Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Director's Cut: Smallville, епизод #20 "Ноир"
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Хах! Много забавен, интригуващ и най-вече - впечатляващ. Представен по един доста интересен начин. Свалете и вижте сами!

(Director's Cut на "Ноир")

Виж Director's cut на "Ноир" - YouTube

Relevant Advertise!
Johnny Red
Супер! Ето го истинския Кларк Кент! Много яко. Не ми харесва от абсолютно никакъв аспект Лоис Лейн да бъде любовница на Лекс Лутър, обаче тоя епизод ще е уникален, също като този, който изгледах преди пет минути. Шапка им свалям на пичовете - какво правят за феновете си само! 8.gif
lyubenski
Супер, осещам че ще по утеши малко страстите преди финала , но ще е супер забавно biggrin.gif
MaLkIq_MuKi
Аз пак нещо не ми дава да го видя, така че ще трябва да влезна в сайта dry.gif
MaHeKeHa
Обновено...
sulu
Изобщо не ми хареса този епизод,особено черно-бял през очите на Джими!
Mara Jade Fan
А ти през очите на кой искаш да беше, а?!?!?На Лана(дето я гръмнаха), на Клои , На Кларк ......или през очите на Стиви Уондър може би biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif -Шегувам се естествено,да не се засегнеш нещо.Ама все пак ми е интересно-щом епизода не е яко тупаница, а има повечко психологически моменти и веднага.....не става dry.gif dry.gif . Супер безсмислено ми изглежда това. Колкото до епизода- според мен беше си страхотен,имаше си много култови моментчета,които всеки истински фен би трябвало да оцени по достойнство biggrin.gif biggrin.gif .

Момента, когато Кларк извади значката си на полица от Метрополис,как да не се размажа на този момент,или пък момента,когато беше с очилцата в редакцията на дейли Планет,или когато спаси в края на епизода Клои...няма смисъл да изброявам повече,за мен-пълно шест си беше серията 4.gif 4.gif .
MaHeKeHa
Подкрепям те, Вики.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.