Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Kelly Clarkson
GGbit.info > Развлечение > Музика
Страници: 1, 2
Bloody_Tears

Дата на раждане:24 Април 1982, Fort Worth, Texas, USA
Име:Kelly Brianne Clarkson
Височина:161 см

Снимки:

Още снимки-Тук

Според мен Кели е най-страхотната певица,която може да съществува.Тя ми е любимка и всяка песен,която прави,все едно,че е писана за мен.Всеки път,когато чуя Because Of You и Behind These Hazel Eyes се разплаквам.Просто е велика.Обожавам я!!!!!!! worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif

music.gif Фенове: music.gif

1.*BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
3..PeYtOn_SawYeR:.
4.brooke_23
Relevant Advertise!
Gossip Girl
Любимата ми певица е...Много ме кефи wub.gif
susito
иеееееееееее аз съм по висока от нея....Ми Келито е страхотна певица с невероятен глас и визия..
Bloody_Tears
Цитат(susito @ Mar 14 2007, 20:05) *
иеееееееееее аз съм по висока от нея....Ми Келито е страхотна певица с невероятен глас и визия..

Хих,и аз съм по-висока от нея mrgreen[1].gif
DaniEl
8.gif Kelly Clarkson - Addicted 8.gif

Имаш 6 за темата mrgreen[1].gif Много я харесвам.Горе посочената песен е само една от многото ми любими.
Jolly_GirL
Има стоиностни песни и невероятен глас smile.gif
qwe123
Ооо,Мимс...Супер тема!!!Ми чи то и аз съм по-висока от нея...С околко 25 см mrgreen[1].gif Официален сайт - 1, 2 и 3.Снимки тук,тук, тук и тук.
VanIcHka
Страхотна певица е и е една от малкото от които според мен няма парче което да не е хубаво
4i4iba
Пее прекрасно.
**Sophia**
ами...хубаво пее.Обаче по едно време всички се бяха запалили по една нейна песен-"Because Of You" 4.gif (включително и аз)но сега вече остаря и никой не я слуша.Но иначе има нежен глас. rolleyes.gif
Bloody_Tears
Цитат(**Sophia** @ Mar 23 2007, 19:49) *
ами...хубаво пее.Обаче по едно време всички се бяха запалили по една нейна песен-"Because Of You" 4.gif (включително и аз)но сега вече остаря и никой не я слуша.Но иначе има нежен глас. rolleyes.gif

Тази песен я обожавам и НИКОГА не ми е омръзнала. Толкова време я слушам и всеки път, когато я слушам, все повече ми харесва. Мисля, че тя и Behind There Hazel Eyes са най-добрите й песни. Много ми харесва и Brake Away. Абе обожавам я, невероятен глас и невероятна визия! Най-страхотната на света!!!!!!!!! worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif
nat_tallia
и аз много я харесвам !!! biggrin.gif има страхотен глас и е голяма сладурана smile.gif
bo7evka
Фул респект към Кели smile.gif
vasinka_{P}
Страхотна е, много я харесвам, има невероятни песни. Любимка ми е worthy.gif worthy.gif
emma_r
QUOTE(4i4iba @ Mar 18 2007, 21:02) *
Пее прекрасно.

blush.gif
fresh_girl
мн ме радва тфа момиче... biggrin2.gif mrgreen[1].gif biggrin2.gif ..beautiful disaster е мн добра песен !!!
Gossip Girl
На мен в последно време любими песни ми станаха Hear Me, Addicted & Never Again....Тва са велики парчета..Не бяха ми правили впечатление първите две..преди..Ама ся като ми стана гадно и започнах да слушам тъжни песни..и открих, че тия трите са едни от най-влеиките песни

Ето малко авчета от промото на Never Again

Автор: stephrox

Автор: Love_Shane_West
Ninsey
Страхотна певица,с много глас,добра визия..Но за жалост още не съм слушала първия сингъл от новото й албумче..
divata_airis
Наистина е страхотна певица и сега последните и песни са номер едно 4.gif
cute_cruel
"Elle" Magazine July 2007

