Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Новият редактор на "Дейли Планет" вече е факт!
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Новият редактор на "Дейли Планет" ще бъде Майкъл Касиди. Майкъл е известен от сериала Оръндж Каунти - кварталът на богатите. В Смолвил той ще играе като младши редактор с името Грег.

- Грег ще се появи във 2-ри епизод на сезон 7.

(Майкъл Касиди на снимката)
Relevant Advertise!
Tedo
Гледал съм го и в The O.C. и в Hidden Palms добър актьор е.Ще се впише идеално в Смолвил.
Емо сигурен ли си че ще се казва Грег защото в Криптонсайт пише че ще се казва Грант(Grant).
Mara Jade Fan
Бе нещо не се сещам актьора къде играе в O.C. (то ако е и в 4-ти сезон-аз така и не го гледах, но както и да е). Но изглежда симпатичен, тъй че само се надявам да се впише добре в ролята си(не че се съмнявам де- те от екипа на сериала рядко грешат в преценките си за актьорите и техните роли)- А и едно питане Емо-преди известно време някой или ти,или Иван беше писал ,че Лойс ще завърти любовчица с нов герой ,който ще се появи в 7 сезон-за настоящия актьор/греой ли ще се онася това(ако още я има като замисъл тази идея?) happy.gif happy.gif ??
Tedo
Цитат(vikihill96 @ Jul 7 2007, 18:21) *
Бе нещо не се сещам актьора къде играе в O.C. (то ако е и в 4-ти сезон-аз така и не го гледах, но както и да е). Но изглежда симпатичен, тъй че само се надявам да се впише добре в ролята си(не че се съмнявам де- те от екипа на сериала рядко грешат в преценките си за актьорите и техните роли)- А и едно питане Емо-преди известно време някой или ти,или Иван беше писал ,че Лойс ще завърти любовчица с нов герой ,който ще се появи в 7 сезон-за настоящия актьор/греой ли ще се онася това(ако още я има като замисъл тази идея?) happy.gif happy.gif ??

Значи въпросния актьор Майкъл Касиди игра Зак(гаджето на Самър в 2-ри сезон).Колкото до втория ти въпрос ДА тоя ще има "вземане-даване" с Лоис.
Mara Jade Fan
Цитат(toho @ Jul 7 2007, 18:50) *
Значи въпросния актьор Майкъл Касиди игра Зак(гаджето на Самър в 2-ри сезон).Колкото до втория ти въпрос ДА тоя ще има "вземане-даване" с Лоис.[/b][/size]

Бах мама му-там го гледах с по-дълга коса и тука понеже не се загледах и не го познах 16.gif 16.gif !!! А колкото до "романсчето " му с Лойс-мисля че ще бъде интересно happy.gif happy.gif happy.gif !!!
MaLkIq_MuKi
И на мен ми допада тоз индивид biggrin2.gif Добре дошъл да ни е smile.gif И аз не се сетих кой е играл в О.С., ама след като го казахте това че е бил гаджето на Самър и се сетих smile.gif А относно романсчето с Лоис, и на мен ми е доста интересно smile.gif Охххх, остава още да чакаме sad.gif Мерси за инфото Емо smile.gif
Tedo
Цитат(vikihill96 @ Jul 7 2007, 19:22) *
Цитат(toho @ Jul 7 2007, 18:50) *
Значи въпросния актьор Майкъл Касиди игра Зак(гаджето на Самър в 2-ри сезон).Колкото до втория ти въпрос ДА тоя ще има "вземане-даване" с Лоис.[/b][/size]

Бах мама му-там го гледах с по-дълга коса и тука понеже не се загледах и не го познах 16.gif 16.gif !!! А колкото до "романсчето " му с Лойс-мисля че ще бъде интересно happy.gif happy.gif happy.gif !!!

Променил се е за това.Аз като гледах Hidden Plams(пак с него) чак на предпоследния епизод се сетих от каде ми е познат.
Green_Arrow
Браво на Емо за инфото и от мене smile.gif
Определено ще е интересно тва романсче с Лоис smile.gif
MaHeKeHa
Цитат(toho @ Jul 7 2007, 09:05) *
Гледал съм го и в The O.C. и в Hidden Palms добър актьор е.Ще се впише идеално в Смолвил.
Емо сигурен ли си че ще се казва Грег защото в Криптонсайт пише че ще се казва Грант(Grant).

Тохо, моляте да престанеш с този Криптонсайт. Единственото нещо, което виждаш е снимката от този крапав уеб сайт. Но тъй като бързах, нямах време да търся други снимки. Да, в сериала ще се казва "Грант" но оригинално му е Грег.

Да не говорим, че Уеб дизайнера на криптонсайт се информира от източник, който храни над 150 уеб сайта свързани с най-различни сериали. Ако ли не, информаторите (които някои от тях познавам) пишат във форума криптонсайт. Но те моля да не споменаваш повече този сайт точно тук.

Между впрочем, Криптонсайт е един от последните сайтове, които ВЕЧЕ имат новата информация, преди това има други уеб сайтове, които са МНОГО, много по-напред от тези накадърници и башери. Руските, Датските, както и Френските сайтове са най-напред с информацията.
Tedo
Цитат(MaHeKeHa @ Jul 8 2007, 11:19) *
Цитат(toho @ Jul 7 2007, 09:05) *

Тохо, моляте да престанеш с този Криптонсайт. Единственото нещо, което виждаш е снимката от този крапав уеб сайт. Но тъй като бързах, нямах време да търся други снимки. Да, в сериала ще се казва "Грант" но оригинално му е Грег.

Да не говорим, че Уеб дизайнера на криптонсайт се информира от източник, който храни над 150 уеб сайта свързани с най-различни сериали. Ако ли не, информаторите (които някои от тях познавам) пишат във форума криптонсайт. Но те моля да не споменаваш повече този сайт точно тук.

Между впрочем, Криптонсайт е един от последните сайтове, които ВЕЧЕ имат новата информация, преди това има други уеб сайтове, които са МНОГО, много по-напред от тези накадърници и башери. Руските, Датските, както и Френските сайтове са най-напред с информацията.

Ок.Аз и без това влизам там само заради форума за да чета глупостите дето ги пишат.На мен БъдиТВ и ТВГайд по ми харесват.
pretty_girl
Е супер много се радвам,че точно на този актьор са се спрели,мисля че много добе ще се впише в сериала!Чакам с нетърпение на есен да го видим..
smallville_f
Добре, добре.. Ще го видим wink.gif В Hidden Palms ми допада smile.gif Дано се впише добре и тука ... Леле ще умра до Септември ... ако не чакането, то жегите ще ме довършат ... 14.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.