Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Спойлери относно Лана
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Спойлерите идват директно от "Webmistress - Джени" - момиче, което е присъствало на някои от сцените в различни епизоди. Ето какво докладва Джени:

------[ Нов спойлер 16.08 ]------

Новината идва директно от Кристин-Онлайн, която твърди, че спасението на Лана ще включва И Клонинг!

(Хехехе, дали не се оказах прав :>)

------[ Спойлер ]------

- Когато Джени е присъствала на снимките, епизодите, които са снимали са били "Bizaro", "Kara" и "Fierce"

- Действието се развива в Шанхай, в апартамент и сцена в спалнята след което следва сцена по улиците и магазините в Шанхай.

- Кристин Крюк е присъствала целият ден на снимките.

- Изглежда, Лана ще се появи още в първите епизоди, но действието при нея ще се развива в Шанхай, а не в Смолвил. (Преди време бях писал спойлери, че Лекс ще търси 'някого' в Китай. Вероятно този някого ще бъде Лана)

- Вероятно, Лана и Кларк отново ще се съберат.

- Изненадващото посещение в плевника ще бъде Лана.

Това е.
Relevant Advertise!
Mara Jade Fan
"Това е ", но напълно достатъчно според мен. Да видим кой кого ще намери първо-дали Лекс - Лана или Лана-Лекс(за кой ще бъде "по-болезнено" biggrin2.gif ). Хубаво е че Лана няма да отсъства от сериала, а ще се включи в купона още отначало happy.gif happy.gif !!!
MaHeKeHa
Обновено респективно първата новина/спойлер.
Tedo
Надявам се че това с клонинга няма да продължи дълго.Според мен в плевнята ще се появи клонинга ,тъй като Лекс има интерес към Кара ще го прати тоя клонинг за да се доближи до Кара и Кларк и респективнно истинската Лана като разбере че се е появила няква фалшива Лана ще се завърне в Смолвил за да и разкатае фамилия а покрай нея и на Лекс.

Тоя сезон очаквам на Лекс да му е доста трудно доста врагове има вече Лоис,Клои,Кларк,Лана,Джими а и сега и Кара а бе кажи-речи целия каст.
Mara Jade Fan
Забрави да споменеш Оливър и JL. То като се замислим и с баща си не са първи приятели(врагове чак не,но не са и първи приятели), затова направо да си го кажем-врагове ще са си му направо целия каст biggrin2.gif biggrin2.gif !!! А дано има верно сблъсък Лана- evil Лана,ще бъде интересно happy.gif !!!
Tedo
Според мен ще има тъкъв сбълък.Последния сезон бая отракаха Лана вече не е онова безпомощно момиче.Показа че може да бъде доста лоша а бе ще има емоции със сигорност.
Mara Jade Fan
Цитат(toho @ Aug 17 2007, 09:52) *
Според мен ще има тъкъв сбълък.Последния сезон бая отракаха Лана вече не е онова безпомощно момиче.Показа че може да бъде доста лоша а бе ще има емоции със сигорност.

Аааа, две "лоши издания" на Лана. това би било свръх дори моите очаквания. Като се намеси и Кара и ще имаме един хубав, старомоден, истински женски бой 10.gif 10.gif !!! Да видим и ролите на Лекс и Кларк в сблъсъка happy.gif happy.gif !!! Абе ще оправдаят очакванията ни, no argue with that happy.gif !!!
MaLkIq_MuKi
Доста ще е интересно rolleyes.gif Но определено ще ми хареса да видя Лана да бие Лана biggrin2.gif
free_soul
Новините са достатъчни, поне засега smile.gif Мен ме устройва инфото , което Емо даде.

Честно , да Ви кажа незнаех как ще подходят с 6-ти сезон. Когато му дойде времето - те се справиха повече от блестящо.
Сега очаквам един 7-ми грандиозен сезон. А какво ли ще получа...може би нещо, което ще надмине всичките очаквания на феновете по света. Аз лично искам да се надявам да е така smile.gif
Johnny Red
Така ще е, Павка - можеш да бъдеш сигурен в това. smile.gif
Mara Jade Fan
Цитат(sonofsparda @ Aug 18 2007, 09:11) *
Така ще е, Павка - можеш да бъдеш сигурен в това. smile.gif

Аммм, със всички ни е така. Сигурност, убеденост, а накрая ще се окаже, че очакванията ни са били леко надминати- в смисъл каквото и да очакваме накрая ще бъде преизпълнено. Очаквахме шести сезон да е много добър-еми оказа се много,много по- biggrin2.gif !!! Сигурен съм, че същото ще стане и със седми сезон-Те още от сега какви ни ги съобщават,като ги видим в действие всички замисли и идеи и не ми мисли колко яко ще се почувстваме happy.gif happy.gif !!!
free_soul
И дай боже, гилдията от фенове да се разрастне още повече smile.gif
Mara Jade Fan
Цитат(free_soul @ Aug 18 2007, 12:57) *

Ами то тя си е голяма по света. Само нашите тъпи телевизии не щат да дават сериала и затова в България той не е толкова популярен blush.gif !!!(за TV 7 не говорим-те вече за трети път повтарят първи е втори сезон,докато започнат евентуааално трети и нататък сигурно ще остареем mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif ). Но иначе си прав- феновете няма как да не се увеичат,особено като ще имаме двама жители на Криптон happy.gif -значи и фенската маса ще стане двойна 10.gif !!! Като се разбере,че ще имаме поне до едно време две издания на Лана-еми още едно двойно увеличение на зрителите. А ако пък клонинга на Лана бъде убит и "Лана хейтърите " ще бъдат удоволетворени,защото поне веднъж Лана(макар и не истинската) ще умре-значи още едно двойно увеличение на зрителите....И така може да си продължим до безкрайност 10.gif !!!
Tedo
Цитат(vikihill96 @ Aug 18 2007, 13:19) *
Цитат(free_soul @ Aug 18 2007, 12:57) *

Ами то тя си е голяма по света. Само нашите тъпи телевизии не щат да дават сериала и затова в България той не е толкова популярен blush.gif !!!(за TV 7 не говорим-те вече за трети път повтарят първи е втори сезон,докато започнат евентуааално трети и нататък сигурно ще остареем mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif ). Но иначе си прав- феновете няма как да не се увеичат,особено като ще имаме двама жители на Криптон happy.gif -значи и фенската маса ще стане двойна 10.gif !!! Като се разбере,че ще имаме поне до едно време две издания на Лана-еми още едно двойно увеличение на зрителите. А ако пък клонинга на Лана бъде убит и "Лана хейтърите " ще бъдат удоволетворени,защото поне веднъж Лана(макар и не истинската) ще умре-значи още едно двойно увеличение на зрителите....И така може да си продължим до безкрайност 10.gif !!!

Ехе те по твойте сметки броя на феновете трябва да стане повече от броя на китайския народ biggrin2.gif
free_soul
Защо не smile.gif Всички под един покрив, всички на една маса : ) Smallville fans only emoticon1 (31).gif
68beats
Това за клонинга ми звучи някък странно,аз се надявах да има истинска Лана отново ,пък и всички Клана фенове ще сме много доволни на връзката им от начало rolleyes.gif Мерси за инфото!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.