Peyton___
Готина мацка,добра певица
последната и песни4ка Never Agane е мн яка 4.gif
Peshoo7
Тя е спечелила American idol и за разликата от България, тя стана любимката на един континент. Много добре пее на живо. Много други певици съм забелязал, че когато пеят на живо, гласа им е различен. На Кели обаче не е така.
kelly_93
OoO Келиту е страхотна!МНого е сладка и има невероятен глас!Любимата ми певица! wub.gif
PoLiTy'
И мен много ме кефи,а и песните и са готини happy.gif
Gossip Girl
WoW..Деси...Мерси много..Снимките са супер...А и клипа кърти алуминиева дограма
Tedds
Кели е супер,много хубави песени има,последната и песен rLzZz
siska
happy.gif 1234
Jordan
отначало се изкефих много на Behind these hazel eyes, после обче тотално ме впечатли с Because of you. Следващите и песнички, също са доста добри. Общо взето прави доста добра музика, според мен. Май наистина успя да стане музикален идол, за разлика от българската идолка, за която все още нищо не се чува, и надали нещо ще се чуе вбъдеще. biggrin2.gif
an4ito
песента й: Never again ee жестока worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif
nadezhda_had
Обожавам песните й,страхотни са.Най-много ми харесват Because of you и Addicted.Има страхотен глас.

*BringMeToLife*
Кели е много сладкаа smile.gif Гласа и е супер,а песните върха tongue.gif Because 0f You,Never Again & Behind These Hazel Eyes RLZzZz worthy.gif ;]

п.п. : nadezhda_had Банерчетата са страхотни worthy.gif

Фенове :

1.*BringMeToLife*
Bloody_Tears
Наде, банерчетата са невероятни worthy.gif Браво!

~Фенове~
1.*BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
Катeто
1.*BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
Страхотна е ,като я гледаш такава мъничка чак да се чудиш от къде го вади този страхотен глас.Never again,Because of you i Anytime са супер. smile.gif
dEniChka
Because 0f You,Never Again & Behind These Hazel Eyes !! Това са песнитее..много е сладурска Кели! worthy.gif 3.gif
Knahmean
Много е готина , много харесвам нейните песни smile.gif Страхотна е smile.gif
<- smile.gif
♥Didito♥
1.*BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
4.brooke_23

Невероятна е!Има страхотни песни!
traiana
Поредната ми любимка biggrin2.gif ..Има страхотен глас и е много симпатична.Because of you и Never again са ми любимите нейни песни. smile.gif
Лунно Човече

Фенове :
1.*BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
4.brooke_23
5.fenkanabrooke

Много я харесвам, има невероятен глас. Любимите ми нейни песни са Because Of You, Never Again и Behind These Hazel Eyes.
Усмихнато Човече
.
naley_
Не е никак лоша певица wink.gif Има много хубави парчета 4.gif
Фенове :
1. *BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
3. .PeYtOn_SawYeR:.
4. brooke_23
5. fenkanabrooke
6. moni_hs
7.naley_
badbaby22
Пишете ме и мен smile.gif

Фенове :
1. *BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
4. brooke_23
5. fenkanabrooke
6. moni_hs
7. naley_
8. badbaby22
nelito0o0
Фенове :
1. *BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
4. brooke_23
5. fenkanabrooke
6. moni_hs
7. naley_
8. badbaby22
9.nelito0o0

Новата й песен - My Life Would Suck Without You е Супер Яка!!! Неска имаше статия за нея в Хай-Клуб, че е поставила рекорд в 5-годишната история на класациите Billboard. Песента от 97-мо място скача до Номер 1, след като 280 хиляди души са си го свалили срещу заплащане от пускането му в мрежата. Ммм според мен това е доста добре за нея.. тъй като отдавна не я бях чувала happy.gif
meri_ans
ето малко инфо за нея по касно ще кача инфо и за новия и албум инфото е от дир бг

Кели Бриан Кларксън е родена във Форт Уърт, Тексас и е дъщеря на Стивън Майкъл Кларксън и Джийн Ан Роуз. Родителите й се развеждат, когато Кели е на 6 години. Брат й отива да живее с баща им, сестра й с леля им, а самата Кели остава с майка си. По-късно семейството се мести в Бърлесън, Тексас когато Кели е в 4 клас. В 7 клас, тя е случайно чута да пее в коридора от учителка, която я кани да се включи в училищния хор. Участието на Кели в хора запалва у нея желание да изгради музикална кариера и след като завършва гимназия я приемат в няколко университета благодарение на участието й в щатския хор на Тексас, включително и в престижния Berklee College of Music. Въпреки това Кларксън отказва предложенията и решава сама да се опита да пробие в музикалния бизнес. Тя се премества в Лос Анджелис, Калифорния. Там тя работи за кратко с писателя на песни Джери Гофин. Всичко изглежда добре до момента, в който апартамента на Кларксън изгаря при пожар. Завръща се в Тексас, обезкуражена, но все още решена да пробие на сцената. Работи в зоопарка и като сервитьорка в комедиен клуб.

