Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Официален трейлър на епизод 22 - "Phantom"
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
Страници: 1, 2
Johnny Red
Phantom Trailer

П.П.: Holy S*it! worthy.gif
Relevant Advertise!
Mara Jade Fan
Holly Grail!Епизода ще ни държи влага дъъъълго,дъъъълго време.Невероятен финал на сезона ще бъде.Лекс вече окончателно е гадното коп.ле.Кефи ме 15.gif 15.gif 15.gif !
Johnny Red
А не бе - к'ъв заши на Лана само. 4.gif
Lost_in_Space
Оле, оле. Усещам как този епизод като излезне ще го гледам поне 5 пъти, ако е толкова як, колкото изглежда на трейлъра. Просто си направих кефа. Сега отивам да гледам 21 smile.gif
lyubenski
Уоу, направо супер smile.gif. Просто ще е супер интензивен епизод, в който ще изкокнат много неща на яве.
didssy
ооооуууууууууууууууу .... е това ще бъде ... незабравимо !!! а леле как лекс зашлеви яко лана ... ох ... чак аз го усетих ...
Apfh
shocking.gif
FaLLOuTbOy
Само не Лана... mad.gif wacko.gif
Johnny Red
Абе Лана няма да го отнесе - споко. Всъщност може, но за 1-2 епизода. Ще се чака до септември, за да се види - няма как.
repeto
Септември ли почва новия сезон? Супер, а аз си мислех че чак края на октомви или ноември.
Мерси за треилера, страхотен е. А CW качиха и официалния, просто е малко по дълъг от този. Само лошото е че трябва да се чака до петък.
smallville_f
Ооо да ... Супер просто!!! Лекс и Кларк окончателно се мразят така като гледам ... А този шамар не й е за пръв път на Лана и то от Лекс --> когато беше обладан от Зод тя пак си го отнесе ... 3.gif Супер Супер Супер ... нямам какво друго да кажа ... worthy.gif
MaLkIq_MuKi
Цитат(Apfh @ May 11 2007, 16:38) *
shocking.gif

clark_megi
Супер направо вече с нетърпение чакам да видя какво ще стане и как Лана за пореден пък ще е в болница (1890 еп. Дързост и красота biggrin2.gif), но се утешавам че Кларк и ''мъченицата'' пак ще бъдат заедно много сладка двойка са rolleyes.gif Лелел какъв шамар само и зашлеви Лекс mad.gif ,а Кларк изглеждаше толквоа бесен все едно ще го убие worthy.gif
repeto
На треилера има едно дете което има кръв по ръката си и по лицето. Дали това не е младия Бизаро?
Johnny Red
Бизаро не е бил дете - той е клонинг на Супермен. А и това в епизода няма да е точно той, а просто персонаж базиран донякъде на него.
Johnny Red
Ето го и удължения трейлър - Phantom - Extended Trailer

"This man is on our side."
smallville_f
Леле Лоис и тя ще си го отнесе ... shocking.gif Това детенцето кое ли е?! unsure.gif Нямам търпение ... много искам да го гледам епизода ... worthy.gif
Johnny Red
Аз се сещам каква може да е връзката с детето, но така ще спойлна много информация за епизода. Ще изчакаме още малко време и ще видим. А, Миме, споко - Лоис няма да го отнесе, защото...ами знаеш защо. smile.gif
Mara Jade Fan
Ааааа.То си е до рев бе!!! mrgreen[1].gif mrgreen[1].gif .Как ще изчакам цяла седмица да изгледам този страхотен епизод,който наистина ще е кулминацията на всичики епизоди от този сезон. "Action"-в истинския смисъл на думата.Ще бъде мнооого напрегнато,усещам го!!!Ванка ,мерси за удълженото трейлърче! 4.gif 4.gif .
repeto
Цитат(sonofsparda @ May 12 2007, 18:16) *
Бизаро не е бил дете - той е клонинг на Супермен. А и това в епизода няма да е точно той, а просто персонаж базиран донякъде на него.

