Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Radio Ads, Smallville
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Преди малко получих този мейл от едно пищно моме. Всъщност, това е Rip-off от телевизията във вид на Mp3. За какво става въпрос ли? Ами най-накрая Кларк си признава пред Лана откъде идва!

Clark: "I'm from another planet, It's called Krypton. Please say something!" <- (това май го бях написал някъде!)

Lana: "I will always love you, I'm leaving Lex"

Връзка: Признание - Кларк
Relevant Advertise!
Johnny Red
Nice. smile.gif
free_soul
Емо, Уау приятел... това е уникално. Да наистина уникално. прослушах само 1 път това..но тиказвам веднага първит еми впечатления.
Прекрасно е , че Кларк казва иситната на Лана. Интересни са и думите на самата тя към Лекс:"Това е последният път който ме докосваш".

Но най-интересното което бях засегнал в една тема по-горе беше..Клои..на кого казва "неискам да те загубя". Когато гледах клипа от трейлъра за този епизод видях някакъв мъж до нея..паднал на земята..явно умиращ, и леко съм склонен да мисля, че ще е Джими..защото мъжът който тя държеше в ръце беше с светла коса като на Джими. Ти и другите как мислите???
Johnny Red
Ами, Клои държеше Лоис. А малко по-рано показаха един мъж, който намушка Лоис с нож. Предполагам заради това Клои казва: "Не искам да те загубя" - на Лоис го казва това. smile.gif
free_soul
Олее Ванка, имаш право сгафих. Направих Лоис на мъж, тцц..не съм видял добре..знаех си че трябва да паузирам там..ама айде де... Малко Ви подведох , грешката беше в моя телевизор.
lyubenski
То май и споменаха, че Джими е изчезнал някъде в последният епизод. Не знам не разбрах точно като че ли е отишъл да работи някъде другаде за известно време.
repeto
Е след 6 сезона беше крайно време. Мерси че го сподели с нас, просто този епизод ще е върхът..
А колкото до Клои и Лойс по форумите kryptonsite се пише, че всъщност тя ще излекува Лоис, но това ще е и причината тя да умира. Пишат се всякакви неща за способностите и, но предполагам са спекулации, понеже продуцентите бяха казали че способностите и се проявяват когато е в безсъзнание. Знаете ли нещо по този въпрос?
clark_megi
Лелелел вече не мога да дойзчакам Четвъртък
36_1_32v[1].gif
smallville_f
OMG OMG OMG!!!!!!! Това беше страхотно !!!!!!!!!! 3.gif Лелелелелеле нямам търпение ... 3.gif !!!!!! Майчицееее защо ние не можем да видим видеото ohmy.gif sad.gif... Лелелелелеле!!!!! Колко се радвам, че той признава на Лана!!!!! Супер !!! МЕрси МНОГО!!!!!!!!!
Johnny Red
Дам, и аз също се развълнувах много като го чух. Странно, при положение, че Кларк и Лана са обречена двойка, но просто моментът очевидно ще е много силен. Nice work. smile.gif
Mara Jade Fan
То от екипа на сериала не съм и очаквал да ни представят нещо слабо и глупаво mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif . Но все пак е хубаво ,когато човек бива изненадан още по-приятно от колкото е очаквал- А аз бях. Епизода- едвам ще изчакам , за да го изгледам!!!
smallville_f
Ох не спира да ме гризе една мисъл ... Сега пак го преслушах и нещо репликата I'm from another planet called Krypton! Please, say something! ми звучи така сякаш съм я чувала някъде ... т.е. не някъде ми в Reckoning ... И това I'm leaving Lex Лана го каза и в Promise ... Та моите притеснения са да не би това да са някакви добавки към репликите от трейлъра ... Защото съм ги чувала същите реплики сигурна съм ... И аз разбрах, че е от рипнато от TV-то ... как щом момичето е рипнало звука не е могло да запише и клипа ... Нещо май са ни пратили за зелен хайвер ... Въпросът ми е дали е надеждна информацията??? ... Не казвам, че момичето лъже, нито пък че аз съм права, но просто прекалено са ми еднакви репликите, за да е обикновено съвпадение ... Не го казвам с никакви лоши чувства !!! Peace!! rolleyes.gif
clark_megi
Оххх и аз го забелязах това същете са просто съм ги чувала .............. и сега ти като спомена се замислих и май са ни пратили за зелен хаивер ама дано НЕ!
Толкова многоооо искам да е истина worthy.gif worthy.gif
Johnny Red
Ами скоро ще стане ясно. Ама и да е истина, както и естествено се надявам да е, нали знаете какво ще следва после - Бууууум! Но Лана е ясно, че няма да загине. Ама да не ви говоря какви спекулации си правят американците за нея през следващия сезон. wink.gif
clark_megi
Сподели какви спекулаций си правят американците за нея мен ми е интересно всеки факт за Смолвил rolleyes.gif
Дано е истина !
logicfox
В Reckoning Кларк казва "I'm from a planet called Krypton", а тук казва "I am from another planet. It's called Krypton. Please say something". Така че има шанс да е истина. Дай Боже! smile.gif
Johnny Red
Цитат(clark_megi @ May 15 2007, 20:53) *
Сподели какви спекулаций си правят американците за нея мен ми е интересно всеки факт за Смолвил rolleyes.gif
Дано е истина !

