Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Името на 2-ри епизод е вече факт!
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Вече стана ясно името на 2-ри епизод от сезон 7 на Смолвил. Той ще се казва "Кара" и именно в този епизод Майкъл Касиди - Грант (младши редактора на Дейли Планет) ще направи 1-то си участие в Смолвил.

Сценаристи ще бъдат: Тод Славкин и Дарън Сиумър.
Relevant Advertise!
DeaD_KniGh7
а нещо ново около Смолвил + Свръхестествено да знаеш rolleyes.gif
Tedo
Очакваше се да се казва така.Нищо чудно в този епизод да видим малко опити за летене от страна на Кларки. 4.gif
Mara Jade Fan
Цитат(toho @ Jul 9 2007, 22:46) *
Очакваше се да се казва така.Нищо чудно в този епизод да видим малко опити за летене от страна на Кларки. 4.gif

Наистина се очакваше някой от епизодите да се казва така(супер,че е още втория 4.gif 4.gif ). А колкото до опитите за летене-и аз се надявам да ги има от страна на Кларки,но се надявам в голямата си част да са "неуспешни"( -представете си само картинката на отчаяно носещия се към земната повърхност бъдещ Супермен-незаменимо,просто незаменнимо 18.gif 18.gif 18.gif)!!!
MaLkIq_MuKi
Малей, и аз се надявам да го видим в опитите му за летене, мисля че ще го направят уникално....надявам се и забавно biggrin2.gif Мерси Емо smile.gif
didssy
леко ме съмнява че кларк ще праи първите си опити да лети ... според мене ще го позабавят малко тоя момент за да ни постържат по нервите още мъничко smile.gif мерси за информацията !!!!!!!!
smallville_f
Хах те да гледат само да ми постържат мойте нервички... Само да посмеят... И аз порастнах, и аз правосъдие ще раздавам ... Иначе чакам с нетърпение... Мерси, Емо biggrin2.gif
Tedo
Появи се още едно спойлерче за 2-ри епизод:

След като Кара се събужда тя мисли че Кал-Ел е още бебе и започва да го търси в болницата и го препознава в малко момче което е видяла на детска площадка.
В този епизод ще има сцена с Клои и Лекс (със сигурност няма да е много дружелюбна).

Оригинален текст:

Kara expects "Kal-El" to be a baby upon her arrival. She first looks for him in the nursery at the hospital, later she thinks little boy at a playground may be Kal-El. After about two seasons of very little interaction, we finally get a scene between Chloe and Lex.

ПП:В tv.com доста са я оплескали с тия епизоди сега гледам писали са Kara за първи епизод и че щял да се излъчва на 1 януари 2008.Смех biggrin.gif
Green_Arrow
@toho , мерси за инфото адски ще е интересно smile.gif
smallville_f
Цитат(toho @ Jul 11 2007, 18:09) *
ПП:В tv.com доста са я оплескали с тия епизоди сега гледам писали са Kara за първи епизод и че щял да се излъчва на 1 януари 2008.Смех biggrin.gif

Те само да гледат да го излъчат на 1.01.2008 ..... А тфа за Лекс и Клои ... ох искам да го видя 15.gif
repeto

А дали наистина е грешка? Понеже наистина ще е адски тъпо да дадат 1-ви епизод и чак след 3 месеца втори.
Tedo
Цитат(repeto @ Jul 15 2007, 00:18) *

А дали наистина е грешка? Понеже наистина ще е адски тъпо да дадат 1-ви епизод и чак след 3 месеца втори.

Грешка е със сигурност,изглежда имат проблеми с базата данни.Всички други сайтове го пишат както си е само те са объркали работа

Апропо:Тъй и тъй съм писал да кажа че режисьор на епизода ще бъде Джеймс Конуей.Като проверих за него в IMDB не видях до сега да е режисирал епизоди на Смолвил, така че сериала изглежда си има още един режисьор.Снимал в повечето епизоди на Charmed.
repeto
Цитат(toho @ Jul 15 2007, 00:35) *
Апропо:Тъй и тъй съм писал да кажа че режисьор на епизода ще бъде Джеймс Конуей.Като проверих за него в IMDB не видях до сега да е режисирал епизоди на Смолвил, така че сериала изглежда си има още един режисьор.Снимал в повечето епизоди на Charmed.[/b][/size]

Той е режисирал Smallville Season's 6 - Static. Не е един от любимите ми епизоди, но все пак не може да се сравнява Static с Kara. Тъй че съм убеден, че този епизод наистина ще е страхотен, само дето остава още много време докато излезе.
Tedo
Цитат(repeto @ Jul 15 2007, 01:31) *
Цитат(toho @ Jul 15 2007, 00:35) *
Апропо:Тъй и тъй съм писал да кажа че режисьор на епизода ще бъде Джеймс Конуей.Като проверих за него в IMDB не видях до сега да е режисирал епизоди на Смолвил, така че сериала изглежда си има още един режисьор.Снимал в повечето епизоди на Charmed.[/b][/size]

Той е режисирал Smallville Season's 6 - Static. Не е един от любимите ми епизоди, но все пак не може да се сравнява Static с Kara. Тъй че съм убеден, че този епизод наистина ще е страхотен, само дето остава още много време докато излезе.

Моя грешка(също и на imdb но както и да е) rolleyes.gif
Johnny Red
Kara, Kara, Kara! Тотално съм иэпушил вече. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.