Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Отблизо: Кара Зор-Ел
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Ето и първата промоционална снимка на Супергърл/Кара Зор-Ел, респективно доставена от Криптонсайт:

Relevant Advertise!
MaHeKeHa
И отновно Грег се дъни като ученичка на първа среща, като маркира снимката с домейна на КС, при условие, че правата се държат от CW.com - смехория.

Така или иначе, Кара... ох, котьо...
lyubenski
WOW That's nice !!!
Tedo
Малииииии!!!Колко и отива с тва медальонче отпред. 15.gif
Apfh
Ай, ай, ай... ще й изям плочката ей... и това под нея... и другото малко по-долу... и всичко... ах.... Copy of wub.gif

Едит: ...а'е аз ли съм зле или на тази снимка в лице супер много прилича на Ерика ?! confused.gif
Малко по-тъмен грим, лунички и по-тъмно руса коса и според мен приликата е голяма.
repeto
Защо ли имам чуството, че ще гледате някои от епизодите само да видите Кара(с какво е облечена или по скоро не е....). Е да си призная, след тази снимка някък си и моята мотивация и причина да дочакам новия сезон се промени.
Mara Jade Fan
Оооооооо shocking.gif shocking.gif shocking.gif ,ооооооооо 3.gif 3.gif 3.gif !!!! Е това беше-спокойно мога да кажа,че адреналинът ми достигна непознати досега висоти 18.gif 18.gif !!! Мнооого добра снимка,а моментът с медальончето на врата- I have no words for this worthy.gif worthy.gif !!! Абе има верно някаква прилика с Ерика,като го споменаваш Бобо. Поне на тази снимка тук според мен има....Еми още една причина да харесам още от сега братовчедката на Кларки biggrin2.gif biggrin2.gif !!! ПРосто ми е интересен момента,когато и другите герои от мъжки пол в сериала я видят....ако не им изпопадат ченетата!!!Ще бъде незабарвима гледка happy.gif happy.gif happy.gif !!!
Johnny Red
Да му се не види! Ванката почва да се "надига" бързо и яростно. biggrin.gif Ако я видя на ред к, направо не знам какво ще става. smile.gif Ама то какво пречи и сега да е, пък. biggrin.gif
Mara Jade Fan
Ако не е,просто ще се разтопя от кеф да я видя,когато е 15.gif 15.gif !!! Абе убеждението ми в успеха на новия сезон се засилва геометрично с всеки изминал ден biggrin2.gif biggrin2.gif !!!
Apfh
Ооо... хахаха.. винаги бих и пъхнал един ... пръстен с Ред К biggrin.gif biggrin.gif Copy of wub.gif
Green_Arrow
Мале страшно голяма сладурана е на снимката smile.gif нямам търпение да я видя в Смолвил.
MaLkIq_MuKi
Няма да ви казвам какво си помисли, а при това съм и момиче 3.gif Направо е страшна!
Mara Jade Fan
Аз ако кажа какво верно мисля като гледам снимката и коментара ми би бил половината с надпис "цензура" 10.gif 10.gif !!! Каквото и да казват някои хора, единственото,което засега мога да заявя за актрисата е- Oh My God worthy.gif worthy.gif !!!
free_soul
Ох..остей тоз..остей оня...ела при татко Джонатан ;- )
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.