Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Криптонит в Сърбия
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
smallville_f
Минерална проба от мина край град Ядар, Сърбия, притежава почти същата химическа формула на камъка от митологията за Супермен --> Цялата статия!

П.П.Нека модераторите ме коригират, ако не съм уцелила мястото rolleyes.gif . Приятно четене smile.gif
Relevant Advertise!
Gossip Girl
Аз това го видях още вчера по новините на БТВ, ако не се лъжа и ми стана много интересно! Но много тъпо, че не дават да се кръсти криптонит sad.gif
lyubenski
Дам и аз го четох някъде smile.gif интересно ,а ? сега трябва да открием и Кларк някъде в Сърбия smile.gif
smallville_f
Аз викам Кларк и Лекс да са по-близко до София, тука така Надежда biggrin2.gif rolleyes.gif biggrin2.gif
rossytriff
Името малко ме ядва mad.gif , трябваше името да си е "криптонит", то покрай супермен е нашумял тоз минералог.
HooRiyA
~И мен ме е яд за името.. dry.gif ... "ядарит" ... съкс ... dry.gif
didssy
пф ... многу интересно ... много ... аистина ... ядарит пред криптонит ... абе звучи направо жалко !

обаче щом липсва само флуор значи може да намерят нейде по света и истински завършен цялостен и неповторим криптонит worthy.gif ох .. а кларк лекс и компания ... незнам дали ше открием но все пак можем им се любуваме без да пострадаме от некой " изрод " или " откачалка " ... честно казано ... във филма почти сички неглавни герой си заминават ... и не на почивка ... добре си ми е да си ги гледкам от някое safe place и най вече пред компа biggrin2.gif
Johnny Red
Ами знаете ли защо не може да го кръстят Криптонит? Защото това е име, чиито права държат DC Comics. Не може да го кръстят така при положение, че името или идеята за камъка принадлежи на някоя компания, в случая на DC. Всичко опира до права в крайна сметка. Заради права не можахме да видим Даяна или Батман в сериала, заради права относно филмовата поредица не можем да видим нищо по-така между Лоис и Кларк и заради права не може минералът да се кръсти Криптонит. Какво да се прави...
lyubenski
Ами всъщност не съм 100% сигурен, но в случая не е това проблема Ванка, а май си има правила сред минеролозите и трябва да се нарече на мястото на което е намерено или нещо от сорта , трябва да се поровя да видя. Не е изключено и да си прав smile.gif
didssy
е тогава аз лично МРАЗЯ ПРАВАТА !!! 19.gif макар че погледнато под друг ъгъл ...кво да се прави без тях не може нали ...
MaLkIq_MuKi
Направо не можах да повярвам като го прочетох shocking.gif това е съдба аз ви казвам...няма да се учудя да намерят и някоя планета с описанието на Криптон shocking.gif Жалко, че не са могли да го кръстят криптонит...щеше да е много яко smile.gif
didssy
така си е smile.gif това откритие показва на света че невъзможни неща няма smile.gif е естествено не само това показва че няма невъзможни неща ... но никой не е очаквал че ще сае намери подобно нещо тук на земята ...
tzvetka
Колко щеше да е яко да го кръстят криптонит!Ама нищо!
sydney
и аз го бях чула по новините rolleyes.gif rolleyes.gif страхотно съвпаденнние,нали rolleyes.gif rolleyes.gif жалко само че не са кръстили "криптонит",щеше да бъде твърде хубаво unsure.gif unsure.gif
solenka
Наистина много интересно. smile.gif Защо ли не са го намерили в България? Щеше да е по - яко. А относно името му - принципно минералите получават името на човека, който го е открил или на местността, където е намерен, затова не са го кръстили криптонит. dry.gif
clark_megi
Ами в България щеше да е по яко да го намерят rolleyes.gif , еи така в София близо до нас mrgreen[1].gif
Tedo
Веднага тръгвам за Сърбия с кирката да си взема някой друг чувал 1eyeb[1].gif
logicfox
Хаха! Сега остава и да се появят хора със суперспособности. wink.gif
smallville_f
Няма лошо wink.gif 15.gif happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.