American Idol

Кларксън се явява на прослушването за American Idol през 2002 заедно с още 10 000 души, след като нейна приятелка й казва за предаването, търсещо млади таланти. Впечатлени от дарбата й, съдиите пускат Кели до следващия кръг. Когато се озовава сред последните 30 души, борещи се първото място, Кели изненадва и съдиите, и зрителите с изумително добрата й версия на песента 'Respect' от Арита Франклин. Кларксън е допусната сред 10-те финалисти и бързо става фаворит за наградата, след като изпява '(You Make Me Feel Like A) Natural Woman' на Aрита Франклин, 'Without You' на Марая Кери и 'Stuff Like That There' на Бет Мидлър. На 4 септември, 2002 година Кели Кларксън печели конкурса, побеждавайки другия финалист Джъстин Гуарини с 58% от вота на публиката. Просълзена от радост, Кели изпява баладата A Moment Like This, написана предварително за победителя, който и да е той.

Thankful

Първият сингъл на Кларксън A Moment Like This, пуснат през октомври 2002, бързо се превраща в новия #1 в САЩ и Канада и по-късно добива платинен статус за продажби над 1 милион. Сингълът побеждава рекорда на Бийтълс от 1964 за най-голям скок от от № 52 направо до № 1. Продажбите за първата седмица на A Moment Like This са 236,000 и са по-големи от комбинираните продажби на всички останали сингли в Billboard Hot 100. Дебютният албум на Кели Thankful, пуснат от RCA Records на 15 април, 2003 става двойно платинен в САЩ същия месец и платинен в Канада. Thankful, в който 4 от песните са написани от Кларксън, получава добри отзиви, макар и музикалните критици да твърдят, че кариерата на Кели е прекалено комерсиална заради старта й от American Idol. Вторият сингъл от албумa, Miss Independent (написан от Кларксън и друга звезда на RCA - Кристина Агилера) става огромен хит в САЩ, Канада и Великобритания, но следващите сингли от албума - Low и The Trouble With Love Is не успяват да постигнат същия успех. Това предизвиква критиците да мислят, че кариерата на Кларксън е предопределена да бъде кратка и че Кели е поредния продукт на Аmerican Idol, който е неспособен да извоюва независимостта си в бизнеса.

Breakaway

През лятото на 2004, Кели се завраща в музикалната индустрия със сингъла Breakaway, който пожънва огромен успех, подобно на дебютния й сингъл. Вторият албум на Кели Breakaway е разпространен в САЩ на 30 ноември, 2004. Той дебютира в Топ 20 на чартовете на Billboard и не слиза от там за цяла година. Кларксън, която е написала половината от песните в албума заедно с известния продуцент Макс Мартин, певицата Аврил Лавин и бившите членове на групата Evanescence Бен Мууди и Дейвид Ходжс, определя Breakaway като поп-рок, за разлика от по-меко звучащия Thankful. Критиците започват да хвалят Breakaway и отбеляват, че албума е много по-твърд и с повече рок. Breakaway получава седем пъти платинен статус в Република Ирландия, шест пъти - Австралия, пет пъти платинен — в САЩ и Канада, четири — в Обединеното кралство, три пъти — в Нова Зеландия, платинен статус за Южна Африка, Индонезия, Сингапур, Германия, Швеция, Мексико и златен — в Белгия, Швейцария, Израел, Португалия. До момента световните продажби на албума са приблизително около 10,5 милиона.
Вторият сингъл от албума Since U Been Gone става най-големият хит на Кели за момента. Другите сингъли от албума Behind These Hazel Eyes и Because Of You постигат високи позиции във всички глобални класации. С Because Of You Кларксън става първият поп-изпълнител след Кристина Агилера, който да има 4 топ-10 сингъла от само един албум. Walk Away е петият и последен сингъл от платинения албум и той дебютира на 17 януари, 2006.
На 8 февруари, 2006 са връчени 48-ите музикални награди на Грами и Кларксън получава две от тях (една за "Най-добро Женско Вокално Поп Изпълнение на Годината" със Since U Been Gone и още една за "Най-добър Поп Вокален Албум на Годината" с Breakaway). С тези награди Кели Кларксън затвърждава кариерата си на истински изпълнител и печели много популярност.

