Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hinder
GGbit.info > Развлечение > Музика
Bloody_Tears

Пост-гръндж фомацията Hinder е създадена през 2000 година в Оклахома, когато китариста Joe Garvey и барабниста Cody Hanson се запознават с Austin Winkler, докато той пее на университетско парти. "Чух го как пее и бях отнесен", споделя Cody Hanson "Той е каризматична личност с уникален глас". Именно Austin Winkler е този, който вкарва сантиментални нотки в музиката на Hinder. Творчеството на групата до голяма степен обхваща взаимоотношенията между момче и момиче. В песните им се пее за раздяла, любов и перипетите в една връзка. За пет годишните си изяви Hinder си спечелват много фенове в района на Оклахома. Издават самостоятелно албума "Far From Close", от който продават 5000 копия. Това привлича интереса на няколко лейбъла, които започват да наддават за това кой да подпише договор с Hinder. Най-доброто предложение идва от Universal и не след дълго излиза дебютният им албум "Extreme Behavior". Албумът е изпълнен с китарни фрази, много хармонии и предизвикателни вокали. Над него са работели едни от най-добрите продуценти : Brian Howes (Closer) и Mike Fraser (Aerosmith, AC/DC).
Дискография:
Еxtreme Behavior (2005)
1.Get Stoned
2.How Long
3.By The Way
4.Nothin Good About Goodbye
5.Bliss (I Don't Wanna Know)
6.Better Than Me
7.Room 21
8.Lips Of An Angel
9.Homecoming Queen
10.Shoulda

източник

Супер много ме кефят. Най- е готин вокалиста blush.gif wub.gif mrgreen[1].gif Чувала съм само две техни песни, но те са едни от любимите ми. "Lips Of An Angel" и "Better Than Me". Сега ще търся още техни песни. smile.gif Вие харесвате ли ги? Кои са любимите ви тяхни песни? Харесвате ли вокалиста им? wub.gif laughing1.gif
Relevant Advertise!
vasinka_{P}
Кефят ме, макар да съм чувала само Lips of an angel. Скоро търсих още техни песни, ама нямаше голям резултат.
girl_from_hell
2 техни песни ми харесват
Better Than Me
Lips Of An Angel
а иначе нз даже ме дарзнят по някакъв начин
ALeX4e7y^
И аз само Lips opf an angel съм чувала и мн ме кефи worthy.gif
pussy^^
Цитат(LoF_Chad @ May 15 2007, 21:38) *

8.gif 8.gif 13.gif 13.gif
CheerFuL-F
Цитат(pussy^^ @ May 16 2007, 14:00) *
Цитат(LoF_Chad @ May 15 2007, 21:38) *

8.gif 8.gif 13.gif 13.gif

и мен ме кефи мн. smile.gif
lemmy
Тая песен Lips of an angel е с изключително гаден текст, кой нормалинк би тръгнал да пее такива ужасни неща, не мога да си представя че е от личен опит, мноу гадно ми е за онова момиче което "е в другата стая..." и за която той си мечате да е другата... Много подло, песента не ми харесва смао поради тази причина, текста, иначе музиката им е хубава...
Gossip Girl
Lips Of An Angel и Better Than You са страшно добри!
Малко ме дразни пича дето пее, че имитира вокала на Аеросмит в движенията.
never_mind
Хммм... ще им правя сефтето утре явно, много ги хвалите blink.gif
Electrum
на мен не ми харесват особено....тоя вокалистът като почне да си чекне пръстите по тоя микрофон на клиповете и много ме дразни...някъв странен е,чисто чао biggrin2.gif но съм слушала малко тяхни песни,като се запозная по-добре с музиката им,ще пиша пак rolleyes.gif
never_mind
Все едно слушам Nickelback, нищо особено за мен, нищо, с което да ме грабнат ...
Gossip Girl
Хехехе...Нямат нищо общо. Nickelback ги обожавам, ако имаха един и същ стил със Hinder повярвай ми щях да имам по-хубаво мнение за вторите.
fresh_girl
незнам нищичко за тяях,ну пък знам че 'Lips of an Angel' е една от любимите ми песни biggrin2.gif ..на клипа,вокаалистаа кфи ддвиженяя прави с китката,простуу ме разбива 16.gif
ALeX4e7y^
Цитат(fresh_girl @ May 18 2007, 22:15) *
незнам нищичко за тяях,ну пък знам че 'Lips of an Angel' е една от любимите ми песни biggrin2.gif ..на клипа,вокаалистаа кфи ддвиженяя прави с китката,простуу ме разбива 16.gif

Хаха да тия движения ме убиват dry.gif blink.gif biggrin2.gif
sanuvam
Bliss .. друга тяхна песен .. но тя не ми харесва , за разлика от останалите две .

filmarkata
О_о определено ми харесват...! песничките им са добри ,мн ми харесват Lips Of An Angel и Better Than me worthy.gif А за вокалиста unsure.gif ...нз нещо ни ма цъка пича ,мн странни движения прави с ръцете си и се гърчи катo някъв червей 16.gif 18.gif 18.gif 18.gif Иначе пак казвам песните им са добри rolleyes.gif

ALeX4e7y^
Много е як клипа н песента Better than me!!! worthy.gif
luxor
Групата е дяволски добра
Peyton___
страхотно пеят
и са сладури wub.gif
dead girl's poem
И мене ме кефи Lips Of An Angel,а пък вокала е направо велик worthy.gif

PoLiTy'
Двете им песни,които съм чувала не са никак лоши,но след като видях клипа на Lips of an angel и как жестикулира вокалът им........ wacko.gif
an4ito
имат велики песни... worthy.gif worthy.gif worthy.gif
Peyton___

Цитат(Prinston Girl @ May 17 2007, 21:21) *
Малко ме дразни пича дето пее, че имитира вокала на Аеросмит в движенията

малко ли? dry.gif баяяяя
Lips Of An Angel е добра-текста е гаден ама като звучене го издокарва скоро търсих още техни песни...а и са сладури
Brooke
Чувала съм само Lips Of An Angel и сега чух и Better than me.Втората ще се окаже ,че ми хареса повече ,но като цяло не са кой знае какво.Нещо им се губи различното звучене,прекалено много имитации.
П.С От тук може да се свали целия албум,ако случайно някой не си е намерил всички песни wink.gif
http://www.mininova.org/tor/581363
tsveti4ka
Не са лоша група, но поради незнайна за мен причина...или може би знайна,...не мога да ги слушам !!! Комерсиялни са ми... dry.gif
galdoka
Харесва ми Lips of an Angel ... други техни песни не съм чувала , но тази е върховна просто
Daddy`s Girl
( s u n )- Тази ми е любимата тяхна. Обожавам песните им. Много харесвам и Тази.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.