да видим Пит отново в Смолвил. Една найстина добра новина...

Колкото до пълнометражен филм - icon_peace.gif ооо да.. страхотно!
Tedo
Ехе пълнометражен филм.Желанието може и да ми се сбъдне края на сериала да бъде като филм като Фарскейп а не в два епизода като повечето сериали.Най-много се кефя за Пит, старата банда отново ще се събере(макар и за един епизод) а и вече всички знаят за Кларк(Лана,Клои и Пит) а бе епизода ще е разтърсващ.Само се надявам този "REUNION" между Лекс и Кларк да е само за един епизод както беше в Nemesis,защото почти 6 сезона ги чакахме да се хванат за гушите.Колкото за Милтън Файн надявам се че тези спекулации не се вярни защото на мен лично много не ми хареса как го изигра Джеймс Мастърс(може би като съм гледал толкова време в Бъфи като Спайк и затова да не ми пасва много).
MaHeKeHa
Е не знам за вас, но на мен Мастърс ми хареса като Брейниак. Мисля, че човека се постара много. И също така, много му ходи да играе точно такъв тип роли. И да, г-н Милър отчетливо каза "пълнометражен" Не може да се правят съпоставки за "два" епизода, а филм - такъв.
Mara Jade Fan
Радост за ушите, радост за очите, радост за цялото ми "безценно Аз" са новините ,които отново ни съобщаваш Емо 10.gif 10.gif !!! Браво 4.gif !!! Няма да се впускам в подробности,защото другите преди мен много добре са изразили всичко,което смятам за изложениет новини. Само едно ще добавя- Очаквам с нетърпение появата на пълнометражния филм(дано е след осми сезон обаче happy.gif happy.gif ). А и още нещо- Мастърс доста добре си изигра ролята и според мен, но както каза и toho мен също не ме кефи особено в Бъфи-то, но като актьорска игра в Смолвил се справи човека-нищо против да го видим отново biggrin2.gif !!!
Tedo
Ами на вас ви е харесал,на мен не. wink.gif
MaLkIq_MuKi
Лелеееее, направо вече ще откача. Искам си СМолвил....Много се радвам че Пит отново ще участва, беше ми много как да го кажа...успокояващ smile.gif Мерси за инфото Емо smile.gif
Johnny Red
О, страхотно просто! smile.gif Много ме кефи това за пълнометражния филм(за който отдавна има спекулации между другото);знаете мнението ми за Клана-връзката или изобщо за въпросното им събиране, но беше невъзможно това да не стане след като Лана научи истината - така че дайте ги насам пък да видим какво ще стане(макар и всички да знаем, че в крайна сметка нищо);отдавна искам Пийт да се върне, така че го посрещаме както подобава; Лекс и Кларк отново в тандем - само така! Стига вече тия простотии - "Тя обича мен, а не теб." и т.н. - старите авери ще се съберат отново пък било то и за един епизод. Ей т'ва е, Миме - нали искаше Лекс и Кларк отново да са приятели - ами отново ще са "приятели" било то за малко. Джеймс Марстърс много ме изкефи в 5 сезон, така че с две ръце викам да го върнат. smile.gif Магията Смолвил отново ще разтърсва на левъл макс - няма как. Нещо, на което ние - феновете отдавна сме свикнали. smile.gif
Mr. Winchester
О, да. Новините са страхотни. Както това, че Пит ще се завърне, така и това, че ще има пълнометражен филм 4.gif 4.gif 2thum[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.