Е ок съгласен съм, но все пак не може ли да е нещо от сорта на предишния сериал "лойс и кларк" имаше серия в която Лекс беше клонирал супермен от кичур коса и там се споменава че е порастнал за седмица или нещо такова което следва че в един дори и кратък момент е бил дете. Поне така си го мисля де.
А няма нищо че ще спойлнеш темата я кажи какво точно ти е идеята за детето. Понеже дават го за малко не се разбира точно дали държи нещо окървавено в ръката си или просто тя е окървавене, но и погледат му е много зверски за дете на неговата възраст.
Но епизода ще е страхотен, а ще има ли превю за 7-ми сезон след него.?
Johnny Red
Ами добре - фантомът в епизода ще се вселява в хората и предполагам ще е обладал това дете в този момент.
repeto
Еми доста логично, ама покрай всичко друго което ще става аз тотално забравих че тука беше и последния фантом.
Johnny Red
Нaй-накрая и Director's Cut-a излезе - Director's Cut - Phantom

J'onn J'onzz rules.
smallville_f
Аааа това, което му направи на Марсиянеца беше ултра гнусно ... Да не му изкара бъбрека ... shocking.gif sick1.gif wacko.gif А пък на Лекс и окото не му трепна ... Тоя верно ще може да се вселява в други хора ... Очите на J'onn J'onzz как светкаха ... Супер ... Нямам търпение ... Мерси! 4.gif
tzvetka
Ехе!Както винаги ще има един страхотен епизод достоен за да завърши сезона!Мали Лекс сигурно доооста се е ядосал, че дори и да одари такъв шамар на Лана!Искам вече да го видя този епизод!
repeto
Е това си беше гнусно. Незнам какво му извади ама поне вече става ясно защо имаше рана на първите снимки които пуснаха. Е наистина стана ясно за детето от къде става такъв изрод и почва да вади човешки органи.
Ако и тази серия е с нисък рейтинг в Америка вече незман.
Mara Jade Fan
Мани ги онея в Америка-След такъв епизод,ако пак имат да кажат нещо-значи са за психиятрията mrgreen[1].gif !!!
Johnny Red
О, ами след като Лана уж ще умре, какви според теб ще са отзивите от повечето американци? wink.gif
Mara Jade Fan
Ми ясно какви. Но това само ще докаже колко са тъпи-защото Лана няма да "умре" за постоянно. Те ако само заради нея гледат сериала и като я няма няколко епизода и спрат-егати тъпото племе ще докажат,че са 16.gif 16.gif .Но Марсианеца ще е в най-добрата си форма.Абе изобщо всички-затова се надявам епизода да има страшен успех 4.gif 4.gif !!!
Johnny Red
Season-final-ите винаги са били добре с рейтинга, затова и аз се надявам, че и този път нещата ще са добре. Ама ще се види. wink.gif
piknqbg
Мисля, че в финалният епизод Лоис ще умре. на 99% съм сигорен
MaLkIq_MuKi
Не може да умре наистина, защото тя е любовта на Кларк Кент понататъка в живота! smile.gif
free_soul
Мерси Ваньо за трейлърите!

Ще бъде много силен финал то се знае...но има няколко неща, които искам да споделя. Първо: не видях добре но кога фантома напусна тялото на стареца след като човекът на Лекс уби тялото, в което се беше вселил този фантом. Или преди да стреля, защото ако е така,оттам идва и следното: Лана може да не умре, защото има възможност фантома да се всели в нейното тяло и така да я предпази от взрива на колата. Това разбира се е просто лека теория.

Кой биеше Лайнъл...виждаше се , че Кларк го беше хванал за гърлото, но видиях и Марсианеца при него. Думите му бяха: "той е към наша страна" => би следвало Джон Джонс да вразумява нещо Кларк..но каква е причината да се стигне чак до там , че Кларк да изгуби чак такъв контрол. Отписвам теория за владеене на тялото на Кларк от фантома, поради тези думи на Джон...той просто искаше Кларк да го чуе и спре..а ако беше фантома..щеше просто веднага да извърши убийство спрямо Лайнъл.

За детето почти вече мисля, че няма нужда от спор - фантомът беше се вселил в него. Браво за твоята теория Ванка!

А също се видя за част от секундата как някой наръгва Лоис...след това Клои плаче с думите : "Аз не мога да те изгубя". Леле давайте да се опитаме да разнищим това..

Johnny Red
Ами точно тогава може да се покаже способността на Клои - и от това което съм чел, ми звучи някакси наивно, но няма да говоря преди да съм го видял, защото на какви ли неща не сме ставали свидетели досега - все пак в миналия епизод, Кларк Кент уби човек(ама той и Уес беше един човек, ама както и да е). Без значение, че беше при самозащита - Супермен НИКОГА не отнема живот, без значение от ситуацията - той винаги търси алтернативен вариант. Този момент в епизода някакси не ми се понрави, въпреки че heat vision blast-а беше страшно готин. Да не ми скочите сега.
MaLkIq_MuKi
Мене много ме изкефи Лана как му го каза готино на Лекс. Какво е 1 шамар в замяна на изражението на лицето на Лекс след като го чуе biggrin2.gif
repeto
Цитат(free_soul @ May 14 2007, 17:21) *
А също се видя за част от секундата как някой наръгва Лоис...след това Клои плаче с думите : "Аз не мога да те изгубя". Леле давайте да се опитаме да разнищим това..

