Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: СПОЙЛЕР: Смолвил + Свръхестествен?
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Отновно вътрешна информация, или по-скоро от кухнята на Смолвил излезе информация, че може би "Supernatural" и "Smallville" са подписали договор за 2 епизода в който главните герои на Свръхестествен ще вземат участие в Смолвил. Както всички знаете, Джейсън Тийг (Дженсън Икълс) беше гост в Смолвил за цял един сезон, но няма да се завърне като герой от Смолвил, а герой от "Свръхестествен" - Дийн Уинчестър заедно с брат си Сам Унчестър. Вероятната история ще се гради след фаталния сблъсък в края 4-ти сезон, когато метеор удари къщата на Кент...

... това е. (съжалявам, информацията не е цялостна) има още, но тъй като са ми пратили мейл на принципа (Paste & Cut) не са ми копирали цялата информация...

Съвсем скоро щя я обновя.
Relevant Advertise!
Tedo
Ех,тия от Криптонсайт големи пророци се оказаха с онази първо-априлска шега,1-во познаха как ще се казва първия епизод на новия сезон,2-ро познаха че Кара ще се появи в Смолвил,сега и общия епизод с SUPERNATURAL.Ще е интересно да видим героите от двата сериала заедно,щом ще са два епизода може би ще някой двоен с "То be continued..." между тях.

Мерси,Емо.Отново даваш супер информация. 2thum[1].gif
Mara Jade Fan
Цитат(toho @ Jul 6 2007, 23:42) *
Мерси,Емо.Отново даваш супер информация. 2thum[1].gif [

Е в това едва ли някой тук във форума се съмнява happy.gif happy.gif !!!Браво Емо-отново успя да ни зарадваш в тягостните дни, докато чакаме новия сезон. А идейката си е направо страхотна- главните герои от Supernatural" и "Smallville" заедно и то в Смолвил,малиииии, какво ли ни чака. Абе трябва да им го призная на екипа на любимото сериалче-...ще ме накарат накрая да почна да си купувам хапчета за сърце, защото като гледам какво ни чака от септември и направо ще ми се "пръсне" сърцето от щастие и кеф happy.gif happy.gif !!!
MaLkIq_MuKi
Аз по принцип много го харесвам Дженсен, така че не се и съмнявам че ще бъде страхотен епизод (щом и този изрод ще участва). Supernatural, също го харесвам като филмче, за това съм сигурна че ще е супер smile.gif Пак мерси за инфото Емо, както винаги в крачка с всичко ставащо около Смолвил worthy.gif
Green_Arrow
Браво , браво за информацията ... супер си Емо smile.gif
pretty_girl
Е супер,братята Уинчестър в Смолвил..много добра идея,ще събере феновете на двата сериала заедно за два епизода.Ама според мен ще е малко странно с Дийн,имайки предвид,че преди играеше друга роля(особено пък ако имат общи сцени с Лана..).Но все пак мисля,че ще бъдат два доста интересни и забавни епизода.
smallville_f
Мда... и аз не мога да си го представя като друг персонаж освен оня гад Джейсън Тийг ... Ама няма лошо, може да го извъртят като "изгубеният му брат близнак" ... Не ми обръщайте внимание, жегите не ми влияят добре wacko.gif Мерси за инфото, Емо! smile.gif
Green_Arrow
Цитат(smallville_f @ Jul 9 2007, 17:08) *
Мда... и аз не мога да си го представя като друг персонаж освен оня гад Джейсън Тийг ... Ама няма лошо, може да го извъртят като "изгубеният му брат близнак" ... Не ми обръщайте внимание, жегите не ми влияят добре wacko.gif Мерси за инфото, Емо! smile.gif

МмМм нищо не се знае може и да излезеш права smile.gif
lyubenski
Ей хора съжелявам, че не съм ви писал от много време, но съм на бригада в САЩ и нямах достъп до нет, така че ще гледам да се мяркам по често , като гледам има много инфо да наваксвам smile.gif. чао за сега
Green_Arrow
Цитат(lyubenski @ Jul 12 2007, 20:34) *
Ей хора съжелявам, че не съм ви писал от много време, но съм на бригада в САЩ и нямах достъп до нет, така че ще гледам да се мяркам по често , като гледам има много инфо да наваксвам smile.gif. чао за сега

Не е много ама е яко smile.gif
Tedo
Най-вероятно ще участва само Джаред Подолски (Сам) защото ще е страшно тъпо Дженсън да се появи под друг персонаж.Много плоско ще е:

-Здрасти аз съм Лана.

-Здрасти аз съм Дийн.

-Ами ние не се ли познаваме от някаде???

-Май сме се виждали на ежегодното изложение на картофи '99 в Централен Канзас.
ohmy.gif
Green_Arrow
Цитат(toho @ Jul 12 2007, 22:03) *
Най-вероятно ще участва само Джаред Подолски (Сам) защото ще е страшно тъпо Дженсън да се появи под друг персонаж.Много плоско ще е:

-Здрасти аз съм Лана.

-Здрасти аз съм Дийн.

-Ами ние не се ли познаваме от някаде???

-Май сме се виждали на ежегодното изложение на картофи '99 в Централен Канзас.
ohmy.gif

ХаХахХахАХахАХахахХАХхахахАХХАХаххаХХХАхАХхахХха тва е добро smile.gif
DavidSilveria
хахах мно яко ... тъкмо преди 2-3 дена си мислех дали ще е яко ако смесят два сериала ...
HooRiyA
~Това е суперрр shocking.gif
2та ми любими сериала в едно shocking.gif
Дано станеее shocking.gif

"Май сме се виждали на ежегодното изложение на картофи '99 в Централен Канзас. ohmy.gif "

Това ме разби 18.gif 4.gif 4.gif 4.gif

MaHeKeHa
Значи идеята е много по-различна от тази, която си представяте или коментирате. Де факто, събитието ще търпи развитие след падението на метеорита и моментът в който не дадоха дали Джейсън Тийг е оцелял. Мисля, че има някаква идея в този апсект, но как ще бъде представен... само сценаристите си знаят.

(Отново ви напомням, че тази информация е непотвърдена, така че това може да се окаже пълен фалш. Не мога да си позволя да ви подвеждам, без да съм сигурен в конкретната ситуация.)
Letavia
Аз лично няма нищо против това да се окаже вярно. Ще ми бъде много интересно да видя какво ще измислят сценаристите. Но като се замислих по-обстойно ми се струва много невероятно. В смисъл двата сериал са много различни като концепция и някак не ми се връзват в едно. huh.gif Е ще почакаме и ще видим happy.gif
divata_airis
Нз, аз съм скептично настроена. Наистина няа да е лошо, ама Супера си е супер, Смолвил си е Смолвил и да ги слеят - нещо не ми харесва като идея. Ама това си е мое мнение.
Apfh
В момента правя маратон на първите два сезона на "Supernatural" и така като гледам няма, как да представят Джейсън и Дийн, като един и същи герой. Но от към история мисля, че спокойно могат да ги вмъкнат, имайки предвид, че сега (към средата на 2 сезон) намесиха "специални" хора със способности (които много напомнят на някои наши познати от една лига там wink.gif ). Само се надявам да не го направят прекалено объркано и преплетено...
Все пак за мен един крос-овър е добре дошъл.
MaHeKeHa
Не забравяйте, че в киноизкуството няма НИЩО невъзможно. Ето например, на мен ми направи впечатление, че не дадоха дали Джейсън е оцелял когато падна онзи метеорит. Принципно на това му се каза (задна вратичка) защото нищо не се знае и как ще се развие сценария занапред.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.