Дискография

Thankful
- Студиен албум
- Пуснат в продажба: 15 Април,2003 (Северна Америка)
- Позиции в класациите: #1 САЩ, #5 Канада, #33 Австралия, #41 Великобритания, #83 Нидерландия , #19 Япония
- Сертификации: 2 пъти платинен (RIAA — САЩ), платинен (CRIA — Канада), златен (ARIA — Австралия), сребърен (Великобритания)
- Продажби за САЩ: 2,5 милиона
- Световни продажби: 3 милиона
- Сингли:
1. 2002: "A Moment Like This" — #1 (платинен за 2 седмици) САЩ, #1 Канада (2 пъти платинен), #20 Индонезия
2. 2003: "Miss Independent" — #9 (златен) САЩ, #6 Канада, #3 Австралия, #6 Великобритания, #9 Нидерландия, #35 Индонезия
3. 2003: "Low" — #58 САЩ, #2 Канада, #11 Австралия, #49 Индонезия
4. 2003: "The Trouble with Love Is" 2 — #101 САЩ, #35 Великобритания, #11 Австралия, #32 Нидерландия, #48 Индонезия

Breakaway
- Студиен албум
- Пуснат в продажба: 30 Ноември,2004 (Северна Америка)
- Позиции в класациите: № 3 САЩ, № 6 Канада, № 3 Великобритания, № 2 Австралия, № 5 Нова Зеландия, № 1 Ирландия, № 6 Швеция, № 1 Полша, № 9 Норвегия, № 1 Нидерландия, № 9 Австрия, № 1 Индонезия, № 36 Италия, № 43 Испания, № 20 Франция, № 2 Гърция, № 4 Финландия, № 4 Германия, № 24 Полша, № 5 Бразилия, № 42 Япония
- Сертификации: 7 пъти платинен (Ирландия),6 пъти платинен (ARIA - Австралия), 5 пъти (RIAA - САЩ и CRIA - Канада), 4 пъти платинен (Великобритания), 3 пъти платинен (Нова Зеландия),платинен (Южна Африка,Индонезия,Сингапур,Германия), златен (Швеция,Белгия)
- Продажби за САЩ: 5,500,000
- Продажби за Великобритания: 1,200,000 +
- Световни продажби: 10,500,000 +
- Сингли:
1. 2004: "Breakaway" — #6 САЩ (3 пъти платинен), #3 Канада, #10 Австралия, #12 Нова Зеландия
2. 2004: "Since U Been Gone" — #2 САЩ (5 пъти платинен), #1 Канада, #3 Австралия, #5 Великобритания, #11 Нова Зеландия, #4 Нидерландия, #1 Южна Африка, #1 Индонезия
3. 2005: "Behind These Hazel Eyes" — #6 САЩ (3 пъти платинен), #4 Канада, #6 Австралия, #9 Великобритания, #9 Нова Зеландия, #7 Нидерландия, #2 Южна Африка, #1 Индонезия
4. 2005: "Because Оf You" — #7 САЩ (2 пъти платинен), #2 Канада, #4 Австралия (златен), #7 Великобритания, #5 Ирландия, #19 Нова Зеландия, #1 Нидерландия, #2 Южна Африка, #1 Индонезия
5. 2006: "Walk Away" — #12 САЩ (златен), #4 Канада, #21 Великобритания, #27 Австралия

