Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Още спойлъри от сезон 7
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Johnny Red
- Д'жон Д'жонз/Martian Manhunter ще има още участия в сезон 7. Эасега се энае само за "Bizarro" и "Cure", но е почти сигурно, че Джон ще има още няколко появи през новия сеэон.

- Ще има обръщение към "другата" Кара(от "Covenant") и също вероятно нов разговор с Джор-Ел.

- Кара ще има по-голямо присъствие от Зелената Стрела и ще бъде в минимум 11 епиэода от сеэона. Също така ако има 8-ми сезон, тя ще участва и в него. 4.gif

- Ще има много напрегнатост и конфликти между Лекс и Лойс. Лойс энае що за човек е Лекс и иска да се погрижи той да не нарани никого повече. Освен това тя е привлечена от идеята да преследва такъв опасен човек - нещо, което изобщо няма да се хареса на Кларк.

- Кларк МОЖЕ да започне да лети в сезон 7 и да се доусъвършенства в 8.
Relevant Advertise!
Tedo
Мерси за инфото.Според мен беше логочино Марсианеца на има още участия защото все пак е наставник на Кларк и има не леката задача да го наглежда.Гоуф за пореден път споменава 8-ме сезон което си е супер и според мен той ще го направи.
repeto
Цитат(toho @ Jul 25 2007, 13:05) *
Мерси за инфото.Според мен беше логочино Марсианеца на има още участия защото все пак е наставник на Кларк и има не леката задача да го наглежда.Гоуф за пореден път споменава 8-ме сезон което си е супер и според мен той ще го направи.

Ще бъде извън всяка логика ако не дадат на Смолвил 8-ми сезон. Още от началото на тази година Гоуф загатва, че имат идеи и за 8-ми сезон и ако има 8-ми сезон той ще е последен за сериала. Според мен, а и всички фенове няма как да не са усетили, просто колко много се измени шоуто през последните два сезона и особенно през 6-ти.(стана доста по зрелищо и все повече се доближава до митологията за супермен).
А и всичко което ни е известно за сега за 7-ми сезон и каквото още са ни обещали продуцентите да очакваме, за напред е просто страхотно.(Имаме Кара, Марсианеца, завръщането на Зелената Стрела и останалата част от лигата, Лоис почва работа в Дейли Планет, с Кларк започват да разчитат все повече един на друг, Лекс тотално се превръща в The villain които познаваме от митологията за Супермен). Е просто с всички тези промени които ще настъпят и всички персонажи които се очаква да вземат участие през този сезон, ако найстина от CW си направят гавра да не дадат на шоуто още един сезон, просто .................. нека да кажа само че ще е гадно.
Mara Jade Fan
Мерси за информацията Ванка- голяма част от нея естествено ме зарадва още от сега и със сигурност ще стигне кулминацията си,когато започне новия сезон mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif !!! Верно ако не дадат 8-ми сезон аз ще си го кажа repeto- е бъде много ШИ. АНО и гадно от тяхна страна, но съм почти убеден ,че това в крайна сметка няма да се случи. Тъй че съм все още спокоен и кротко и тихо(да бе как ли пък не 15.gif 15.gif ) си очаквам новия 7-ми сезон happy.gif happy.gif !!!
lyubenski
Нещата започват да звучат все повече и повече яко. Сценаристите са решили наистина да ни поднесат нещо огромно за седми сезон. Аз лично не искам да урочасвам нещата, но съм 100% сигурен че ще има 8 сезон.
Mara Jade Fan
Цитат(lyubenski @ Jul 26 2007, 19:48) *
Нещата започват да звучат все повече и повече яко. Сценаристите са решили наистина да ни поднесат нещо огромно за седми сезон. Аз лично не искам да урочасвам нещата, но съм 100% сигурен че ще има 8 сезон.

От твоите- нашите уста...в "сценаристките уши" biggrin2.gif biggrin2.gif !!! А за седмия сезон още какво да кажа-убеден съм,че скоро така ще бъдем затрупани от информация,че аз накрая няма да издържа и ще почна да се "възнасям в небето от кеф" и то без помощни средства mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif !!!
clark_megi
Нямам търпение да започне сезона ,остава все по малко време,макар че незнам дали е точно по тематата някои знае ли кога е убявена примерната дата за първи епизод?
Tedo
Цитат(clark_megi @ Jul 28 2007, 15:01) *
Нямам търпение да започне сезона ,остава все по малко време,макар че незнам дали е точно по тематата някои знае ли кога е убявена примерната дата за първи епизод?

Да обявена е.27-ми септември
free_soul
Мерси за инфото, Ванка.

Очаквам да видя, как ще представят Кара в наближаващия сезон. Предполагам и ще видя една физиономия на Кларк, която едва ли е показвал до сега през сезоните. Даа..имам предвид момента когато разбере, че с Кара са братовчеди ; -)

Лоис, изглежда ще продължава да си пъха носа наляво и надясно в работите на Лутър. Даа..ще има стари сметки за уреждане.

Най-ми хареса инфото за летенето на Кларк. Това определено ще си заслужава да се види. За мен това е може би най-удивителната негова способност ....и не случайно, той я "отркива" чак на този по-късен етап през сезоните.

Още веднъж мерси.
clark_megi
Мда ще е интересна реакцията на Кларк и със сигурност Кара ще бъде забавна когато свиква със земните навици и задължения!
Мерси за инфото toho
MaLkIq_MuKi
Такааааа, здравейте 1 smile.gif преди 15 мин се връщам от моренцето и ми стана доста приятно че има доста новинки новички и сега започвам една по една да ги оглеждам...а що се отнася до спойлерите, много ми стана приятно от това че Маршън ще го има поне още в 2 епизода, апък това за Кларк blink.gif нядавам се да е истина, ще припадна ако наистина почне да си лети както трябва tongue.gif Мерси за приятната изненада smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.