Има спекулации, че когато Лана уж се води умряла, Лекс или Лайнъл ще прикриват истината, че е жива. И че също Лана щяла да стане част от пациентите, върху които се правят експерименти, демек можело да я направят супер-войник. Пълни глупости, затова не съм го и споделил - абе американска му работа. Макар че до следващия сезон има доста време още, така че спекулациите са нещо напълно нормално.
clark_megi
Лелел дано не стане катова нещо ,че не ми се мисли unsure.gif ,а обаче нещо ме разколебава от тази американска теория по простата причина ,че Лекс вече няма да обича Лана защото тя му казва ,че е влюбена в Кларк и казва ,че го напуска ,аз се чудя дали нашия злодей и е взривил колата ,а Кларки защо го размяташе така по оная стена (да предположим че е заради Лана) оххх кви ли не неща ми се завъртяха в главата сега напраооо wacko.gif
Аз сега се сетих и за 4 срещу 5 сезон ,какво ли не се говореше за Кларк,а всичко си дойде по реда дори с Лана си станаха гаджета и пак не спираха спекулациите за самия сезон rolleyes.gif Да се надяваме всичко да се нареди с Лана и Кларки в следващия сезон да няма много изненадващи смъртни случай ,а кога ще излезе официалния треилър за 7 сезон ?
Johnny Red
Ами говореше се, че с последния епизод, ще пуснат и тийзър-трейлъра на седми сезон. Ще видим дали ще се окаже вярно. Ако не, ще почакаме доста време.
clark_megi
Ок да се надяваме ,че така ще стане всички фенове ще се радват на треилърчето многооо усобенно аз biggrin2.gif ,а те кога започват да снимат сезона ?
Johnny Red
Ами мисля, че по принцип снимките започват през август , но ако има тийзър-трейлър, вероятно ще има някои предварителни снимки.
clark_megi
Мерси много !
didssy
тази теория за лекс че и е взривил колата ми се струва много логична , също и реакцията на кларк ... само че надали лекс ще спре да обича лана току така ... се пак той бе готов за нея на " всичко " така че незнам дали ще се откаже толкова лесно от нея ... ама пък тогава за кво му е да и взривява колата и то пред баща си ?! оох съъъъвсем се оплетох wacko.gif
мерси !
MaHeKeHa
Какво, съмнявате се, че мога да ви излъжа? Никога досега не съм ви подвеждал с информацията (освен слуховете) но там е друга работа. Това е автентично, колкото самото ви дишане. Не мога да повярвам, че го поставяте под въпрос...
Tedo
този трейлър да ли ще го има в youtube
Johnny Red
Ами това в буквалния смисъл не е трейлър, така че едва ли.
free_soul
Оу..момичета и момчета, остава много малко време да разберем това което ни човърка от вътре за предстоящия епизод.
Мен очите нещо яко ме болят, отпаднало ми е, и ми се спи, но утре веднага проверявам в замундата дали ще го има.

Притно гледане на последния епизод Ви пожелавам на Всички ! ! !
Tedo
Цитат(free_soul @ May 17 2007, 23:16) *
Оу..момичета и момчета, остава много малко време да разберем това което ни човърка от вътре за предстоящия епизод.
Мен очите нещо яко ме болят, отпаднало ми е, и ми се спи, но утре веднага проверявам в замундата дали ще го има.

Притно гледане на последния епизод Ви пожелавам на Всички ! ! !

тъмън си нагласих часовника за 5:30 сутрина за да съм един от първите който ще го свалят mrgreen[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.