Еми нали казаха, че способноста на Клои се проявява в последния епизод и то когато вижда Лойс намушкана. Също казаха че ще бъде нещо подобно на сцената между "Клеар и Питър от Heroes", тъй че сигурно ще я съживи или излекува раната или нещо от сорта. Само вече как Лана ще се спаси от взрива ми е мътно, освен ако не правят с Кларк номер заради Лекс.

А продължава да се говори че един от героите ще умре на финала въпреки, че е с договор за следващия сезон, това означава ли че завинаги някои ще умре и ще си отиде от шоуто или е във връзка с тези развирия около Лана и Лойс. В смисъл на 100% ли е че от седми сезон, сериала е с един по малко от основните си герой. Щото ако е така ще е кофти понеже от всички само Клои може да е, в връзка че другите ги има в историята на супермен. А тъй като из между имената го нямаше името на Глоувър значи ако е истина само Клои остава да е което е доста кофти.
Johnny Red
Ами нали Марта Кент вероятно ще се мести във Вашингтон. Така че е възможно Анет да махнат - това ми звучи и най-логично де, съдейки по миналия епизод. Ама и да се окаже така, съм сигурен, че ще има гост-участия. Но какво става - Кларк ще живее сам? Хмм, вече поне няма да се притеснява, че ще го спипат с някоя мадама. biggrin.gif
Mara Jade Fan
Викаш тъкмо ще може да покани на купонче и братовчедка си ,а?!?! 18.gif 18.gif(предполагам всички си сещате за кой говоря 15.gif 15.gif ) - Нямам нищо против един такъв сценарий.Пък отделно колкото повече мадами за Кларк-толкова "по-твърд и железен" ще стане 4.gif 4.gif . Абе нещо и аз си мисля дали не са говорили за Марта,но не че ще умира,а че ще напусне в известен смисъл сериала!!
free_soul
Ако мислите, че Клои ще прояви своята дарба за да съживи някого може би е редно да се спрем на два персонажа:
1.Лоис (намушкана )
2.Джими (Клои беше паднала на колене до него и казваше"не мога да те загубя")
Е, какво мислите?
Johnny Red
Лоис - това е Лоис. Джими няма да участва в епизода.
clark_megi
И аз мисля ,че е Лоис rolleyes.gif
repeto
А някои знае ли каква е връзката с криптонските символи които Лайнъл превежда. Понеже бяха подредени в този ред най-отдолу на листа. А първата се появи в 2-рата серия накрая а във третата Кларк откри новата си способност. Тъй че тези трите дали означават нещо, понеже са много свързани- сила - ......... - огледало. Всякаш е предупреждение за Бизаро, а относно него някои знае ли точно как се появява, имате ли някаква допълнителна информация.

1) POWER
2) Втората не се вижда цялата само CO...TION?
3) MIRROR
Johnny Red
Има още два дни - ще изчакаш. Защото ако сега издухам всичко за Бизаро(който, както споделих не е и точно Бизаро де), изненадата за последните минути от епизода ще се развали. Още малко време остана. wink.gif
free_soul
"репето" , това че си забелязъл знаците е много добро. Аз не сметнах за нужно да си играя да ги превеждам, защото от тях ще почна да спекулирам жестоко и така мога да си разваля чакането досега ;- )

Еххх, Лайнъл както научи бързо криптонския език, а да можех така да си уча лекциите..тц. ; )
Johnny Red
Част от предварително ревю на епизода: "Clark's final foe of Season 6 is a "Bizarro" version of himself. I have to admit, I really like Clark a whole lot more when he's a bit more "bizarre." Tom Welling seems to have more fun playing him that way, and the battle between the two is one for the Smallville history books."

Аиии, как ще дочакам още два дена, просто не знам!! Да - явно все пак Том е в ролята на "Бизаро"! emoticon1 (119).gif
MaLkIq_MuKi
shocking.gif айде да идва петък че не знам вече sad.gif
repeto
http://www.devotedfansnetwork.com/forums/s...amp;postcount=2

Ново от Ask Ausiello не че е разкрил нещо ново но все пак.
smallville_f
Цитат
• Who dies
• ***'* ******

Аз ли съм повредена или Lex's Father пасва точно ...... shocking.gif Малии ...
Johnny Red
Става, да. Ама лично на мен нещо не ми се вярва. wink.gif
clark_megi
Еми дано аз тва и искам тъкмо ще осатви Марта Кент на мира ! rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.