Награди
— 2003 - Choice Female Music Artist - Teen Choice Награди
— 2004 - Female Artist Of The Year - New Music Weekly Награди
— 2004 - Top 40 Single Of The Year за Miss Independent - New Music Weekly Награди
— 2004 - Song Writer Award - ASCAP Поп Музикални Награди
— 2004 - Hottest Song за The Trouble With Love Is - AOL Награди
— 2005 - Favorite Adult Contemporary Artist - Американски Музикални Награди
— 2005 - Artist Of The Year - Американски Музикални Награди
— 2005 - Best Musical Buddy - AOL Награди
— 2005 - Hot 100 Female Artist - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Pop 100 Artist of the Year - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Pop 100 Female Artist - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Pop 100 Single за Since U Been Gone - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Hot Digital Track за Since U Been Gone - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Hot Dance Radio Airplay Artist - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Hot Adult Contemporary Artist - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Hot Adult Contemporary Song за Breakaway - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Top Soundtrack Single за Breakaway - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Adult Contemporary Artist - Музикални Награди на Billboard
— 2002 - Best Selling Single Of The Year за A Moment Like This - Музикални Награди на Billboard
— 2005 - Best Female Video за Since U Been Gone - Видео Музикални Награди на Mtv
— 2005 - Best Pop Video за Since U Been Gone - Видео Музикални Награди на Mtv
— 2005 - Pop Artist Of The Year - XM Nation Награди
— 2005 - Dashboard Anthem за Since U Been Gone - XM Nation Награди
— 2005 - Best New Artist - TMF Белгийски Награди
— 2005 - Artist Of The Year / Mainstream Hit Radio - Радио Музикални Награди
— 2005 - Choice Album за Breakaway - Teen Choice Награди
— 2005 - Choice Summer Song за Behind These Hazel Eyes - Teen Choice Награди
— 2005 - Choice Single за Since U Been Gone - Teen Choice Награди
— 2005 - Choice Female Artist - Teen Choice Награди
— 2006 - Favorite Female Performer - People's Choice Награди
— 2006 - Best Female Pop Vocal Performance - Грами Награди 2006
— 2006 - Best Pop Vocal Album - Грами Награди 2006
— 2006 - Favourite Female Artist - Азиатски Mtv Награди
— 2006 - Favourite International Artist за Because Of You - Мuch Music Video Награди
— 2006 - Best Female Video за Because Of You - Видео Музикални Награди на Mtv
— 2006 - Best Female International - TMF Белгийски Награди
— 2006 - Best Pop International - TMF Белгийски Награди

а и да не забравя 10 MERI_ANS
Елиia
Знам само най - известните и песни и друго не ;d Never again,Walk away,Because of you,Addicet .. но въпреки че знам толкова малко от творчеството и ми харесва ;P

И новата и песничка ми е една от любимите в момента ;d : My life would suck without you - пз за всички фенове smile.gif
elitu
Много я харесвам.Всичките й песнички са готини.А тази новата My life would suck without you е уникална. smile.gif
7. naley_
8. badbaby22
9.nelito0o0
10.elitu
djesito
Ох..толкова много я харесвам....дори се учудих как не съм писала по-рано в тази темичка.Това момиче има огромен талант,има страхотни песни,както и новата й My life would suck without you.Дори в момента слушам нейна песничка!А скоро четох статия за нея и пишеше,че тя е голяма фенка на Twilight!Пожелавам й да продължава да прави все по-готини песни!

Фенове :
1. *BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
4. brooke_23
5. fenkanabrooke
6. moni_hs
7. naley_
8. badbaby22
9.nelito0o0
10.elitu
11.djesito
Елиia
12.Финтифлюшка - пишете ме и мен ;d
yuyutooo
Фенове :
1. *BringMeToLife*
2. Bloody_Tears
4. brooke_23
5. fenkanabrooke
6. moni_hs
7. naley_
8. badbaby22
9.nelito0o0
10.elitu
11.djesito
12. yuyutooo

Знам всичките й песни и стилът й страшно много ми харесва... Имам бая нейни снимки... biggrin2.gif
http://picbg.net/img.php?file=480be04397e62d9c.gif
http://picbg.net/img.php?file=ac9b3923e1127ef5.jpg
http://picbg.net/img.php?file=4c667bf3d30ed81a.jpg
http://picbg.net/img.php?file=026b0c74779727b1.jpg
http://picbg.net/img.php?file=ff59277ed3f756f5.jpg
http://picbg.net/img.php?file=886977dcc8173786.jpg
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.