Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Заглавието на първи епизод на 7-ми сезон е вече известно!
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Johnny Red
- Заглавието на премиерния епизод на 7 сезон е вече ясно - той ще се нарича "Bizarro".

- Изглежда новият редактор на Дейли Планет ще се нарича Грег. Той навярно няма да има участие в премиерата. Въпреки това в момента се провежда кастинга за ролята.

- Джими Олсън ЩЕ участва в премиерата.

- Кара Зор-Ел/Супергърл прави дебюта си в този епизод.

- Все още нито дума около смъртта на Лана, въпреки че стана ясно, че името на Кристин Крюк ще присъства при имената на актьорите.

П.П.: Май все пак познахме отпреди за "Бизаро", a? smile.gif
Relevant Advertise!
Mara Jade Fan
Интересни новинки Ванка. То вярно за епизода това се знаеше-предполагаше,че така ще се казва mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif !!!
За Джими също е хубава новината, че ще участва(имах си хас братът на "Ледения" от X-Men да не участва и в този епизод happy.gif happy.gif ). Абе супер епизод-но аз като безвъзвратно "луд" по Кара-най - си се радвам за нейния дебют worthy.gif worthy.gif worthy.gif !!!
Tedo
Bizarro?confused.gif Според мен не трябваше да е точно името на Бизаро ами нещо от сорта на Bizarre но както и да е тва няма голямо значение.
Отколкото смърта на Лана естествено че няма да кажат нищо за нея нали трябва да има "интрига".
Мерси за инфото,Ванка.
Mara Jade Fan
Жегата вече направо ме "уби", откачих, разпадна ми си личността..... 18.gif 18.gif 18.gif . Кой ще дойде на помощ....Еми след три месеца ще видим кой...... 4.gif 4.gif 4.gif !!!Ще бъде със сигурност "един летящ епизод"- премиерния на 7 сезон. Няма спор над това 4.gif 4.gif 4.gif !!!
Tedo
Цитат(vikihill96 @ Jun 27 2007, 14:35) *
Жегата вече направо ме "уби", откачих, разпадна ми си личността..... 18.gif 18.gif 18.gif . Кой ще дойде на помощ....Еми след три месеца ще видим кой...... 4.gif 4.gif 4.gif !!!Ще бъде със сигурност "един летящ епизод"- премиерния на 7 сезон. Няма спор над това 4.gif 4.gif 4.gif !!!

Съмнява ме още в първия епизод Кларки да се рахвърчи, нали Кара трябва да го научи първо,а пък тя сигурно ще я "събудят" към края на епизода.
Mara Jade Fan
Цитат(toho @ Jun 27 2007, 14:43) *
Цитат(vikihill96 @ Jun 27 2007, 14:35) *

Съмнява ме още в първия епизод Кларки да се рахвърчи, нали Кара трябва да го научи първо,а пък тя сигурно ще я "събудят" към края на епизода.

Затова и го казах в скоби...В смисъл, че епизода ще бъде страхотен. Нали се сещаш, че думата "летящ" може да се употреби и в този смисъл happy.gif happy.gif . А това,че Кларки няма да лети-may be както се казва,но това не пречи героя на чието име ще е епизода да си го прави на воля -нали happy.gif happy.gif !!!Просто е ясно,че чакането ще си заслужава biggrin.gif biggrin.gif !!!
Tedo
Цитат(vikihill96 @ Jun 27 2007, 14:55) *
Просто е ясно,че чакането ще си заслужава biggrin.gif biggrin.gif !!!

За това две мнения няма.
Tedo
Като стана въпрос за "смърта" ма Лана.Ако приемем че си е инсценирала смърта(то е почти сигурно ама карай) според вас кой и е помогнал???Все пак тя не може сама да го направи, защото трябват хора,пари и т.н.А тя не може да изпозва хората и парите на Лекс smile.gif.Според мен е помолила за помощ Оливър в замяна на информация за експериментите на ЛутърКорп.А пък и това е добър повод за завъщането на Зелета Стрела в Смолвил.
MaLkIq_MuKi
Дам, предполагаше се че така ще се казва, но си е друго като е сигурно smile.gif Мерси за инфото Ванка smile.gif Остава само да почакаме sad.gif
Mara Jade Fan
Ми то освен да чакаме, какво ли друго ни остава.....освен ,ако някой тука няма "специални връзки" с представители на бившата планета Криптон-тогава може и да се сдобием по-рано с подробна информация за новия сезон- 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif !!!!В противен случай-ши чакаме happy.gif happy.gif !!!
Tedo
От www.tvrage.com са обявили точна дата за първия епизод на седми сезон:27 септември
Green_Arrow
Аз немога да си представя Смолвил без Лана.
@toho , мерси за инфото.
Tedo
Режисьор на този епизод ще е Майкъл Рол.До сега той е режисирал :

- Trespass (Сезон 6 Епизод 14)
- Arrow (Сезон 6 Епизод 4)
- Hypnotic (Сезон 5 Епизод 16)
- Fanatic (Сезон 5 Епизод 10)
MaHeKeHa
Цитат(toho @ Jul 15 2007, 00:18) *
Режисьор на този епизод ще е Майк Рол (не съм сигурен в превода на фамилията затова го пиша на англ.)До сега той е режисирал :

- Trespass (Сезон 6 Епизод 14)
- Arrow (Сезон 6 Епизод 4)
- Hypnotic (Сезон 5 Епизод 16)
- Fanatic (Сезон 5 Епизод 10)

Майк Рол, Тохо. И мога да ти кажа, че е много добър сценарист. Познавам работата на доста от сценаристите в Смолвил и трябва да ти кажа, че съм доволен от избора. Плюс, този човек има доста абстрактни идеи.
Mara Jade Fan
А за това, че е добър спор няма,като гледам епизодите,които е режисирал-няма никакво съмнение в това mrgreen[1].gif !!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.